2

@Munio Kiedyś takie kontuzje trzeba było rozbiegać. W ogóle pretensjonalni zrobili się ci milenialsi.

1

@Joe_Barbaro Ciężko to widzę, jeżeli spojrzeć na głupio tracone braki w LM.

1

@Jakchcesz Daj spokój, jakieś ~50 powiadomień do nadrobienia z blisko tygodnia, jutro zapewne to samo na firmowej skrzynce pocztowej.

7

@Mankind Jak niektórzy bredzili o 3:0, 4:0, to i jest niezadowolenie.

2

@Adran360 Półfinały nie zawodzą z radosnym futbolem, póki co.

23

Mental tej drużyny jest niesamowity patrząc na to co działo się jeszcze 5 lat temu.

0

@Rastafarnianin 120 dni, 33% roku and still loading...

1

@escarabajo Ten post o tym mówi. Masz teraz apkę, która sprawdza, czy odtworzyłeś film. Tylko to w sumie nic nie zmienia, jak pisałem wcześniej, bo nie ma takiej możliwości, żeby coś zmienić. Jeśli nawet wprowadzisz śledzenie wzroku eye-trackerem, to ktoś może film oglądać na autopilocie. Ja tak często robię, jak chce, żeby ktoś się odczepił i mi wciska coś do wspólnego oglądania, co mnie z góry nie interesuje. Jeśli na przykład ktoś nie lubi danego reżysera, czy czegoś innego to i tak nie zagłosuje. Nic to nie zmieni.

Tyle lat złotej piłki, a się jeszcze nie nauczyli ludzie, że to jest rzeczywistość subiektywnych plebiscytów.

Jedyna opcja to kryteria znane z góry (czyli zobiektywizowanie kryteriów), ale wtedy, zamiast tworzyć sztukę dla sztuki, będzie się tworzyć filmy według klucza, żeby zyskać punkty. I tak źle, i tak nie dobrze. Ludzie przywiązują do tego za dużą wagę.

Edit. Przenieśmy to też na realia Złotej Piłki. Czy każdy oceniający na ZP oglądał od deski do deski wszystkie mecze wszystkich nominowanych graczy? Nie wiem, skąd ludzie biorą pogląd, że żeby subiektywnie zagłosować za czymś, mając zdanie, że mu się to podobało i powinno wygrać, trzeba widzieć wszystko inne.

3

Było jakieś czas temu poruszenie w związku z Oscarami oraz tym, że nie wszyscy głosujący oglądają filmy, na które głosują. Chyba udało się poprawić system. A nie czekaj, jak można obiektywnie poprawić subiektywny sposób oceniania...


5

@malicinho To będzie transfer zaraz po konferencji Verrattiego.

0

W tej sytuacji chyba przekręcili Arsenal.

1

@Kuchar żeby tylko jeden.

0

@jeonek mówię tylko o tym meczu, bo grają przez te 30 minut na 120% – przynajmniej tak to dla mnie wygląda. Doskakują dosłownie do wszystkiego, ciężko tak będzie ugrać 90 minut.

2

Jeśli PSG nie spuchnie przy tym pressingu, to forma mutant...

0

Delebele to jest pan piłkarz.

3

@CLS63AMG Powiedzmy sobie, że podpisanie go na tych samych warunkach lub lepszych, byłoby niepoważne ze strony klubu – nawet jeśli ma odejść za rok jako wolny agent.

1

@messi33 To ja dziś za P$G, bo Lucho :(

1

Piękny zestaw "szwedów". Z jednej strony bawi, z drugiej – jakby każdy oddał klucz, który mu kiedyś pożyczyłem, to na przestrzeni lat można by zapewne złożyć podobny komplet. Dobry zwyczaj – nie pożyczaj.


3

Zidan - nowa krew. Bredzę, bo muszę.

4

Widać cierpienie w oczach Jerzego Dudka.

1

@Coutinho007 Piękny link.

0

O Bogowie. Walka!

0

Szpaku potwierdził karnego.

0

@Hosh Znosi go.

1

Olmo podał do Raphini, ale to i tak nic nie dało.

3

@fart Biorąc pod uwagę, że w długim okresie to jest liga jednego zespołu, to było raczej pewne.

12

Przypominajka, że Tom już w latach 50' stracił pracę na rzecz AI.


0

@tadzik447 Ostatnie 4 sekundy, złoto.

5

@Hosh Niech @Azazel_Pazuzu się cieszy, że nie wybrał do gry Warhammera 40,000.

0

@TR3YWAY Najpierw siłka, spocisz worek, potem pójdziesz ludziom śmierdzieć w sklepie, a potem się umyjesz. Dobry plan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?