1

@Kgorecki2500 Decyzja już podjęta. W pierwszej na Zandberga. W drugiej jednak trzeba będzie wybrać, gdzie w jednym z wyborów będzie człowiek, który mógłby odpowiedzieć na pytanie: "Real Madryt czy Barcelona?"
- Barca, ale Real też jest okej.
Więc wybór prosty.

0

Nie minęła minuta meczu, a już mnie ten komentarz na eleven wku... irytuje.

3

@Comentateiro Ja bym się pożegnał dla pewności już teraz, a w przypadku wygranej Flick może wrócić do łask.

0

@Comentateiro Każde parówki z szynki, to +/- 25g tłuszczu. Tajemnica poliszynela jak oni w 95+% mięsa szynki upchneli 1/4 tłuszczu.

0

@tbas płyn jugola... bawi bardziej niż powinno.

2

@Kgorecki2500 Bez nerki da się żyć, a jak Ci giera będzie śmigać.

10

@mekston Zaryzykuję, że ten co wygra też.

0

@BezglutenowyPedri Ciągle sobie obiecuje że znajde czas na granie i koniec końców go nie mam, więc w mało co grałem co wyszło po 2015. Teraz już raczej sądzę, że "it ain't gonna happen".
Lista top 10 pewnie będzie nudna jak flaki z olejem, bo będą tam musiały trafić klasyki jak warcraft 2, heroes 2 i 3, któreś tomb raidery, czy final fantasy 7, więc nie wiem czy ona cokolwiek dla Ciebie wniesie. Może z takich nieoczywistych tytułów jeżeli ktoś lubi dungeon crawlery: Legend of Grimrock.

2

@BezglutenowyPedri Czy grałem? Gra numer 1 pod względem fabuły w mojej topce wszechczasów.

@Kitek1640 oszukujesz meta filozofią. Miało być jedno życzenie, warunek następujący psuje wstępy.

@Eklerek Mimo wszystko nie jestem w stanie wyobrazić sobie że do tego przywyknę. Każda znajomość z definicji kończy się w jeden sposób. Nie bez powodu Arwena zrezygnowała z nieśmiertelności. Życie wieczne... też pytanie gdzie jest limit, zostaniesz kiedyś w końcu definitwynie sam, to jest nieuniknione ze względu na entropię.

9

@Eklerek Wbrew pozorom to najgorsze co może być. No person last for eternity, only their memory... Serio chciałbyś być świadkiem, jak umierają Twoje dzieci, wnuki, wszyscy wokoło? I jeżeli już stwierdzisz, że masz dość i tak będziesz żył? Brzmi jak klątwa. Też kiedyś tak myślałem, ale wybieram co innego. Chciałbym móc wskazać skończoną liczbę dni w istnieniu tej planety, kiedy chciałbym powrócić wtedy na jeden dzień. Żeby dowiedzieć się czegoś nowego. Rutyna życia codziennego jednak byłaby zbyt męcząca.

3

@Adran360 Madryt bierze dziś nerwica, mimo że to nie Legnica.

1

@Walker jeżeli mówimy w kwestii adhoc, to Stevie Wonder oraz Bob Dylan. Ale pewnie kojarzę jeszcze kogoś, jak się zastanowie.

1

@Kapitan hawk Ale to w sumie zaraz bedzie jesterdej, więc o co ta drama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Real Madryt na ostatnie trzy ligowe mecze robi 2x 1:1 oraz 0-1 z pomagierami z Espanyolu. Ale co niektórzy już zawczasu pogrzebali ligę 6 stóp pod ziemią to ich. Finalnie nadal nie wiadomo kto wygra, ale te wahania nastrojów co 3 kolejki to stan umysłu.

1

@krycha2201 Dla kadego kibica kadry narodowej może byź tylko jedna odpowiedź. Edyta Górniak.

1

@Safrani Zapewne są, tylko dlaczego dwóch najważniejszych ludzi największego mocarstwa przewraca bierki i defekuje na szachownicę? Do tej pory to była praca gołębia...

