misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wajb Też wam mamy, kiedy zestresowane zimno dłonie i stopy.
0
@clyde Pierwszy link, opinia o dwóch kandydatach na urząd prezydenta. Oczywiście się nie interesujesz, ale opinię na ich temat masz. W drugim ministerstwo, a nie ktoś. Oczywiście też się nie interesujesz, ale to wiesz.
Fascynują mnie ludzie, którzy potrafią okłamać samego siebie.
1
@clyde Czyli mówisz, że już 5 dzień leci? Omedetō.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15200016#comment-15200025
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15205650#comment-15205650
0
@ViscaelBarca2007 Musimy wznosić błagania do bogów FFP, że nie ma miejsca w limicie i to tylko ploty.
26
Koci denuncjator.
2
@macio_944 Zbudowali propagandę do tego stopnia, że sami zaczeli wierzyć w swoje kłamstwo =)
0
@CLS63AMG W końcu ktoś ogarnął ten temat bez zbędnej histerii, bo to co każdy wrzucał mapkę i budował narracje to już żygałem. Dzięki za materiał.
1
@gaucho104 "Szczerze mówiąc myślałem że będę się lepiej czuł, a jest fatalnie." Podziwiam za optymizm. Jeżeli "walisz" codziennie, to nie ważne ile - to już są oznaki alkoholizmu.
1
@Criss18Barca Jeszcze hańba i frajerstwo. Zabronić powrotu do domu.
0
@Arcybiskup Z tej mapy wynika, też że Polska niczym Szwajcaria, czyli jeden z najlepszych krajów do życia według wszystkich statystyk i mierników. Świetny tweet.
2
@budel17 Rzecz w tym, że nie jest to drugi mecz z rzędu. W tym czasie było ileś meczy. Wypadła zwyżka chwilowa formy (potocznie dzień konia) w dwóch zdarzeniach niezależnych. Bywa. Tumaczyć to trzeba tym, że drużyna jest złożona relatywnie z młodych zawodników i nie będą grać na równym poziomie całego sezonu.
2
@J4no Bez żadnych poważnych kontuzji zawodników jak Yamal, Rapha, Cubarsi, itd. i żeby się rozwijali Ci młodzi wśród nich. Rzymu nie zbudowano przez noc.
0
@MessiForeverTheBest Ja bym sprzedał i zabrał kasę. Według ekspertów i tak już nic z tego nie będzie.
0
@RaptusS próbujesz dyskutować z betonem.
7
@Bocheno1 Przedostatni komentarz, to: "szkoda gadać". Jak powiedział, tak zrobił. Słowny użytkownik.
2
@Qrek To znana i stara copy-pasta.
0
@Messiah10 Pogadają, a potem ucichnie. Zawsze tak było.
1
@Bykunn Regulamin yt nie pozwala na "promowanie samobójstwa". Jest to rozmyty termin, a w praktyce jeśli dane słowo pojawi się w materiale, video dzięki automatom ląduje na liście moderacji. Teraz w zależności na jakiego moderatora trafisz, albo on to obejrzy, albo nie i wrzuci z automatu demonetyzację, jak ma XYZ h do przejrzenia w danym dniu. Chcesz się z tym użerać jako twórca treści?
0
@EldoradoHaze O co z tym w ogóle chodzi? Jaki jest zakres tego co może być wiadomością?
3
@barcanawieki Na stadionie wyżej od poziomu płyty boiska i ławki, są już tylko trybuny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@maroon Źle to ująłem. Chodziło mi o to co jest proponowane pod koniec filmu - podniesienie składki z zamiarem celowym kupna brakującego sprzętu o który dopominają się lekarze. To, że podnoszą, żeby pokryć rosnące w wyniku inflacji koszty, czy łatać inne dziury, nie rozwiąże problemu sprzętu, który częściowo poprawia Orkiestra.
2
@D10SLEO Pierwsza część wypowiedzi tego typa nie ma sensu, o czym pisałem tu: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15114406#comment-15114471
Z drugą można się zgodzić, tylko dlaczego w takim razie:
1. Nikt nie podnosi składki i nie rozwiązuje problemu?
2. Świadczy to co do zasady źle o dobroczynności niektórych Polaków, że nie przeznaczają na ten cel nawet 12 złotych w roku. Choć się nie dziwię, bo niektórzy sobie nie mogą pozwolić nawet na taką kwotę, więc dobrowolność jest jakimś wyjściem.
0
@escarabajo Jeżeli tak na to spojrzymy, to w przypadku jakiegokolwiek gola wychodzi na to, że to będzie ponadprzeciętne spotkanie.
5
@Kuchar "podsumowanie męczy". Niby literówka, ale jaka prawdziwa.
0
@norbi77 Stykowe, ale pokazali w końcu ten automatyczny render?
0
@Sulimo Ale to jest właśnie mental Realu. Kraść mecze, strzelać z nielegalnych pozycji i twierdzić, że decyzje sędziego są na 0.
1
@TheNekro94 Zawsze warto przewinąć do pierwszego komentarza: "Watch this reversed, and you will see two nice guys helping the interviewer to assemble an IKEA table."
11
@Popitek12 Proste, że Real. I tak bym nie grał, to przecież nie będę obciążał budżetu klubu, któremu kibicuje (jeszcze w tej sytuacji). Lepiej doić wroga.
1
@don'T.R.I.P.e POV: Jedyny Hochland na jakiego mamy kasę:
https://www.limi.pl/926-large_default/hochland-serek-topiony-krazki-smietankowy-180g.jpg
6
@QQL5 Pewnie pomyślałbym o tym, że w pracy się coś grubszego odwaliło.