3

@insp1re Tutaj są ludzie, którzy się znają na wszystkim, więc pierwsze pytanie retoryczne.

0

@dafik85 Nie możemy nie zdobyć żadnego, bo już jeden zdobyliśmy demolując Real 5:2.

9

@Jonyx Jeszcze tylko pozbyć się żony oraz dzieci i 100% focus na LM.

0

@TaKeSe Chodzi o Grosickiego i Stade Rennais?

Jeżeli tak, to punkt 2. się nie spina, bo oni grali w 2020/21.

0

@adamek20151 nie no z takich video, to tylko klasyczek: cows & cows & cows

0

@TaKeSe Spróbuje mój ostatni typ i odpuszczam. Dinamo Zagrzeb?

0

@TaKeSe Strzelam, bo nie chce mi się sprawdzać. Benfica?

6

@MesQueUnClub_87 Niekoniecznie. Jeżeli miałbyś bardzo chore dziecko, ale te pieniądze mogłyby mu pomóc i miałbyś do tego bardzo dużo pewności, to podejrzewam, że znajdzie się nie jedna osoba, która zostawi dziecko z żoną, jeśli te pieniądze pozwolą dziecku przeżyć.

12

Nigdy nie myślcie i nie mówcie, że jesteście bezwartościowi.


5

@Sulimo Mamy na rozkładzie Litwę oraz Maltę. Cokolwiek innego niż 6 punktów i masz glejt społeczny.

4

@Krzysztof1987 Niesamowite jak w powszechnej świadomości bezproduktywne podania do tyłu i kółeczka zostały utożsamione z naszym DNA (jak powyżej), podczas gdy była choćby zasada 6 sekund Guardioli.

1

@Kgorecki2500 Spoko jak coś to chodzi w zasadzie o eZebrę, czyli internetowy sklep, który Dino zakupiło w 2023, który pod względem asortymentu to taki Rossmann internetowy, więc to wchodzenie na rynek to "takie sobie". O ile wiem z dość dobrych źródeł, póki co raczej nie widać na horyzoncie planów otwarcia spożywki stacjonarnej.

1

@Kgorecki2500 e-commerce ma podbić zagraniczne wsie?

2

@Kgorecki2500 Osobna historia. Ale jakbyś zdecydował się grać w poprzednie, to 2 jest kontynuacją 1.

3

4

@Kondziubarca Czy jest mało "show", to bym nie powiedział. Co turniej jest spektakl pod tytułem "pompowanie balonika", a potem efektowy huk.

7

@macio_944 No i wziął namówił.

4

@mekston Srebrny gol, Euro 2004.

7

@FCB24 Od początku lutego:
1 - 0 Deportivo (H)
0 - 5 Valencia (A)
1 - 4 Sevilla (A)
1 - 0 Rayo (H)
0 - 2 Las Palmas (A)
4 - 4 Atletico (H)
4 - 0 RSSS (H)
0 - 1 Benfica (A)
3 - 1 Benfia (H)
2 - 4 Atletico (A)

Więc jeżeli odjąć gole Atletico, to straciliśmy 2 gole w tym okresie, przy tym 2 razy grając z czerwem. Daleko idące wnioski, że rywale się nauczyli z nami grać, bo to tylko Atleti było ostatnio taką anomalią.

0

@Joe_Pesci Nie nazwałbym tego oszustwem, ale podatkiem od braku znajomości matematyki, głównie rachunku prawdopodobieństwa.

0

@michal26 Tylko ja się nie odnoszę stricte do szans, tylko do tego co napisałeś.

"potwierdzają, ale nie że Mentzen ma większe szanse na wygraną, tylko że Nawrocki ma mniejsze szanse".

Jeżeli masz dwa rozłączne zestawy, Mentzen-Trzaskowski, oraz Nawrocki-Trzaskowski, to zdanie to nie ma sensu. Jeśli w parze Nawrocki-Trzaskowski, Nawrocki ma mniejsze szanse niż, Mentzen w swojej, to odwrotne zdanie jest zasadne, czyli Mentzen ma większe szanse na wygraną od Nawrockiego.

0

@michal26 Przy dwóch zestawach alternatywnych kandydatów to jest dokładnie to samo.

2

@4drian0 Nie utrzyma formy cały rok.

1

@wojopancer Np. spoko ziomkiem, który nie prowokuje i ma szacunek do innych. Koncepcja takich światów w sumie zakłada, że mógłby być kimkolwiek innym, niż jest w tym, którym go znamy.

0

@Patrykl145 Raczej do końca sezonu będzie bronił Tek. Potem powinien po prostu postawić na tego, który jego zdaniem będzie lepiej wyglądał w pre sezonie.

1

@GoLem Johann, to było piękne imię.

16

@sevs Wrzucał piłkę na głowę Ferrana, mam nadzieję, że pomogłem ;)

1

Święcicki dziś cięty na tych wywiadach.

0

@FcPortoFan1999 Wypadną z regularnego TOP3.

12

@clyde Bredzisz, albo po prostu nie pamiętasz Atletico sprzed Simeone. To będzie jedna z tych zmian, jak odejście Fergusona z MU. W sumie trochę im współczuję, bo to nieuniknione kiedyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?