0

@wajb Też wam mamy, kiedy zestresowane zimno dłonie i stopy.

0

@clyde Pierwszy link, opinia o dwóch kandydatach na urząd prezydenta. Oczywiście się nie interesujesz, ale opinię na ich temat masz. W drugim ministerstwo, a nie ktoś. Oczywiście też się nie interesujesz, ale to wiesz.

Fascynują mnie ludzie, którzy potrafią okłamać samego siebie.

0

@ViscaelBarca2007 Musimy wznosić błagania do bogów FFP, że nie ma miejsca w limicie i to tylko ploty.

26

Koci denuncjator.


2

@macio_944 Zbudowali propagandę do tego stopnia, że sami zaczeli wierzyć w swoje kłamstwo =)

0

@CLS63AMG W końcu ktoś ogarnął ten temat bez zbędnej histerii, bo to co każdy wrzucał mapkę i budował narracje to już żygałem. Dzięki za materiał.

1

@gaucho104 "Szczerze mówiąc myślałem że będę się lepiej czuł, a jest fatalnie." Podziwiam za optymizm. Jeżeli "walisz" codziennie, to nie ważne ile - to już są oznaki alkoholizmu.

1

@Criss18Barca Jeszcze hańba i frajerstwo. Zabronić powrotu do domu.

0

@Arcybiskup Z tej mapy wynika, też że Polska niczym Szwajcaria, czyli jeden z najlepszych krajów do życia według wszystkich statystyk i mierników. Świetny tweet.

2

@budel17 Rzecz w tym, że nie jest to drugi mecz z rzędu. W tym czasie było ileś meczy. Wypadła zwyżka chwilowa formy (potocznie dzień konia) w dwóch zdarzeniach niezależnych. Bywa. Tumaczyć to trzeba tym, że drużyna jest złożona relatywnie z młodych zawodników i nie będą grać na równym poziomie całego sezonu.

2

@J4no Bez żadnych poważnych kontuzji zawodników jak Yamal, Rapha, Cubarsi, itd. i żeby się rozwijali Ci młodzi wśród nich. Rzymu nie zbudowano przez noc.

0

@MessiForeverTheBest Ja bym sprzedał i zabrał kasę. Według ekspertów i tak już nic z tego nie będzie.

0

@RaptusS próbujesz dyskutować z betonem.

7

@Bocheno1 Przedostatni komentarz, to: "szkoda gadać". Jak powiedział, tak zrobił. Słowny użytkownik.

2

@Qrek To znana i stara copy-pasta.

0

@Messiah10 Pogadają, a potem ucichnie. Zawsze tak było.

1

@Bykunn Regulamin yt nie pozwala na "promowanie samobójstwa". Jest to rozmyty termin, a w praktyce jeśli dane słowo pojawi się w materiale, video dzięki automatom ląduje na liście moderacji. Teraz w zależności na jakiego moderatora trafisz, albo on to obejrzy, albo nie i wrzuci z automatu demonetyzację, jak ma XYZ h do przejrzenia w danym dniu. Chcesz się z tym użerać jako twórca treści?

0

@EldoradoHaze O co z tym w ogóle chodzi? Jaki jest zakres tego co może być wiadomością?

3

@barcanawieki Na stadionie wyżej od poziomu płyty boiska i ławki, są już tylko trybuny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@maroon Źle to ująłem. Chodziło mi o to co jest proponowane pod koniec filmu - podniesienie składki z zamiarem celowym kupna brakującego sprzętu o który dopominają się lekarze. To, że podnoszą, żeby pokryć rosnące w wyniku inflacji koszty, czy łatać inne dziury, nie rozwiąże problemu sprzętu, który częściowo poprawia Orkiestra.

2

@D10SLEO Pierwsza część wypowiedzi tego typa nie ma sensu, o czym pisałem tu: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15114406#comment-15114471

Z drugą można się zgodzić, tylko dlaczego w takim razie:
1. Nikt nie podnosi składki i nie rozwiązuje problemu?
2. Świadczy to co do zasady źle o dobroczynności niektórych Polaków, że nie przeznaczają na ten cel nawet 12 złotych w roku. Choć się nie dziwię, bo niektórzy sobie nie mogą pozwolić nawet na taką kwotę, więc dobrowolność jest jakimś wyjściem.

0

@escarabajo Jeżeli tak na to spojrzymy, to w przypadku jakiegokolwiek gola wychodzi na to, że to będzie ponadprzeciętne spotkanie.

5

@Kuchar "podsumowanie męczy". Niby literówka, ale jaka prawdziwa.

0

@norbi77 Stykowe, ale pokazali w końcu ten automatyczny render?

0

@Sulimo Ale to jest właśnie mental Realu. Kraść mecze, strzelać z nielegalnych pozycji i twierdzić, że decyzje sędziego są na 0.

1

@TheNekro94 Zawsze warto przewinąć do pierwszego komentarza: "Watch this reversed, and you will see two nice guys helping the interviewer to assemble an IKEA table."

11

@Popitek12 Proste, że Real. I tak bym nie grał, to przecież nie będę obciążał budżetu klubu, któremu kibicuje (jeszcze w tej sytuacji). Lepiej doić wroga.

1

6

@QQL5 Pewnie pomyślałbym o tym, że w pracy się coś grubszego odwaliło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?