misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Jest jakaś część mnie, która chciałaby zobaczyć całe to zadanie ;D
2
@Mario96w @Batys Nie podpuszczam, ale ktoś powinien zrobić analogiczną serię do @Walker z latami 90'.
4
@marcin62 Za moich czasów były prawilnie kody, trainery oraz nadpisywanie stanu pamięci gry.
3
@Mario96w Trzeba wierzyć. Kręgosłup drużyny, który był odpowiedzialny za te upodlenia, odszedł, za kierownicą Herr Flick, tylko raz chyba ktoś wypuścił zaliczkę 4-0 i było to PSG z nami.
5
@macio_944 Akurat Bayern czy Juve nie stresuje. Tam byliśmy gorsi w pierwszym (lub jedynym) meczu i jak dla mnie to ok, bo można mieć gorsze okresy. Bardziej nie chciałbym powtórki Roma, Live, gdzie przegraliśmy wygrany dwumecz.
7
@FabianekMrozek Fabian, tu nie ma co ryzykować, tu trzeba odpytać modele symulacyjne.
0
@michal26 Czyli na stosunku 49-51 jest wynik w granicy błędu pomiarowego. Na 46-54 nie ma wyniku w granicy błędu pomiarowego. Jak to obliczyłeś? Albo inaczej, od jakiej wartości zmieniasz narrację i jak to obliczasz?
1
@Beztroskii To w takim razie dużo tego bullshitu. Dzięki.
https://www.bouldersportsclinic.com/blog-1/corestrength
https://www.researchgate.net/publication/309885300_Abdominal_Crunches_AreAre_Not_a_Safe_and_Effective_Exercise
0
@Roobo Ale to nie mi tłumacz, tylko @michal26
Ja doskonale rozumiem, że gdyby było 10-90, 20-80, to można powiedzieć, że under-dog w obu przypadkach ma szansę bliską zeru na wygraną (co ciekawe matematycznie nie jest ona zerowa). Natomiast jak masz, powiedzmy: 49-51, 45-55, to możesz mówić, że ten pierwszy ma większą szansę od drugiego, ale to nie jest liniowe tak jak liczba procentów, która na niego głosuje - w sensie nie przekłada się to prawdopodobieństwo w stosunku 1:1.
Edit. Dla Michała jednak jak rozumiem z poprzednich dyskusji, to ten z niższym poparciem nie ma szans wygrać (nie zależnie czy ma 49-51, czy 45-55), tylko niżej przegrać. Logika dziwna, ale nie zamierzam go wyprowadzać z błędu, bo i po co?
0
@michal26 Czyli kłamie Mentzen.
@July_6_BcN Zdania ekspertów podzielone.
1
@Kondziubarca Ale @michal26 twierdzi, że "Sławomir Mentzen ma największe szanse, by najniżej przegrać". Ktoś z nich kłamie.
1
@Gronek Jeśli chcesz coś robić na brzuch, to brzuszki są jednym z gorszych ćwiczeń, bo strasznie trudno zrobić je poprawnie i żeby były efektywne.
https://www.fizjofit.pl/2020/10/12/czy-warto-cwiczyc-brzuszki/
1
@Kgorecki2500 W sumie zaraz święta. Nie mogę się doczekać, ale będzie jatka.
0
@lithotripter Ja mam wrażenie, że ludzie nie rozumieją podstawowej kwestii. Nikt się nie leczy "w NFZ" a "na NFZ". Gdziekolwiek się idzie, to są w zasadzie prywatne placówki, tylko mają one podpisane kontrakty z NFZ na świadczenie usług objętych refundacją. NFZ jednak nie jest bez dna, więc mówi takiej placówce, że zwróci, za powiedzmy maks 1000 zabiegów w miesiącu. No więc jak się zgłosi 4000 ludzi, to robi się 4-miesięczna kolejka, a z każdym miesiącem może się nawarstwiać, bo co jeśli co miesiąc będzie zgłaszać się 4000 ludzi.
