misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Donnie_Darko kompot z suszu > każdy inny kompot. Cały rok na to czekam.
0
@July_6_BcN Prezent z myślą o przyszłości.
0
@Safrani Ciekawe czy zarówno osoba co napisała pastę ojcu wędkarzu jak i to dostała jakieś tantiemy.
1
@Kgorecki2500 Rozmazane ranty miski na tym zdjęciu wyglądają jakby wchodziła w prędkość nadświetlną w filmach Sci-Fi.
2
Ludzie narzekają na tę pracę w dyskontach, na kasach, itp. ale zobaczcie sami. Przeprowadzili kiedyś z Wami wywiad w pracy? No właśnie. A z nowymi pracownikami Bierdonki np. tak robią. Nie wiem na co Ci ludzie tak psioczą, praca marzenie.
1
@Ojciec5tkidzieci Wpisy Pana Dudy z lat 2010-2015 to kopalnia złota.
0
@tadzik447 Dzięki. Zamiast sprzątać oglądam teraz UNB. Tego mi było trzeba.
5
Mało kogo, bo o #anime. "Chi. Chikyū no Undō ni Tsuite" lub jak kto woli "O ruchach Ziemi", to prawdziwa perełka w tym sezonie. Mogę ją z czystym sumieniem polecić dalej (podziękowania dla @Adran360). Z jednej strony seria z naukową nutą z zakresu astronomii, która może być wartością dodaną, jeśli ktoś ma niedużą wiedzę (szczególnie z zakresu wyobrażeń na temat astronomii przedkopernikańskiej). Trzeba jednak brać poprawkę na błędny kontekst historyczny, który niestety nie ogranicza się tylko do zmyślonych postaci na potrzeby podkręcenia historii. Z drugiej zaś to po prostu bardzo dobry dramat z genialną fabułą i bardzo nieoczywistymi plot-twistami, który potrafi mocno wciągnąć. Niepozorny tytuł, ale robi świetną robotę i mam wrażenie, że jest niesamowicie "przekminiony" w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
2
@zodiak_10 szacunek ( ಠ ͜ʖಠ)
0
@tomek8756 To zależy, czy lubisz pić ocet szklankami, czy nie.
4
@MesQueUnClub96 Chodziło mu o to, że jak statystyki są pasujące do narracji, to są istotne i wiążące. Jeśli jednak spojrzymy na tę samą statystykę, tylko w innym kontekście, to jest to bzdura, spekulacja i wiarą w prognozy. Moja racja, jest mojsza w skrócie.
0
@Eklerek w Biedrze wszystkie indeksy muszą być na kasie, bo inaczej samoobsługa by się korkowała.
7
@PIWOSZ89 Jak mieszkasz samemu, to nie ma tego problemu. Chyba, że jest. Tylko wtedy to problem innego poziomu.
2
@Exerion taka sytuacja budując kadrę na młodzieży, która będzie mieć chwiejną formę. Ten sezon przed startem był "w kalkulowany w koszty", ale że 2 miechy stworzyły pewien obraz, to niektórzy zaczęli przecierać kurz w gablocie i teraz wielkie zdziwienie.
2
@PaPo Przed startem sezonu też byliśmy dziadami.
1
@Stinger_ no to są skoki, to co innego ma być? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3
@FCBparasiempre zawsze go zapamiętam z tego cytatu: https://smtp.fcbarca.com/24804-schuster-zwyciestwo-z-barca-nie-jest-mozliwe,sortuj-najlepsze.html
2
@kuz groteskowy fatalizm.
0
@Marian_Pazdzioch Nawet w trakcie meczu wrzucać jego wysryw? Dajcie spokój...
1
Przypadkowa asysta ruletą, ale pięknie wyszło.
0
@Pedri16Future Składniki odżywcze i parówki. Wybierz jedno.
4
@MesQueUnClub96 Myślę, że nie rozumiem notacji +/-. W sensie jeden out, drugi in? Bez sensu, nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki - zniszczy się tylko fajne wspomnienie.
7
@BorzyKrzys I tak będzie miał 30%. Co by się nie działo, elektorat zagłosuje.
5
@Luciano99 No, ale po co chować buty do mieszkania jak i tak kiedyś w nich wyjdziesz?
2
@Kgorecki2500 Dzięki Ryszard. Jak będę dostawał dietę posła też mogę popracować w uczciwej pracy jeden dzień w roku i możesz wybrać dowolny. Jakoś przeboleję.
0
@Gall Znalazłem niby to, o czym piszę wyżej.
Nie sądzę, żeby ministerstwo kłamało, bo to będzie za jakiś czas do weryfikacji. Ciekawi mnie jak to się rozwinie, ale po komentarzach (używam translatora) widzę, że podziały są dość duże.
@Ojciec5tkidzieci Edit. Czyli to co znalazłem. Urzędem Statystycznym jest INDEC, więc to pierwsza rzecz w której zapala się lampka. Tak sprawdziłem jeszcze ten profil, ale nawet on stwierdza, że to powrót do T1 2023, czyli po roku są w punkcie wyjścia.
1
@Derean I teraz przez @Kapitan hawk widzę tylko unagi/węgorza :D
2
@Ojciec5tkidzieci Skąd ta informacja? Przejrzałem profil INDEC-u argentyńskiego i w grudniu nic takiego nie podali, widzę tylko, że info wrzucono na stronę/profil ministerstwa kapitału ludzkiego, a nie ichniejszego GUS. Ale napisali tam, że to prognoza i dane nie wskazują na 2019, tylko na powrót do tego co było w 2023.
1
@Pressinho Ze zdaniem "Komputer jest narzędziem deterministycznym. Te same dane wejściowe, użyte w ten sam sposób, dadzą ten sam wynik."
mogę się zgodzić, tylko nijak ono się ma do pierwotnego:
"komputer nie zna pojęcia losowości, a wszystko opiera się na czasie, czy jakimś innym ziarnie.", bo może się nie opierać, używając źródła prawdziwej losowości.
Zamiast pisać te wywody na kilka postów serio czasem wystarczy napisać, sprostowanie, że chodziło tylko i wyłącznie o generowanie liczb losowych algorytmem, bo z definicji algorytmy są deterministyczne, więc nie mogą generować liczb prawdziwie losowych.
5
La Rambla to wyjątkowe miejsce. W jednej godzinie czytasz, że jesteś częścią symulacji wewnątrz super komputera zaawansowanej cywilizacji. W drugiej, że egzorcyzmy wypędzają demony i spłoniesz w piekle jako grzesznik.