misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future Bo to wygląda, jakby VAR chciał przekręcić, a główny poprosił o moment podania. Na varze olali dosłownie wszystko inne.
1
Unagi znowu ładuje, tym razem zamykacza. Sędzia w ryk.
1
@Piecu11 Szanuje w opór za to: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15346260#comment-15346260 xD
1
@MessiForeverTheBest Na swoją obronę dodam, że dokonałbym zmiany w stylu Flicka, ale lepszej ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15345522#comment-15345542
1
@Adran360 Taka prawda do gola strata prostej piłki, aut, ale wystarczy rzucić odwrotną klatwę i jest gol.
2
@Ayato2k Do usług.
0
Zmiana Olmo póki co to tragedia...
0
@Faro w sumie wrzuciłbym go za Lewego. W jednym meczu Olmo na 9 pykło, może rozklepią wtedy ten autobus.
1
@Rupert_Haubica Ładnie odkleiło kartongips z sufitu w 45 minut.
2
@bartekvisca Tylko, że to nie będzie jej zakończenie, a czasowe wstrzymanie.
1
@norbi77 bobra zostawili.
0
@Chucky Bo Państwo samo niemoralnie w tym uczestniczy poprzez podmiot nazywany Totalizatorem Sportowym, od "lotka" po kasyno online.
11
Ciekawostka. Microsoft ogłosił, że stworzył nowy procesor. Polecam otworzyć nitkę dla zainteresowanych kwantowymi komputerami.
Nie wiem, czy o tym w końcu pisałem, czy leży to gdzieś w moich notatkach, ale miałem takie przewidywania, że albo kwantowe komputery będą tylko dostępne jako SaaS, który można wynająć na godziny przez platformę typu Azure, Google Engine, AWS, albo będą musiały kiedyś zacząć swoją budową przypominać CPU czy GPU i być osobnym modułem, bo ze względów technicznych QPU nie zastąpi CPU i jest to dość popularny mit, tak jak nie zrobiło tego GPU z CPU. Po prostu są to gruszki, jabłka i śliwki i ciężko je porównywać, bo służą innym zadaniom. W każdym razie mniej więcej takie były wnioski, choć raczej uważałem, że do takich QPU to jeszcze trochę czasu minie. Wygląda, że może być to jednak wcześniej, niż zakładałem...
5
@Bykunn od razu finał Real-Barca, jak od ca. 2000.
3
@Damian11 Do tego ćwierćfinału to trzeba napierw wejść. Nie wiem czy z Benficą będzie spacerek, kiedy męczyliśmy bułę wygrywając po golach w 86 i 96. Niektórzy są już myślami w finale (nie piję do Ciebie), podziwiam. Biorąc pod uwagę ile razy przy skoku do przodu z tyłu zabrakło w poprzednich latach, to mocno buńczuczne tutaj nastawienie, a taki brak pokory lubi się mścić.
0
@Bartek22 Chyba, że odpadniemy z tym najsłabszym, wtedy leci 5x tyle hejtu, bo jeszcze, że się nie zmotywowali.
3
@Cochise To chyba ich nie dostrzegam, bo jak stwierdziłem to żadne plusy. To było minimum, zbroić się mogliśmy i bez tego. Jest to tylko śmieszny argument, żeby wybielić decyzje Trumpa, który postanowił powiedzieć "fold", mając dwa asy na ręku. Ale do fanatyków Trumpa widać mało co dociera.
0
@Cochise Powinniśmy to robić dawno oraz bez słabej ugody w długofalowym kontekście geopolitycznym regionu. Więc, gdzie plusy?
0
@Cochise Z tym pytaniem o warunki traktatu pokojowego, to w domyśle mamy poczekać, bo będzie lepszy niż większość myśli, czy może żeby przygotować więcej wideł i pochodni?
1
@daniel32778 Jeśli chodzi ci, że touch nie działa, to chyba normalne, bo to jest tryb, gdzie sterowniki są niezaładowane. Tutaj masz filmik instruktażowy, poruszasz się vol+/vol- zatwierdzasz powerem:
2
@FCBparasiempre Fajny artykuł, szkoda że nie wymieniono kilku z jego "dymów", które prokurował w trakcie kariery.
0
@daniel32778 Ale to tam nie ma resetu do ustawień fabrycznych, czy też wymaga hasła?
0
@daniel32778 Vol+/Vol- podczas włączenia nie działa?
2
@Safrani Taka prawda. Czy Guardiola zdobył dwa mistrzostwa z Widzewem Łódź? No właśnie.
19
@D10SLEO Ambasada chyba nie zamierza w sarkazm.
0
@MichuZ44 Pomijając głupotę tej wypowiedzi, zastanowiłbym się czy nielepiej byłoby wprowadzić format wyboru przeciwnika. Na następny dzień po zakończonych barażach każdy klub z tych co bezpośrednio awansowały wysyłą listę do UEFA z 1 - 8 klubów z którymi chce zagrać. 1 znaczy, że najbardzie 8, że najmniej. Na przykład taki Liverpool wiadomo, że przyporządkują mu drużynę z pozycji 1, a każdemu kolejnemu z najwyższego miejsca to co jeszcze jest wolne. Dzięki temu nie byłoby płaczu, że trafiasz na kogoś silniejszego i opłacałoby się walczyć o miejsce 1-8, bo teraz w zasadzie nie widzę różnicy między 1, a 8 zbytnio.
0
@Nazio_87 Nie wiem, ale jakbym brał teraz, to zastanowiłbym się nad takim z funkcją pyrolizy:
0
@adamek20151 Nie pykło.
0
@adamek20151 Szansy na doniesienie i tak były małe.
1
@FCBparasiempre Dziś mimo wszystko też chce się być górą w klasyku. Wiadomo, że przegrana strona będzie bagatelizować znaczenie meczu - tak to już jest w psychologii.