misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mitch_Atleta 15 bramek, 10 asyst, 3 przechwyty, 12 dryblingów i pomyślimy. Potwierdzone info.
0
@Kgorecki2500 Najlepsze jest, że oba filmy można obejrzeć z dubingiem i w orginale i są to w dużym stopniu różne filmy, choć w tym przypadku chyba shrek bardziej. 4 filmy.
5
@Kgorecki2500 Prawda szczera lecz ponura, bez znaczenia sos do szczura. Szmacznego =)
0
@ArcziArtt Nie jestem w stanie nadążyć za rozumowaniem. Co łatwość dostępu do informacji utrudnia w kwestiach smaku nauki? Rozliczenie podatku to totalna głupota i automaty powinny być już dawno. Bez problemu można wymyśleć zadanie matematyczne, którego komputer nie policzy, ani nie zaprogramuje, jakie ma znaczenie czy sprawdzisz, że początkiem wojny był zamach na Franciszka Ferdynanda w książce, czy na wikipedii?
0
Dawno nie oglądałem skoków, te noty to trochę random się wydaje.
1
Zniszczoł ten skok.
1
@adamek20151 xD
1
@D10SLEO 8 minut w mecz, wszyscy precz.
12
@Aragorn33 cringe-o-meter poza skalą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pedri16Future Po co wstawiacie ten oczywisty trolling?
7
@Encore Czy ja wiem, trzeba oglądać 4x pawia...
1
@Adran360 Tu jest ciekawsza zajawka niż główny trailer jak dla mnie. Mappa gotuje z animacją, jak zwykle zresztą.
1
@Adran360 Miałem o tym pisać dziś, duże oczekiwania mam w związku z tą pozycją.
0
@IMBALEO Na pewno nie zasadami gry w piłkę jak sędzia, a o tym pisałem.
1
@ali3gator Bo sędziowie teoretycznie zajmują się przepisami zawodowo, a komentatorzy pitolą 3 po 3, jak każdy przecietny kibic?
2
@Bernard777 Oczami wyobraźni już widzę płacz o nieuprawnionego zawodnika. Antony, musisz!
2
@FCBparasiempre Fantastyczny gol wprowadzający, ładny gol na zamknięcie. Szkoda, że całościowo etyka pracy nie dojechała u niego.
5
@Pawlak1992 Robert Karaś, niestety zniszczyły go złe regulacje. W każdym sporcie mówi się, że liczy się doping z trybun. W jego sporcie nie ma trybun, więc zorganizował doping na własną rękę. Ostracyzowany zupenie niesłusznie.
1
@gumaz
- Bezpośredni powód I WŚ: Zamach na księcia Franciszka Ferdynanda
- Bezpośredni powód II WŚ: Odrzucenie żądań niemieckich przez Polskę
- Bezpośredni powód III WŚ: Brak gajerka...
5
@Kapitan hawk Parafrazując mejwenów tej strony:
- Co tu się stało z Jarosławem Kaczyńskim to ja nie dowierzam. Najlepsze jest to, że w wielu punktach ma rację.
- Dobra wypowiedź Kaczyńskiego odnośnie wczorajszego spotkania.
- Ówczesne TVP i Jarosław Kaczyński z RiGCZem. 100% racji.
3
@Gibbon_FCB Dobry glina i zły glina. Typowy amerykański scenariusz miernego filmu.
0
@Faro Ale to przecież pewnie na 11 też można zainstalować sobie gry, więc nie czaję. "Miliony" lat temu używałem dual-boota, bo korzystałem z komercyjego softu IBM-u, ktory działał tylko pod windowsem, ale od kiedy ten element pracy spadł z rowerka, to już tylko linux.
1
@Faro Tzn. mniej wydajnie zawsze będzie działać w wirtualizacji. Ja tam już dawno nie korzystałem z tzw. dual-boota, czyli dwóch systemów fizycznie postawionych na dysku. Natomiast nie rozumiem po co Ci windows 10 i 11 naraz, ale to może po prostu nie jestem czegoś świadom, bo nie korzystam z windowsa w ogóle.
0
@Katalończyk 99 1 marca. 1/6 roku znikła, o co tu chodzi?
0
@Faro wirtualna maszyna to w dużym skrócie software, który imituje hardware.
3
@Transu96 Stwierdzam zgon, bo umar.
2
@macio_944 @LukaszFan patrzcie jaki agent z @Kengo najpierw miała być składka 4 złote na prezent, a już 40 zrobił. Dobra ta inflacja.
3
@Kengo 4 złote od tysiąca? To przecież może na jedną ratę Ci styknie.
1
Kończy się jakiś etap historii. Microsoft ostatecznie wygasza Skype. W sumie nic dziwnego, są zbugowane Teamsy, więcej do korpo szczęscia nie potrzeba. Fajne wspomnienia z tym komunikatorem mam jeszcze zanim wykupił go gigant z Redmond.