misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e Jedyny techniczny sens, jaki widzę to, że się na zawsze nie odłożą gdzieś w serwisach typu Wayback Machine.
0
@SelloutCrowd Generalnie to nie wiem, czy trzeba coś więcej tłumaczyć poza tym, że Borek to kibic Realu Madryt. Jego pogląd na grę Roberta byłby diametralnie inny, gdyby grał u rządowych.
1
@SelloutCrowd Na finlandię, to trzeba Peszkina i Boruca.
0
@gumaz Nie. Cały sos śmietanowy wsiąka w ryż i się robi glut. Zjedz jak człowiek z fusilli.
4
@takisobiektos A potem utykamy w pętli czasowej jak w "Dniu Świstaka"?
1
@PepGardiola Na pewno tak będzie. Liga skończona, trofea rozdane. Czekamy jeszcze na powtórkę karnego Błaszczykowskiego.
1
@Popitek12 Dramatem życia jest to, że starzejemy się zbyt szybko, a mądrzejemy zbyt późno.
~Benjamin Franklin
0
@BorzyKrzys Tylko to wtedy nadal nie ma sensu, bo języczek u wagi znaczy tyle, co czynnik z pozoru nieistotny, który okazuje się być decydującym. Na przykład będzie tak można powiedzieć o "zagraniu" Sikorskiego z pójściem do pubu Mentzena, jeżeli finalnie Nawrocki przegra.
Tutaj jak mniemam, chciałeś przekazać to, co znaczy frazeologizm "być na czyichś ustach".
3
@NeroTFP1 "A ja wtedy wrzucam ten granat w postaci zaproszenia na piwo".
2
@RoberDzik Może i się bił, ale to było honorowo.
3
@Matan_Zajcev Przeżyjmy to jeszcze raz: https://www.instagram.com/reel/Cu2MGCdouju/
Swoją drogą zabawna wtedy była linia obrony fanatyków. Wszyscy tak robią, a on "chociaż mówi przy okazji prawdę". Piękna sprawa, że wystarczyły niecałe 2 lata, żeby patrzeć na ten festiwal hipokryzji, który się od kilku dni odwala. Absolute cinema.
4
@Popitek12 żeby tylko
11
Ciekawostka. Pytanie o to dlaczego odkryliśmy tak późno dinozaury (różne źródła podają lata 1819-1825) to jeszcze nic, kiedy zdamy sobie sprawę, że mniej więcej do tego samego czasu (1822) nie było wśród ludzi konsensusu, gdzie na zimę znikają niektóre ptaki.
Więcej ludzi wierzyło choćby w takie teorie jak ich hibernowanie w ziemi, czy przeobrażanie się jednych gatunków w inne (te, które zimowały na miejscu), niż było skłonnych uwierzyć w dystans, jaki musiałby pokonać. Dopiero namacalny dowód w postaci afrykańskiej strzały "przyniesiony" przez bociana odwrócił ten trend.
2
@NeroTFP1 https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/przekonywujacy;10188.html Takie znalazłem.
Edit. Trzeba przekleić włącznie z .html, bo parser nie ogarnia średnika w linku.
2
@AlwaysBlaugrana Przecież już w swoim poście pod koniec podzielił ludzi na normalnych i nienormalnych, więc chyba oczywiste, z jakim typem człowieka mamy do czynienia.
0
@tomek8756 W sumie to nie było stoczenie się, tylko spadek z klifu po odejściu SAF-a.
0
@Kitek1640 Personalnie szanuję ortopedę chirurga, który mi rękę poskładał.
1
@Szlag Kiedyś to było... strona w necie since Arsenal won last trophy.
0
@Kitek1640 Wszystkie uruchamiane przeze mnie modele symulacyjne na Rambli wskazują, że polityk.
2
@Popitek12 biorąc pod uwagę, że to jakiś rząd wielkości typu 4-5 miliardów lat do kiedy Słońce stanie się niestabilne, a wcześniej temperatura będzie rosnąć – ciężko stwierdzić. Może już dawno odrzucimy biologiczną powłokę w tym czasie, może będzie już technologia do podróży między układami gwiezdnymi. Gdybyś powiedział ludziom 400 lat temu, że do Ameryki dostaną się w mniej niż 12h, to by się w głowę popukali.
5
@Popitek12 Według szacunków do tego czasu nie będzie już planet do Marsa włącznie. Nie ma się co przejmować takimi pierdami.
1
@Eklerek Ciekawa nazwa miejscowości, biorąc pod uwagę okoliczności.
6
Macie też tak, że AI wywołało u was utratę zaufania do większości grafik, które widzicie w internecie?
https://x.com/worshipannaaa/status/1925039534909038987
Oczywiście nie mam tu na myśli oczywistych przerobionych fejurów, np. na potrzeby żartów, zdjęć powstałych na podstawie obrazowania danych i innych takich, ale właśnie jakieś zdjęcia krajobrazu, nocnego nieba, itp. Takie, które rzeczywiście mogłoby zostać uchwycone, ale w sumie to nie wiesz, czy to prawdziwy moment, czy generowana grafika.
3
@BARCA1899Messi Redaktor @RoberDzik pisał ostatnio, że IT nad tym pracuje, więc tematycznie:
2
@Zoker Nie rozumiem co ten whataboutismowy komentarz (nawet jeśli prawdziwy) ma do tego, że politycy mają tam więcej RiGCz-u? Ponieważ jeden aspekt jest dobry, a drugie zły – to nie można wskazywać tego dobrego? U nas jak słusznie zauważył @Starrk kandyduje zwykły bandzior.
Swoją drogą to zabawne, bo pod względem zapierdolu ponad normę znam takiego jednego Januszexa: https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/mentzen-szuka-pracownikow-maja-pracowac-ponad-norme/0nghrms
1
@Przemek2323 Wszystko spoko, ale wYkidajło.
0
@Encore Oczywiście, że głupoty opowiadasz. Drabinka płacowa musi być zachowana. Klub nie może zostać zakładnikiem jednego zawodnika. To nie jest prywatny folwark.
0
@Szmulek Oho, czyli jednak jak ktoś gdzieś pisał: "W pierwszej turze na Brauna, w drugiej na Trzaskowskiego. Nie zrozumiesz moich motywów".
7
@Zoker Można, a nawet trzeba.
2
@Matek94 "Wchodzę na stronę bez logowania od wielu wielu lat, nigdy nie komentuje".
"Pisząc komentarz trzeba zamykać reklamę 5 razy."
Cześć...