misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 No, ale potwierdzasz, że z drugiej strony jest to samo, czyli, że się przerzucają erystyką. Jezu z szacunku do swoich szarych komórek bym tego nawet nie oglądał przez dłużej niż te 30 sekund...
4
@tomek8756 Nie oglądałem debaty, ale w tym wycinku jest 30 sekund czystej erystyki. To serio imponuje ludziom? I oni wszyscy się takim guanem na zmianę przerzucają?
1
@Irmscher10 No ja się nie dziwię, że chcą dopuścić znachorów do leczenia, bo po ich reformach, pewnie jakieś 10% Polaków będzie stać na leczenie u dyplomowanego lekarza.
7
@VegetaPolska Dylemat z gatunku, czy lekarz powinien ratować seryjnego mordercę i psychopatę. Mój ulubiony.
1
@Herato w UEFA wydaje się, że tylko on. Wydałoby sprawdzić inne konfederacje. Z linku widzę, że egipski Al Ahly obronił tryplet, więc jest szansa, że tam ktoś jest. Chyba że traktujesz to jako rozgrywki 3. kategorii.
https://en.wikipedia.org/wiki/Treble_(association_football)
1
Ciekawe czy kontrakt z diabłem podpisany, czy poprzedni sezon to była "jednorazówka". Pożyjemy, zobaczymy.
5
@Eklerek Przecież to oczywiste, w Barcy też. Po to tape-ują ręce.
2
@Fido66 To taki suchar: Skoro wyrwali Ci zęba, to masz teraz przerwe na papierosa.
Edit. A żeby nie zostawić cię z niczym, to strona Luxmedu podaje, że 3 dni: https://www.luxmed.pl/dla-pacjenta/artykuly-i-poradniki/palenie-po-wyrwaniu-zeba-dlaczego-jest-szkodliwe#heading_1
0
@4drian0 Niby zdjęcia nie mówią, ale chyba każdy tu słyszy: "ironic."
3
@Kapitan hawk Bez szans, "gimby nieznajo".
9
Ciekawostka. Nowy papież ukończył licencjat z matematyki.
https://x.com/MathMatize/status/1920541999603552501
14
@Roobo Pewnie z przyzwyczajenia. To nic złego, każdy ma jakieś nawyki.
4
Wleciał pierwszy trailer z nowego Conjuringa. Może kogoś zainteresuje, kto lubi to uniwersum.
1
@KmN sumienie nie karze.
Edit. Jednak kazać może.
2
@DolMac W mojej ocenie odpadliśmy, bo przy 2:3 za bardzo uwierzyli, że mecz "sam się dowiezie". Mam nadzieję, że wyciągną wnioski na przyszłość w takich sytuacjach, a będzie dobrze.
1
@fart Niepopularna opinia, trzymaj się (chł)Opie.
2
W sumie dobrze, że graliśmy wczoraj, bo dziś był u mnie cotygodniowy office day. Dzięki temu nie było kiedy myśleć o wczorajszym meczu. Szkoda, że to nie będzie finał Barca — PSG. Dwie najbardziej ofensywnie grające drużyny tej edycji LM oddałyby futbolowi. Dodatkowo pojedynek o elitarne grono Flicka z Enrique, no nic... może za rok...
2
@NeroTFP1 @directedbyfcb Widzę, że "klątwię" niesamowicie.
1
Jeżeli się nic nieoczekiwanego tutaj nie wydarzy, to chyba Enrique przed realną szansą dołączenia do elitarnego, póki co jednoosobowego, grona (o ile się nie mylę) trenerów co mogą zrobić dwa tryplety z różnymi drużynami?
0
@Lewy952468xx Sądzę, że to nie on by o tym decydował.
1
@DeXt3rVeB Trochę nie rozumiem. Obronić 2 vs 1? Karnego? Nieprzypilnowany przez obrońcę strzał po długim? To już jest jakaś aberracja.
1
@Pedri16Future W sumie sam odpowiedziałeś. Jest stykowa sytuacja. VAR jest od 100% pewnych błędów. Oni według przeznaczenia nie mają się wtrącać, jak jest 50:50, czy nawet 30:70 – niestety...
Edit. Challenge potrzebny od zaraz – dwa razy na mecz, jak w siatkówce.
1
@DeXt3rVeB za 6. Więc u mnie luzik.
1
@Who_you_mam Joker?
1
Spoko, 1 minutę doliczy.
0
2 minuty do finału... ehhh
1
Nawet przy zasadzie goli na wyjeździe byłaby dogrywka. Szukam pozytywów, psycholog mi kazał.
2
Nie dziękować za klątwe: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15614852#comment-15614852
5
Somer oczywiście z interwencją życia.
2
De Jong więcej dla Interu zrobił, niż dla Barcy cały sezon xP