0

@Faro wirtualna maszyna to w dużym skrócie software, który imituje hardware.

3

@Transu96 Stwierdzam zgon, bo umar.

2

@macio_944 @LukaszFan patrzcie jaki agent z @Kengo najpierw miała być składka 4 złote na prezent, a już 40 zrobił. Dobra ta inflacja.

3

@Kengo 4 złote od tysiąca? To przecież może na jedną ratę Ci styknie.

1

Kończy się jakiś etap historii. Microsoft ostatecznie wygasza Skype. W sumie nic dziwnego, są zbugowane Teamsy, więcej do korpo szczęscia nie potrzeba. Fajne wspomnienia z tym komunikatorem mam jeszcze zanim wykupił go gigant z Redmond.


13

@karolszymek piątek już mamy, dajcie spokój...

0

@Zoker Nie udało mi się nigdy przebrnąć pierwszego sezonu do końca ile razy nie podchodziłem, więc słaby mogę mieć pogląd, bo widzę jakieś 8h na yt z samych sezonów 1-4. Shingeki no Kyojin dosłownie kojarzę tylko opening, który jest w moim odczuciu mierny.

Cieżko wskazać top 1 pod względem sound tracku jako takiego, ale albo FLCL, albo Kara no Kyoukai, chociaż w tym drugim przypadku to bardziej openingi/endingi.

4

@Coutinho007 Chyba pomyliłeś plot-twist z fake newsem. Plot twist to będzie jak on tu przyjdzie :P

0

@urbipl To akurat dobre xD

0

@mekston Nie zmuszajcie mnie, żeby powielił Rolę w wersji Neymar xD

2

@esem91 Tak dla szczepień, ale ich brak też jest okey.

0

@Ryoumen W sumie nie pomyślałem o tym, faktycznie bank może go udostępnić modułowi fiskalnemu za zgodą klienta. Chociaż jak patrzę jak to np. funkcjonuje bez centralizacji (jak np. w biedronce na apkę), to ilość modułów, które mogą obsużyć e-paragony jest starsznie mała i cieżko w ogóle trafić taką biedronkę. Zapewne musieli by małym przedsiebiorącom sklepikowym ufundować nowe moduły z kasy podatników...

0

@D10SLEO Poniżej kosztu bułki, zupełnie jak z kola marki kola, która jest poniżej kosztu butelki wody.

0

@damianex10 W sumie brak konkretów jak chcą powiązać paragon z osobą, aby mieć do niego dostęp (np. w celach gwarancji czy rękojmi). Obawiam się, że w miarę anonimowo to może być niemożliwe.

1

@Isso89 To chyba jakaś biedna wersja, tylko posypane 24 karatowym złotem.

2

@Jakchcesz Jeśli ktoś się kłóci o to czy zdrowe są węglowodany smażone na głębokim tłuszczu to należy to skwitować tylko jednym głośnym iks-de.

8

@Jakchcesz Generalnie niech każdy je co chce, ale nie wiem jak trzeba mieć wypalone kubki smakowe, żeby biedrowe pączki z mrożonego ciasta smakowały tak samo jak z zakładowej cukierni, gdzie zagniatają od rana ciasto, zaplecza unosi się zapach smażenia, a dokłądane pączki są jeszcze ciepłe. To przecież wystarczy oba kupić i zjeść jeden po drugim - przepaść w smaku jest ogromna.

4

@Objectivo To nie pączek z adwokatem, ale komuch z krawatem.

1

@Janas11224 Ale to nie kwestia chemiczności, czy niezdrowości - one po prostu smakują jak tektura i to głównie dlatego, że są z rozmrożenia.

1

@MesQueUnClub96 Za dobrze płacą, zresztą pracowałem już wielu firmach, działach, zespołach i to zawsze tak wygląda. To chyba nierozłączny element. Ponoć w Japonii zjawisko to występuje na jeszcze większą skale w korpo-pracy, ale nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić...

4

@MesQueUnClub96 Siedzę na jakimś nudnym refiment-cie i z nudów scroluje ramble. Przepalanie czasu na nic niewnoszące spotkania w IT to rak tej pracy i w sumie nikt głośno o tym nie mówi.

2

3

Z piekła do nieba i... na ziemię. Wszystko rozstrzygnie się w 90 minutach. Dziwny to mecz, żeby tracić gole na początku i końcu.

12

Ten mecz to typowe: They Had Us in the First 6 Minutes (Half), Not Gonna Lie.

2

Ale co 15 minut temu pisane było o "najoptymalniejszym" składzie to pozostanie na zawsze w sercu.

0

Dobra, to już nie jest zabawne...

2

Ręcznik Penia znowu puszcza, Lewy niewidoczny.

1

@bartekvisca Od tego czasu najniższa krajowa netto wzrosła o 273%, więc profit.

1

@Seledynowy Przymiotnik optymalny się nie stopniuje.

0

@Kengo Niby dobrze, ale starożytne mądrości mówią, że ze szczytu wszystkie drogi prowadzą do dołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?