1

@MesQueUnClub96 Wklejać jak wklejać, ale jeszcze samemu się po jajkach lizać?

2

@Persempretito To teraz szeregowym udzielają wglądu w tajemnice wojskowe? Kiedyś były buty z grzybem, grochówka i pompki w błocie.

3

@FCBparasiempre A więc ktoś musi napisać pierwszy. Szkoda, że odszedł, bo w pomocy było obsadzone Iniestą oraz Xavim. Z drugiej strony chyba nic nie dało się z tym zrobić skoro chciał grać.

1

@Kgorecki2500 Każda reguła ma wyjątek.

4

Transformata Fouriera vs transformata kuriera.



W pierwszym przypadku możemy wykorzystać ją do konwersji sygnału ciągłego w dyskretny i jego kompresji. W drugim przypadku mamy do czynienia z kompresją przestrzenną. Warto zaznaczyć, że obie kompresje są zazwyczaj stratne.

5

@Safrani Piękny mistrz drugiego planu :D

0

@Sulimo Rozgałęźnik, rozgałęziacz. A w przypadku tego co na zdjęciu też trójnik. Złodziejka była wkręcana w oprawę żarówki, żeby można było podłączyć urządzenie elektryczne inne niż żarówka.

1

@Herato Strzelili dwa free kicki na Real?

0

Będą jakieś polskie gole w tych ćwierćfinałach?

1

@fart To akurat prawda.

6

Niby jest rewanż, ale raczej można założyć, że awans londyńskiej drużyny jest niemal pewny. Ale co modele statystyczne dawały jakieś ‰ na polski finał, to ich. Faktycznie, żeby to przeszło, to trzeba było mieć te promile.

0

@Lukasz999 Nie rozumiem gloryfikowania Sousy w kontekście kadry. Zwinął się kiedy tylko znalazł okazję.

0

@Walker Robert Smith ❤️

0

@Matheu12 Coś w tym jest, gdyby nie komentarz, to można pomyśleć, że to Legia - Lech.

1

Dobra czas zarzucić antyklątwę. Legie stać na maks 2 remisy po 0-0 i awans karnymi.

3

Kiedyś to były czasy, albo sposób jak na obrazku, albo T9.


4

Dzieje się... znaki>

0

@Eklerek Nie ma się co bać, tu trzeba przyjąć wyrok.

10

@escarabajo Wymagasz za dużo od Flicka, on jest ciągle tylko człowiekiem. Zaczął odkurzanie De Jonga, to już dużo.

1

@thorin @fanrealu wołają cię.

0

@MesQueUnClub_87 Tam nie ma upośledzonych ludzi. Generalnie tam nie ma ludzi. Pozdrawiam.

0

@Johnnie_Walker Co rozumiesz przez dostajesz walkovera? Że jako karę, czy na korzyść?

Wygląda to tak, że jak wygrasz pierwszy mecz 5-0, to nie możesz wejść na drugi mecz i "zaplanować" wystawienia nielegalnie zawodnika i liczyć, że będzie 3-0, więc 5-3 w wyniku i możesz usiąść na murawie. Jeżeli druga drużyna strzeli 6-0, to jej się zapisze lepszy wynik, ale jak ty Wygrasz 3-0 i masz 8-0 w dwumeczu, to UEFA zapisze Ci przegraną oraz 5-3 i przechodzisz. Rywal miał szansę nadal przejść i wtedy jest to raczej ok, że tak się dzieje.

1

@tristan87 Skróty poniżej:

1

@Johnnie_Walker Domyśliłem się, bo chciałem zrobić to samo, ale stwierdziłem, że mi się nie chce. Ale @mordini123 poruszył ciekawą kwestię. Na mecz musisz się stawić i zagrać, inaczej dostaniesz dyskwalifikacje. Możesz wpuścić np. nielegalnie zawodnika, ale jeśli przegrasz mecz 4-0, to pisze się 4, a nie 3.

0

@Johnnie_Walker WalkOVER, tłumaczy raczej wszystko.
@mordini123 Tutaj leczy się intencjonalność, kolega pyta o "oddanie", to jest dyskwalifikacja.

3

@Andi18 W naszej drabince prawdopodobnie Inter, obawiam się trochę ich autobusu.

2

Lewy dziś koncert 2 gole, wywalczenie piłki przy golu Yamala. Sądzicie, że łyknie Messiego w golach w LM?

A tak poza tym niech świetny występ Polaka nie przyćmi wam, że Flick chyba odzyskał "hamulcowego" Holendra.

0

@Janas11224 Twoje życzenie się spełnia. Moze to nie 15 minut, ale ciągle.

1

@Jakchcesz co się De Jong ogarnął to jego.

0

@KamQiX Indywidualnie miał kilka fajnych akcji, kilka razy objechał zawodnika drużyny przeciwnej, jak dostał go z piłką na plecy, ale mam wrażenie, że jednak mocno pod siebie gra, zamiast pod drużynę. Innymi słowy, grał dziś bardzo dobrze i nie, zależy jak na to spojrzeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?