0

@partymaker Grado? Nic nie napisze, zapomnij.

1

@VegetaPolska Jest coś czego jeszcze nie wiemy?

1

@Walker Dobrze kojarzysz. Kinder Bueno =D

1

@Jakchcesz Kiedyś tydzień pracy był 6-cio dniowy, więc nie było weekendów. Nie wiem czy weekend paradoksalnie nie pojawił się wcześniej, niż przejscie w tryb 5-cio dniowy.

9

W kontekście ostatnich 72h, w których panuje euforia, niepokój, i nadzieja naraz... cisną się tylko dwa słowa na usta "socjologiczne optimismo". Jak dobrze, że jutro wraca aspekt sportowy, bo tego się już czytać nie da...

0

@ObiwanKenobi Ciągle jak rozumiem oglądamy medal z jednej strony. Lata tym bardziej mnie nie przekonują z personalnych doświadczeń, w kontekście podkreślania że 43 lata uczył i było dobrze. Do tych pojedynczych przypadków właśnie dochodziło z kierunku ludzi, którzy się w tej uczelni zasiedzieli na amen, a w przypadku IT ich wartość na rynku była żadna, więc tak siedzieli i kisili się w stanie agonalnym wynikającym z wypalenia i to odreagowywali. Wiem, że filologia, to nie IT, bo język nie zmienia się tak dynamicznie jak technologia, ale ciągle - jeśli Ci studenci co pisali skargi nie mają problemów z innymi dydaktykami, nie będzie ich też z nowym, to ciężko będzie mówić, że to profesor miał rację. Tylko czas to zweryfikuje, ale tak jak pisałem, że w przypadku racji dydaktyka faktycznie będzie to niesprawiedliwe.

0

@ObiwanKenobi Ciężko odnieść się do sprawy nie znając jej od środka. W swojej akademickiej drodze miałem to szczęście, że głównie trafiałem na ogarniętych profesorów, którzy nie musieli leczyć swoich kompleksów w związku z brakiem jakichkolwiek osiągnieć, przez poniżanie studentów. Zdarzały się jednak pojedyncze przypadki, gdzie było inaczej. W takich sprawach tylko czas pokaże kto miał rację, ale wiadomo, że jeżeli profesor to już go raczej nie przywrócą.
Wyrokowanie po usyszeniu zdania jednej strony konfliktu to droga do nikąd.

14

Flick niech nie troluje. Drugi bramkarz powinien grać w Pucharze, bo dojdzie do jakiegoś nieszczęśliwego zderzenia w meczu i co? Między słupki w LM wskoczy ktoś bez rytmu... I tu już nawet nie chodzi o Wojtka.

1

@Munio Czemu chciałbyś uznawać league of legends za sport z powodu refleksu i precyzji, kiedy e w przedrostku nie oznacza ani refleksu, ani precyzji?

1

Inter wygrywa pomimo Lautaro.

4

@escarabajo gol "pod ladę".

1

@kuz Jak się całe pół sezonu obrażało Iñakiego Peñe, nawet jak nie zawinił, to potwierdzam.

0

@Gaz To było "na szali" podejścia Laporty. Albo łyknie "sportowo" i zostanie geniuszem, albo nie... i będzie co będzie teraz. Ale co niektórzy uszami klaskali to ich.

0

@Walker proszę o oznaczenie

1

@Pitinho Twój Yamal, że się tak przejmujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MicWic6 przecież to nie będą Ci sami ludzie, a wszystkim nigdy nie dogodzisz.

24

0

@Piorun W takich przypadkch polecane jest włączyć 2FA. Steam to oferuje jako steam guard bodajże.

15

@Kgorecki2500 @4drian0 avada petarda.

7

Rok 2025 jest "rokiem kwadratowym". Laporta natomiast wprowadził nas w niego z postanowieniem urządzenia sobie jaj do kwadratu ze sprawą Olmo.


Było wiele porażek, czy kompromitacji sportowych i nie piszę nawet w kontekście ostatnich 10 lat, bo ten kto kibicuje dłużej to na pewno pamięta gorsze czasy. Jednak takiej kompromitacji organizacyjnej to nie pamiętam... I o ile te sportowe można zrozumieć, bo wiele drużyn konkuruje o dany puchar, a na końcu zwycięzca może być tylko jeden, to tego co się wydarzyło teraz nie usprawiedliwia nic.

0

@Herato kontrowersyjne.

1

@TheNekro94 wiedziałem o tym, ale lajk leci.

1

@Kgorecki2500 całkiem git

0

@takisobiektos Nadszedł ten czas, że optymizm już zgas-ł.

1

@NeroTFP1 Kiedyś to były apele.

3

@Criss18Barca Presja na Tebasa. Sprytnie.

1

@kuz Trochę śmieszy, że musiałeś założyć nowy wątek dla atencji, bo nie można było kontynuować poprzedniego, tylko uciec z dyskusji. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15145024#comment-15145089

W każdym razie, co będzie jeżeli Laporta nie "pozwoli na dwa sezony bez trofeów", tylko on się zaraz wydarzą? Masz już klub zapasowy w kibicowaniu?

2

@kuz Wyobrażam. Zresztą nie było trofeów w sezonie 23/24 i może nie będzie ich w 24/25 i co wtedy? A w rozwiązaniu problemu finansowego się tylko oddalamy.

@paweuwarrior Porównania do UTD są przestrzelone. Oni wydają mnóstwo kasy, bo mogą i nic to nie daje. My wydajemy, choć limity FFP są mocno przekroczone. Nie wiem skąd pomysł, że United jest tam gdzie jest przez brak transferów.

5

@ObiwanKenobi No jednak podpisywanie transferu na pół roku za nie małą kasę, który za chwile może odejść jest lekko mówiąc idiotyczne. Do sprawy należało podejść realnie, a nie patrząc przez różowe okulary i może stety, niestety sezon, dwa albo trzy bez transferów są konieczne, bo nigdy nie wyjdziemy z tej błędnej pętli? Tylko teraz będzie problem przyznać się do błędu, skoro zapowiadało się "brak sezonów przejściowych", więc nakręcanie spirali będzie trwać w najlepsze.

13

Wy się martwicie, czy zarejestrujemy Olmo, a tymczasem ja się już nie mogę doczekać kogo to sprowadzimy latem. Nie jesteśmy tacy sami.
https://i.imgflip.com/9faj1c.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?