misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Akurat w niskie podatki nie wierzę (na tle zachodnim i tak są relatywnie niskie) i jak dla mnie to kiełbasa wyborcza Konfederacji, w ich uproszczenie jeszcze mogę uwierzyć. Niestety bez redukcji wydatków, ciężko będzie spiąć budżet. Mentzen zapewne i tak jeśli będzie chciał przehandlować postulaty Konfederacji, będzie musiał też drogą targu pozwolić na pomysły partii, z którą się dogada, a większość te podatki podnosi. Tak wyglądają realia, no chyba, że faktycznie dojdą do wniosku, że nie - tylko wtedy na dobrą sprawę Konfederacja nigdy nie będzie brać udziału w rządzeniu.
1
@michal26 U Nawrockiego ciężko znaleźć pozytywy, do tego stopnia, że nie widzę ani jednego. Mentzen daje taki pozytyw, że może jako prezydent uda się Konfederacji przehandlować pod stołem podpisanie ustaw partii rządzącej, za część ustaw upraszczających podatki.
4
@michal26 u mnie w sumie jak u @Jakchcesz dodałbym tylko, że mimo że nie zgadzam się z Zandbergiem gospodarczo, to wygląda najnormalniej z tego towarzystwa. Bardzo dużo u mnie zyskał wypowiedzią o wojnie polsko-polskiej:
Moja niechęć do Nawrockiego jest tak duża, że gdyby w drugiej turze był on i Mentzen, to #mimowszystkomentzen.
1
Kolejna afera w skokach. Parafrazując znany cytat oponiarski: "Skoki to sport konstruktorów kombinezonów i nart".
1
@barcanawieki No karnych nie było...
0
Marciniak blokuje w środku pola De-Pola, ale Real i tak bez gola...
0
Marciniak ładnie wyblokował jednego obrońcę.
13
@Szmulek I co znajdą? Kosmetyczkę z ich logiem? xD
1
@Destroyer_of_Worlds https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15402896
11
@NeroTFP1
- to było na farcie
- za pieniądze szejka się nie liczy
- Pochettino i Galtier zostawili mu samograja
0
@ObiektywnyGosc teoria z opaską nadal bawi.
0
@Chaoss No wyciska w zasadzie maks z tego co ma.
2
Wygląda, że oEmbeded API Twittera zostało przywrócone do działania, bo plugin, który kiedyś popełniłem na potrzeby rozwiązywania linków w formacie x.com oraz niedziałających losowo tweetów znowu zaczął rozwiązywać je poprawnie:
https://zapodaj.net/images/ab9c235932c49.png
@Moderacja oznaczam, bo może was to interesować.
46
I po co ten Liverpool wygrał fazę ligową, skoro odpadł zaraz po niej z PSG?
Swoją drogą, futbol jest przewrotny. Liverpool miał być kandydatem do finału, a eliminuje go drużyna, która przed 6 kolejką wyglądała jakby miała się nie załapać do TOP24.
2
Z meczu najbardziej cieszy, że zamiast mówić o wyciąganiu wniosków, po prostu je wyciągamy.
1
@Jakchcesz Na ten moment nic się nie wyświetli, bo usługa Twittera zwraca jakiś szajs. Nie tylko tutaj jest problem.
27
@Kgorecki2500 Tylko gorzka, jak samo życie.
0
Niby Twitter wrócił, ale ich API do osadzania tłitów leży i kwiczy.
4
@fart To zależy.
1
@D10SLEO Mi się z jakiegoś powodu bardziej w oczy rzuciło allways. Może to dlatego, że słowo wyjęte z jakiegokolwiek kontekstu po prostu nie istnieje.
0
@arasz1819 Prawilna zasada IT mówi, że: Nieważne ile masz systemów do zarządzania zasobami i zadaniami, koniec końców znajdzie się ten jeden Projekt Menadżer, który korzysta z Excela.
@FcPortoFan1999 Parafrazując stary żart, w którym do radzieckiego instytutu matematyki wysłano zapytanie o to, że "zmierzyliśmy rybę od głowy do ogona ma 2 metry, a od ogona do głowy 3 metry - czy to możliwe?", instytut wystosował odpowiedź: "matematyce znane są takie przypadki, od poniedziałku do czwartku są 3 dni, a od czwartku do poniedziałku 4", mogę tylko stwierdzić, że ma to jakiś (mały) sens. Dużo języków indeksuje tablice od 0.
@Pnog37 Pytanie ciekawe z czysto socjologicznego oraz ludzkiego punktu widzenia. W tym przypadku muszę oddalić.
24
Zjawiska paranormalne na LR #1
Spróbujcie wyjaśnić to: https://zapodaj.net/plik-M0Tm6jQiZp
1
@shinthps Gratuluje osiągnięć :P
5
@Jakchcesz Nie jest przeciwnikiem szkoleń wojskowych, ale szkolenia wojskowe są pewnym preludium do wciągnięcia obywateli do wojny, czego już (w domyśle) jest przeciwnikiem. Wszystko mi się teraz spina.
2
@VegetaPolska Dziwne wahania nastroju.
11
@Rifek Dla osób sławnych może mieć to jeszcze wydźwiek marketingowy w takim sensie, że ucinają plotki. Jakby sławna osoba nie poinformowała, a ktoś by drugą połówkę przyuważył z kimś innym, albo jego samego, to może po necie rozlać się fala bezzasadnego hejtu, a to się może odbijać na wartości marketingowej.
3
@Kgorecki2500 To raczej brzmi na problem z tylnią zebatką. Niezależnie czy wolnobieg czy kaseta, w stronie jazdy powinna się blokować, żeby łacuch ciągnął koło, a w drugą kręcić, żeby jechać na biegu jałowym (tzn. żeby nie trzeba było ciągle kręcić nogami jak przy ostrym kole).
4
@Kgorecki2500 Przecież mniej niż rok temu pisałeś, że serwis robiony był i drogo. Jak można zajeździć łańcuch w sezon?
0
@Criss18Barca Dobrze, że chociaż weekend bedzie ciepły.
3
@Safrani Dzięki również za opinię.
@DragonxNF No to Ci powiem, że nie jestem. Już więcej wspólnego miałem z matematyką, jak zajmowałem się teorią obliczeń, ale potem ścieżka kariery poszła tak, że programuje korpo aplikacje. Fizyka to raczej pasja, lubię dużo o tym czytać.
@Bunk420 Dziękuję bardzo.