misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Wklejać jak wklejać, ale jeszcze samemu się po jajkach lizać?
2
@Persempretito To teraz szeregowym udzielają wglądu w tajemnice wojskowe? Kiedyś były buty z grzybem, grochówka i pompki w błocie.
3
@FCBparasiempre A więc ktoś musi napisać pierwszy. Szkoda, że odszedł, bo w pomocy było obsadzone Iniestą oraz Xavim. Z drugiej strony chyba nic nie dało się z tym zrobić skoro chciał grać.
1
@Kgorecki2500 Każda reguła ma wyjątek.
4
Transformata Fouriera vs transformata kuriera.
W pierwszym przypadku możemy wykorzystać ją do konwersji sygnału ciągłego w dyskretny i jego kompresji. W drugim przypadku mamy do czynienia z kompresją przestrzenną. Warto zaznaczyć, że obie kompresje są zazwyczaj stratne.
5
@Safrani Piękny mistrz drugiego planu :D
0
@Sulimo Rozgałęźnik, rozgałęziacz. A w przypadku tego co na zdjęciu też trójnik. Złodziejka była wkręcana w oprawę żarówki, żeby można było podłączyć urządzenie elektryczne inne niż żarówka.
1
@Herato Strzelili dwa free kicki na Real?
0
Będą jakieś polskie gole w tych ćwierćfinałach?
1
@fart To akurat prawda.
6
Niby jest rewanż, ale raczej można założyć, że awans londyńskiej drużyny jest niemal pewny. Ale co modele statystyczne dawały jakieś ‰ na polski finał, to ich. Faktycznie, żeby to przeszło, to trzeba było mieć te promile.
0
@Lukasz999 Nie rozumiem gloryfikowania Sousy w kontekście kadry. Zwinął się kiedy tylko znalazł okazję.
0
@Walker Robert Smith ❤️
0
@Matheu12 Coś w tym jest, gdyby nie komentarz, to można pomyśleć, że to Legia - Lech.
1
Dobra czas zarzucić antyklątwę. Legie stać na maks 2 remisy po 0-0 i awans karnymi.
3
Kiedyś to były czasy, albo sposób jak na obrazku, albo T9.
4
Dzieje się... znaki>
0
@Eklerek Nie ma się co bać, tu trzeba przyjąć wyrok.
10
@escarabajo Wymagasz za dużo od Flicka, on jest ciągle tylko człowiekiem. Zaczął odkurzanie De Jonga, to już dużo.
1
@thorin @fanrealu wołają cię.
0
@MesQueUnClub_87 Tam nie ma upośledzonych ludzi. Generalnie tam nie ma ludzi. Pozdrawiam.
0
@Johnnie_Walker Co rozumiesz przez dostajesz walkovera? Że jako karę, czy na korzyść?
Wygląda to tak, że jak wygrasz pierwszy mecz 5-0, to nie możesz wejść na drugi mecz i "zaplanować" wystawienia nielegalnie zawodnika i liczyć, że będzie 3-0, więc 5-3 w wyniku i możesz usiąść na murawie. Jeżeli druga drużyna strzeli 6-0, to jej się zapisze lepszy wynik, ale jak ty Wygrasz 3-0 i masz 8-0 w dwumeczu, to UEFA zapisze Ci przegraną oraz 5-3 i przechodzisz. Rywal miał szansę nadal przejść i wtedy jest to raczej ok, że tak się dzieje.
1
@tristan87 Skróty poniżej:
1
@Johnnie_Walker Domyśliłem się, bo chciałem zrobić to samo, ale stwierdziłem, że mi się nie chce. Ale @mordini123 poruszył ciekawą kwestię. Na mecz musisz się stawić i zagrać, inaczej dostaniesz dyskwalifikacje. Możesz wpuścić np. nielegalnie zawodnika, ale jeśli przegrasz mecz 4-0, to pisze się 4, a nie 3.
0
@Johnnie_Walker WalkOVER, tłumaczy raczej wszystko.
@mordini123 Tutaj leczy się intencjonalność, kolega pyta o "oddanie", to jest dyskwalifikacja.
3
@Andi18 W naszej drabince prawdopodobnie Inter, obawiam się trochę ich autobusu.
2
Lewy dziś koncert 2 gole, wywalczenie piłki przy golu Yamala. Sądzicie, że łyknie Messiego w golach w LM?
A tak poza tym niech świetny występ Polaka nie przyćmi wam, że Flick chyba odzyskał "hamulcowego" Holendra.
0
@Janas11224 Twoje życzenie się spełnia. Moze to nie 15 minut, ale ciągle.
1
@Jakchcesz co się De Jong ogarnął to jego.
0
@KamQiX Indywidualnie miał kilka fajnych akcji, kilka razy objechał zawodnika drużyny przeciwnej, jak dostał go z piłką na plecy, ale mam wrażenie, że jednak mocno pod siebie gra, zamiast pod drużynę. Innymi słowy, grał dziś bardzo dobrze i nie, zależy jak na to spojrzeć.