misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX 1:0, daje tyle punktów co 5:0, a mieliśmy też słabe punktowo 2 miesiące w listopadzie-grudniu, gdzie już niektórzy na tej stronie poddawali ligę. Stąd tak to wygląda.
0
@TR3YWAY E tam. Najgorzej jak jesteś na call'u teamsowym i jest ten jeden typ, który mówi: "rozumie" odpowiadając w kontekście 1 os. liczby pojedynczej.
1
@jacobFCB Niestety, Olmo jest Thomasem Vermaelenem pomocy. Co z tego, że dobrze gra, nawet z marszu po kontuzji, jak i tak dużą część czasu jest niedysponowany...
0
@Xaviball ciepłe wieczory w marcu?
2
@tomek8756 Nie wiem, ale mam taką anegdotę, że w latach 1958-62 w Chinach prowadzono kampanię walki z 4 typami szkodników, w tym tępiono wróble. Poskutkowało to tym, że w następnych latach gwałtownie wzrosła liczba szarańczy i Chiny zostały objęte klęską głodu. Jaki z tego wniosek? Możliwe, że żyjesz w najlepszym możliwej wersji wszechświata, a jakiekolwiek wymuszone zmiany doprowadzą do jego gorszej wersji.
3
Umarł wam Twitter, przy okazji rzucając suchar z lodami?
Edit. https://zapodaj.net/images/7a1cec53ba9a4.png
0
@PIWOSZ89 nie opłaca się.
0
@tomek8756 Wyprzedzanie rowerów, nie zachowując wymaganego metra (a zalecanego 1,5m) odległości.
https://pewnienarower.pl/wp-content/uploads/sites/21/2018/10/20170309162809respeitometro__guilherme_formiga-1.jpg
Jest to niebezpieczne i świadczy o małej wyobraźni kierowcy. Na jezdni bywają dziury, poprzeczne studzienki, rower też po prostu nosi na boki. Powiew powietrza z przelatującego lusterka, który czuć na ręce nie jest przyjemny.
2
@Seledynowy Był już kiedyś temat: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15419000
9
@paweldunajecfcb Potrzebowałbym dwóch lewych, wiem dziwne, ale już tak mam. Da się coś zrobić?
5
Pau Victor nie wystawia Lewemu, Lewy Raphini. Jak żyć?
5
@NeroTFP1 Znam kogoś jeszcze ;]
0
Ehh Lewy znuff dołożył nogę...
1
@Mario96w jest już w drodze do biur klubowych wygrać rywalizację jak z Bravo ;]
3
Karny tak samo słaby, tylko bramkarz wymiękł xD
1
@VeB 1899 Karniaczek, pustaczek, dobijaczek... trzeba umiaczek?
9
@Kapitan hawk Marciniak w tym meczu był bardzo pewny w decyzjach. Szkoda, że potem nieco zjechał z poziomem.
3
Tak sobie patrzę na ten proponowany wzór na koszulce Barcelony związany z Taylor Swift i dochodzę do wniosku, że jedyny powiązany z nazwiskiem Taylor wzór, który jest akceptowalny, wygląda tak:
f(x) = f(x₀) + f'(x₀)/1! × (x-x₀) + f"(x₀)/2! × (x-x₀)² + ... + f⁽ⁿ⁾(x₀)/n! × (x-x₀)ⁿ
Możecie próbować zmienić moje zdanie, ale i tak nie dacie rady mi tego przybliżyć.
4
Jakieś 2h temu wleciał nowy trailer Devil May Cry z pełnym singlem Afterlife od Evanescence. Refren i mostek muszę przyznać, że nieźle buja.
0
@Transu96 Na gog.com masz h3 po 9,89 ;P
2
@Cochise Prywatyzacja wiąże się z komercjalizacją, bo prywatne podmioty to nie fundusze, ale firmy nastawione na zysk. Po co ktoś ma brać pod swoje skrzydła najbardziej problematyczny procent pacjentów, którzy powodują największe koszty? Logiczne, lepiej mieć u siebie 80%, którzy generują 20% kosztów. Ochrona zdrowia jest niedofinansowana i to jest jej główny problem. Wydajemy znacznie mniej niż średnia unijna, znacznie mniej niż Niemcy, a Konfederacja bredzi coś o wprowadzeniu służby zdrowia na wzór niemieckiej, nie podnosząc przy tym składek. Czysta utopia.
Sorry, ale jak zaczniemy budować pasy startowe z ziemi, błota i patyków, to żelezne ptaki nie przywiozą nam dóbr od bogów.
3
@Beztroskii Też nie rozumiem tej dyskusji o nastawianiu złamań i tego jak deregulacja co, kto może robić, miałaby pomóc. Służba zdrowia cierpi ze względu na typową zasadę Pareto, 20% pacjentów pochłania 80% funduszu, bo są tam choroby rzadkie, kosztowe, itd. Nie wiem, jak deregulacja i rozszerzenie kompetencji znachorów ma na to pomóc. Konfederacja w tym aspekcie uprawia nie mniej, nie więcej jak zwykły kult cargo.
5
@fart Moim zdaniem nie wpłynie, bo Mentzen takie poglądy głosił na temat aborcji od zawsze. Wygląda, że albo rację miał Korwin, że gdyby bicie się młotkiem w palec nie bolało przez pierwszy miesiąc, to ludzie by to robili, więc się tym nie przejmują, albo mamy więcej "Kaj Godek" w społeczeństwie, niż podpowiada zdrowa intuicja.
2
@Pedri16Future Podejrzewam, że "Right now" może mieć tu duże znaczenie.
5
@MessiForeverTheBest nie może być 200 milionów na live, bo na Ziemi żyje 8 milionów ludzi.
1
@Comentateiro role się odwróciły, memy umarły.
0
@Antimadridista_WR Scaloni wybaczył Raphini, a mógł zabić... doceńmy to xP
1
@takisobiektos Mi się wydaje, że niektórzy nieogarniają, że jest różnica mówić "guano" PO przegranym meczu, w tym odwoływać się do osiągnięć z przeszłości, a mówić coś PRZED na zasadzie poddymienia. Z wpisów wygląda, że ludzie sprowadzają to do tego samego.
0
@Douglas panie Raphinio, nieee
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/korwin-ociemplenie-klimatu-panie-januszu-nieee.jpg
1
@Criss18Barca Nie istnieje trener, który by z tego co jest, ulepił TOP 10.