0

@bartekvisca Twój pracodawca płaci go zaliczkowo i w sumie się nie znam, ale ponieważ widzę, że inni też mają 1 pln, to zapewne wynika z jakiś zaokrągleń. Przydałby się ktoś kto na codzień pracuje w kadrach, to może by wyjaśnił. Nie mniej dla mnie to +/- 1 pln, to nadal beka, o czym pisałem, tutaj - 5-10 minut życia zmarnowane za złotówkę https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15317948#comment-15318033

0

@Masnymichael W przypadku UoP uważam, że ten system powstał dla beki. W zeszym roku 1 pln nadpłaty, w tym 1 niedopłaty.

4

@7black4 Żeby tworzyć teorię trzeba byłoby mieć najpierw wiedzę, jak ten licznik działa i co właściwie liczy. Pojęcia "osoby online" jest bardzo rozmyte, bo co do zasady należy pamiętać, że kiedy potocznie mówisz, że "wchodzisz na stronę w internecie", to w rzeczywistości nigdzie nie wchodzisz, tylko serwer tej strony odsyła Ci kopię wyliczonej informacji o jej stanie, a następnie strona jest renderowna po stronie twojej przeglądarki. Czym w takim ujęciu jest "bycie na stronie" pozostaje kwestią otwartą.

Obstawiam, że może prowadzą jakieś testy wydajnościowe lub penetracyjne.

1

@Miszak Toś zaprosił @Marian_Pazdzioch, ile ma ta przelotówka z Łomianek 3-4 km? Ma cie po całych Bielanach wzdłuż szukać xD?

11

@MesQueUnClub96 To w sumie niesamowite, że możesz stworzyć pionierską usługę z zakresu płatności bezgotówkowych jaką swego czasu był PayPal, inwestować w programy kosmiczne, ale tak poza tym być skrajnym oszołomem.

0

@clyde Jakieś 190 na dwa miesiące. Po pół roku czasami jakaś niewielka nadpłata lub niedopłata, rzędu 290, wtedy faktycznie może się wydawać, że dużo, ale jeśli rozbić dodatkowe +/-100 na 6 miesięcy, to wychodzi, że nie.

1

@Ojciec5tkidzieci W sumie już można. Kolejki na ME porównywalne do tych na świeta za karpiem w Lidlu.

0

@kodi77 Wystarczyło okienko bez transferów, żeby było w miarę normalnie po nim (pomijając sytuację z Olmo).

0

@Coutinho007 W tym przypadku zgadzam się z @Archie. Shōneny z wiekiem mi się przejadły. Wolę cokolwiek z gatunków: mistery, dramat, horror, dystopia lub po prostu animowane kino familijne. Dodatkowo dla mnie to zapętlony, odgrzewany kotlet jeśli chodzi o schematyczność kolejnych arc-ów. Kiedy było się dzieckiem, bawiło się lepiej przy tym.

1

@Miczek1 Dosłownie cokolwiek. Im tańsze tym lepszy w tym przypadku, bo potem możesz sobie kupić zamienniki, czy to z microshiftu, czy shimano z najtańszych grup i wymienić nie robiąc z tego filozofii, bo mechanizmy w takich rowerach są proste jak budowa cepa. W takich modelach i tak nie ma co "oczekiwać". Bo generalnie przy takich rowerach często robocizna w serwisie przekracza cenę części.

1

@Jakchcesz Oezu, nienawidziłem tego. Dlatego matematyka zawsze była dla mnie najprostsza. Mogłeś rozwiązać problem metodą, która nawet nie była zgodna z przyjętym kanonem odpowiedzi, ale była logiczna i prowadziła do poprawnego wyniku, to było git. Ktokolwiek wymyślił te interpretacje utworów, to musiał być jakimś sadystą.

2

@Awtameok_Klana w awatarze Chuck Norris, więc chyba wszystkie.

1

@Ronin47 Sprawa jasna, prosta, oczywista, awansuje sygnalista.

0

@Messiah10 I jeszcze brakuje, żeby w maju jak będą grane finały trafili z formą xD to było by takie bardzo w stylu rządowych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?