4

@Trojanek23 To w końcu już wiadomo, że zostaniemy tym kondominium, czy się dopiero okaże?

1

@Eklerek @Krzysztof1987 Przecież jest wyraźnie napisane, że średnie. Zresztą gdzie logika, że Konfa by ogółem wydała tyle, co PiS czy PO (+/- 4k) jak mają 8-10x tylu posłów?

A jakbyście jeszcze mieli wątpliwości, tutaj jest TOP 3 w zacnym gronie 50 kafli: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Poslowie-nie-oszczedzaja-na-taksowkach-Rekordzista-wydal-na-nie-ponad-13-tys-zl-8928454.html

Pomaska, Matecki, Petru xD

8

@Transu96 Uprawnienia niewiele tu dadzą, jak ktoś losowo zjeżdża z DDR na jezdnię pod samochód.

1

@FabianekMrozek A Flick miał być nieporozumieniem ze względu na brak skrzydeł. Ale to wszystko jest dziwne.

14

@shinthps Lato to już był*.

6

Ciekawostka jak wyglądał zestaw zadań na pierwszej Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej.


Tutaj można dla porównania pobrać też arkusze z innych (w tym ostatnich) lat.
https://www.imo-official.org/problems.aspx
Różnica poziomów jest nieco zaskakująca w sumie.

6

Wizualizacja co maszyna Flicka zrobiła z Realem w tym sezonie.


Oddly satisfying.

0

@Pawel13sz Zjawisko faktycznie występuje, ale tutaj wygląda jak dowalone przez AI.

3

@NeroTFP1 Każdy pijany myśli, że wygrywa debaty, więc w sumie tak.

6

@VamosRakieta Dodałbym, że nastroje po ogłoszeniu Mbappe były takie, że liga znika z Barcy na 10 lat.

1

@macio_944


EA dobre te mortal kombaty wydaje.

1

@macio_944 A tam się skompromitował. Zaszło zdarzenie 1/10. Na przykład zobacz, że w 1 z 10 ktoś wygrywa co odcinek i to jest 100% - matma nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 Prawie mnie przekonał poza - 1:17-1:22
Nie no ja mam szanse rozwoju, argument z tyłka, tak szczerze, szczególnie jak w moim przypadku znam komunikatywnie dwa obce języki. Aczkolwiek końcówka dla Pana, że jak już mają brać odpowiedzialność wszyscy, to wszyscy – to fakt. Natomiast nawet na te 5 sekund to dla mnie oboje bredzą, bo jego bredzenie jest ponad wszystko.

6

@Kgorecki2500 Ogólnie dość poważne oskarżenia. Ciekawe jak to się rozwinie.

1

@tadzik447 To i tak nic by nie dało. Oni byli pierwsi w lidze. Nic by nie dało.

1

@Walker Nawiązując do tytułu: gra w piki daje wyniki. Wincyj metalu, speed/hard rocka.

0

@Joe_Barbaro Kilka zaorań Tebasa mimo krytyki (w tym mojej) też spoko.

0

@Szmulek Lepiej w tę stronę.

3

@Hosh Brawo Lech, @Wojciech123 Twój klub zdechł. Może teraz ok ;(

1

@Toretto Wygrali mimo to. Piękne, 12 vs 11, i tak nie dali rady.

2

Cule Hernandez Hernandez robił, co mógł, ale Braca i tak wygrała.

0

Hmm, czy Hernandez Hernandez, to najgorszy Cule?

0

@Kimi88 Bramkarz mógł coś zrobić w takich okolicznościach, na przykład skoczyć na szluga.

0

To, co gramy w ofensywie to kosmos. Trzeba poprawić tyły. To moja prawda futbolu.

1

@Starrk Niby obroną wygrywa się trofea, ale atakiem, też można krajową koronę (prawdopodobnie) zdobyć.

0

@jacek905 Ile % wleciało?

3

@Jakchcesz Podoba mi się. Po Flicku musisz zostać trenejro.

0

52, +6, dobrze jest, jest dobrze, dobrze robią, real-tywny czas już leci.

2

A jest jeszcze druga połowa.

1

0-2, na 4-2, piękne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?