Nie rozumiem jak podział tej kasy miedzy 3 podmioty ma jakkolwiek pomóc, bo zabiegi od tego nie stanieją.
0
@Katalonik97 Oby. Mam już dość genu frajerstwa i przegrywania wygranych dwumeczy. Wierzę, że Flick to odwróci dziś.
2
Mało kogo, bo #anime. Lazarus to złoto tego sezonu, czuć vibe Cowboya Bebopa, polecam. Przeglądając twittera natrafiłem jednak na ciekawe porównanie, z którego wygląda, że wersja japońska została jeszcze poprawiona pod względem liczby klatek kluczowych. To w oczywisty sposób wydłuża sekwencje animacji, ale dzięki temu są one dokładniejsze i płynniejsze. Przez różnice w czasie trzeba jednak nagrać od nowa dialogi, bo się one po prostu rozjadą. Wygląda na to, że dla wersji angielskiej zdecydowano się tego nie zrobić i zostawiono wersję niepoprawioną... w sumie wyjaśnia to ze strategicznego punktu decyzję o miesięcznym przesunięciu. Szkopuł w tym, że oglądając wersję en, dostaje się w sumie wybrakowany produkt...
2
@clyde Ale przecież przy takiej koalicji nie ma znaczenia, kto z PiS głosował najrzadziej, tylko z kim zgodnie najczęściej głosowała Konfederacja i to od tej strony należy wyjść jeżeli Konfederacja będzie potencjalnie 3 siłą, to będą mieli do wyboru zejść się z jednymi albo drugimi. A zejdą się raczej z tymi, z którymi głosują bardziej zgodnie, nawet jeśli są najmniej zgodni z całej reszty. Przecież teraz według tej statystyki pewnie wyjdzie, że najczęściej głosuje PiS z PO, to co będzie koalicja PiS-u z PO?
2
@Kgorecki2500 Podziwiam za up-time. Żeby tak im prądu i neta przez blisko półtora roku nie wywaliło?
2
@Hosh @fart Ej poczekajcie, kurde... to ona się podnosi?
1
@Kgorecki2500 Było coś o klonowaniu zwierząt i by nie bawić się w Boga. Ale może to nie byłeś Ty.
1
@Kgorecki2500 Możemy tylko odnaleźć jego dna i go sklonować, ale z tego co pamiętam ostatnio byłeś przeciwko ;P
3
@Luciano99 To chyba jest to mityczne odpowiedzialne picie alkoholu.
2
Atletico jeszcze nie rzuciło ostatniego słowa @macio_944 ;]
Oby walka z Realem o drugie miejsce, bo jest szansa przy tym terminarzu, tylko muszą wszystko wygrać.
2
@blakkudium Mizeria, to jest to, co tutaj się wyprawia. W sumie tematycznie.
1
Oby do maja.
6
@Arden Oho, wyciąganie takich serii zawsze źle zwiastuje.
6
Ktoś odtworzył "Świat według Ludwiczka". Ciekawe czy to też był wynik kłótni o kilka centymetrów trawnika.
0
@chavez 4 punkty różnicy, 2x starta to przy wygranych +6 punktów, czyli 10 punktów różnicy. Klasyk jest na 4 mecze do końca, a więc zapewnienie sobie wygranej przed klasykiem wymaga 13 punktów.
3
@lucca87 To taki żart, bo Real nie powinien przejść Celty w Pucharze, gdyby sędzia wyniku nie wypaczył.
2
@Safrani Oczywiście, że bez rodzynek i jest ku temu racjonalny powód, tak samo jak z kierunkiem wieszania papieru, czy kolejnością płatki/mleko.
Ktoś zadał sobie trud, żeby wysuszyć winogrona, a ktoś inny moczy je w wodzie, żeby dodać do sernika. Gdzie tu sens?