0

@MesQueUnClub96 Fakt. Wygraliśmy 3:0 zapomnialem o tym w ogóle, ale z tego co pamiętam tam Stegen nam nieźłe ratował skórę, nie zdefiniowałbym tego jako spacerek, gdzie robiliśmy ich po 5,6 do 0.

3

@Kapitan hawk Na dobrą sprawę to nie pamiętam jak dawno to było, kied z Atleti był spacerek. Jeszcze era przed Cholo.

2

@Kgorecki2500 Mówisz, że ktoś kto nabija na widły nie może być bohaterem. Well jest taki jeden w Stanach Zjednoczonych, a nabijanie na widły to pikuś przy tym co on robił. Obchodzą jego świeto nie tylko tam 12 października i jest globalnie uznanym bohaterem.

4

@wojopancer Dexter, Dr. House, Supernatural.

Widzę jeszcze, że dopuszczasz animowane, to osobno dam: Monster, FMA, Death Note (ale tu ciężko, bo trzeba pominąć mnóstwo genialnych pozycji).

1

@blakkudium Simeone przewidział.

0

@Katalończyk 99 Zostanę Marcinem Rolą Rambli.

1

0

@xVENUMx Znajomy miał od alkoholu, ale więcej szczegółów nie znam. Raczej nic ciekawego.

8

Zobaczcie teraz czym się zajmują, pierdołami. Wymyślili sobie Messiego w Barcelonie, banda tłumoków. Jaki Messi w Barcelonie?! Ograły Was katalońskie media jak dzieciaki w piaskownicy po prostu. Jak dzieci, jak małe dzieciaczki się zabawiły Wami... Messi w Barcelonie, proszę... nigdy, przenigdy w historii nie było przecież, jak wiadomo jak katalońskie media rozsiewają plotki transferowe co do byłych piłkarzy w klubie, to wiadomo że nic z tego nie będzie. To jest sportowe dziennikarstwo dzieci w przykrótkich spodenkach. Żadnego transferu Messiego do Barcelony nie będzie, nie będzie. To była ściema dla frajerów, chyba tylko Ci nasi co dali się zrobić. Oczywiście już ten tego, Messi za pół pensji, jako rezerwowy. A media katalońskie rozegrały Was jak dzieciaki w piaskownicy, jak frajerów po kątach. Tu chodziło głównie o zrobienie większego ruchu i zasiegów.

1

@PIWOSZ89 Gdyby nie karny Błaszczykowskiego...

2

@esem91 Antynomia klas samozwrotnych, jak przy paradoksie kłamcy.

1

@Ryoumen Bo zawsze musisz wziąć taką wirtualną wagę i ocenić, czy straty wynikające z sankcji przeważają nad tym czego chce druga strona. Widać zamknięcie zbrodniarza, który prowadzi zbrodnicze działania daleko od Europy, gdzieś na bliskim wchodzie nie ma dużej wagi w oczach władz Niemiec, czy Polski (jak kiedy zapraszali go na obchody rocznicy w Oświecimiu). Nie będzie jednak tak, że ta waga zawsze zostanie przechylona w jedną stronę jak to opisujesz, bo może być coś co Niemcy odczują bardziej i wtedy pójdzie na noże. Jest to jednak sprawa zupełnie ortogonalna do tego, że Trump wspiera i ma za protegowanego zbrodniarza i pisząc tylko posty jak Twój pierwszy ośmieszasz się, bo Trump w wyraźny sposób się przyczynia do sytuacji zastanej. Gdyby dał komunikat, że trzeba przy najbliższej okazji wykonać postanowienia Trybunału, to mało kto odważyłby się zaprosić go olewając Trybunał.
Ponieważ wiem, że dostane ripostę, że w USA każda włądza będzie sprzyjać Netanjahu, a nie chce mi się już pisać w temacie kolejnego postu, to odrazu odpowiadam, tak owszem - jednak to Trump wprost objął go protektoratem, a nie ktoś inny wcześniej, dziwna sprawa.

0

@Ryoumen Nie rozumiem logiki Twojego pierwszego zdania. Co hipotetyczne rządzenie Trumpa w Niemczech ma do strachu przed sankcjami? Przecież sankcji nie nakłada się samemu sobie.
W polityce istnieją sfery wpływów oraz relacje dyplomatyczne. Skoro Trump będąc liderem jednego z mocarstw światowych wprost objął protektoratem zbrodniarza wojennego to w oczywisty sposób przyczynia się do unikania przez niego odpowiedzialności i jest współwinny proste jak budowa cepa.

12

@Ryoumen Nie wiem co tu udowadniać, skoro Trump zapowiedział sankcje jeżeli ktoś będzie wykonywał postanowienia trybunału względem Netanjahu. To tak jakby ktoś ci miał udowadniać, że 2+2=4. Bez sens.

31

A tak sobie wyobrażam siedzącego przed komputerem @okiemtypera_lucaxx95 kiedy wrzuca kolejny swój "post".


7

@PatrychoO 10 lat w Realu, to się przyzwyczaił.

2

@esem91 Piękne czasy. Nawet Borek składał zdania normalnie.
@Mario96w jakość 24p

0

@mekston Dani Alves następcą Daniego Alvesa.

0

@Popitek12 Own goal to the rescue.

0

@escarabajo Ja to już jestem za, a nawet przeciw.

9

@Kinginiesta Mi to w ogóle nie wygląda na bycie ślepym, bo tam jeszcze napastnik piłkę ręką przyjmował. Grado tak się nie posiadał ze szczęścia, że odcieło mu wszystkie inne procesy w głowie. Był kiedyś artykuł na stronie, gdzie wyciekła rozmowa z VAR i to tam serio wyglądało, jakby typy skakały z radości, że coś znalazły, co można odgwizdać.

10

@Kapitan hawk "gówniany luty"

1

@Pedri16Future Bo to wygląda, jakby VAR chciał przekręcić, a główny poprosił o moment podania. Na varze olali dosłownie wszystko inne.

1

Unagi znowu ładuje, tym razem zamykacza. Sędzia w ryk.

1

1

@MessiForeverTheBest Na swoją obronę dodam, że dokonałbym zmiany w stylu Flicka, ale lepszej ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15345522#comment-15345542

1

@Adran360 Taka prawda do gola strata prostej piłki, aut, ale wystarczy rzucić odwrotną klatwę i jest gol.

2

@Ayato2k Do usług.

0

Zmiana Olmo póki co to tragedia...

0

@Faro w sumie wrzuciłbym go za Lewego. W jednym meczu Olmo na 9 pykło, może rozklepią wtedy ten autobus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?