misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Awtameok_Klana w awatarze Chuck Norris, więc chyba wszystkie.
1
@Ronin47 Sprawa jasna, prosta, oczywista, awansuje sygnalista.
0
@Messiah10 I jeszcze brakuje, żeby w maju jak będą grane finały trafili z formą xD to było by takie bardzo w stylu rządowych...
2
@krol211 Jak dziwnie to nie brzmi z tego zestawienia Real w obecnej formie był dla nas najłatwiejszy. Ale chyba mimo wszystko trafiliśmy najgorzej.
5
@Jakchcesz Najlepiej obrażając dyskutantów ad personam. W ten sposób poziom będzie zachowany.
1
@Kosmici Pomijając już problem propagacji fal elektromagnetycznych, jeżeli sugerować się klasyfikacją w skali Kardaszowa, to cywilizacja naszego poziomu jest praktycznie niezauważalna na takich dystansach.
0
@Derean Gorzej jak Ci perceptrony wygenerują głos Kręcidły. Co wtedy?
1
@Kredon Całe City zalicza zjazd, więc ciężko, żeby ktoś tam wyglądał wybitnie.
7
Niesamowite, że tylko Barcelona nie robi metr przed kiblem z Realem.
0
@CLS63AMG Po co Ci opinia GalsonHM jak on przyznał, że bajtuje dla zasięgów?
11
Według doniesień NASA, asteroida oznaczona jako 2024 YR4, zwiększyła swoje szanse na uderzenie w Ziemię z 1% do 2,3%. Ewentualnie przewidywane zderzenie wypada na 22 grudnia 2032, ale będzie to jeszcze weryfikowane dokładniejszymi szacunkami w 2028.
https://blogs.nasa.gov/planetarydefense/2025/02/07/nasa-continues-to-monitor-orbit-of-near-earth-asteroid-2024-yr4/
5
@blakkudium To jest niesamowite jak nieudolnie prowadzona jest zmiana pokoleniowa w kadrze narodowej. Gdyby się dało to "składem Nawałki" oranoby do 50-tek tych piłkarzy.
1
@Bocheno1 klasyk.
2
Rok 2025, a rządowe systemy testowe wpięte w produkcyjne serwery poczty. Admin płakał jak konfigurował. A jaki Wy zrobiliście największy "pszypau" w robocie?
2
@Hosh Podoba mi się też pierwsze zdanie sekcji 20.
2
@macio_944 Dziwne, u mnie wszystko działa.
0
Przyznać się, który to?
5
@Rastafarnianin Niesamowity poziom kandydatów, że nieironicznie rozważam Zandberga jako najlepszą opcję w pierwszej turze.
5
@MesQueUnClub96 To już nawet nie jest usprawiedliwianie, tylko jakaś czwarta gęstość whataboutismu.
4
@Kgorecki2500 dziwnie? To 0,5h dziennie/tydzień - matematyka mówi, że nie chce być inaczej.
1
@Aragorn33 też czerwona? dla kolegi pytam, retorycznie.
0
@clyde To nie uniwersum, to choroba.
4
Za Xaviego przy 10 wymówki, za Flicka kolejny gol. Ostatni raz chyba tak było za Enrique?
0
@Gibbon_FCB To prawda. Póki co. Jest spokojniej w "niedowadze", niż z przewagą, z Panem z Twojego avka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Barcanajlepszyteam Można, ale okoliczność łagodząca na bezpośrednia czerwoną jest.
1
Czemu nie pokazali sędziemu ujęcia, gdzie Fermin trafia piłkę?
1
Rafał jest best.
2
@Ojciec5tkidzieci Mam dwie teorie. Pierwsza jest taka, że w takim ce-fał, nawet jeśli nieoficjalnym ludzie nie zawierają swoich (nawet jeśli w tym przypadku to nie jego) minusów z definicji. A drugi może być taki, że po krótkim searchu wychodzi, że źródłem tych doniesień była Gazeta Polska z 4 września 2018. Może dlatego nic nie napisano o tym na stronie Trzaskowskiego w 2010. Ale nie wiem, bo się nie znam.
Ogólnie to strasznie mierny ten post. Wyśmiewać czyjąś edukację, widać że małomiasteczkowe kompleksy autora weszły mocno.
0
@Transu96 Na ile to oficjalne? Bo zbierałem się już od jakiegoś czasu żeby sobie rozszerzyć ramble przez manager pluginów, ale jeśli tak to: full text search w historii komentarzy z opcją tagownia oraz bookmarków. Komentarze można byłoby wyfiltrować po hashtagach, oznaczonych osobach, ewentualnie czymś jeszcze. A ogólnie to mogli by zrobić jakieś sensowne stabilne restowe API co do w sumie wszystkiego (komentarze, userzy, artykuły), bo teraz pół strony działą w takim dziwnym modelu restów, a część jest osiągnalna tylko jako synchroniczne zapytania.
3
@MessiForeverTheBest czy ja wiem. Po co, żeśmy wygrywali z tym Realem?