misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde @ronni37 Są kraje, gdzie węgiel wydobywa się całkowicie bezpiecznie i tanio - odkrywkowo. Więc teraz mamy dopłacać za czyjąś fanaberię i ryzykowanie życia, bo ktoś wpadł na pomysł nierentownego biznesu? Też będziecie klaskać uszami jak ktoś wpadnie na pomysł plantacji ananasów w Polsce, tylko za prąd na dogrzewanie i doświetlenie będzie brane z Waszych podatków? Są miejsca, gdzie pewne rzeczy są nieopłacalne i nie da się tego przeskoczyć, a reszta argumentów to ciągłe pierdololo.
17
Dobry to był mecz:
1) z jaskini wyszły płaczki i hejterzy
2) a potem musieli się pochować w jaskiniach xD
3) Peñi nie da się zarzucić straty gola
Ale musi piec...
0
Dzięki panie Rafaelu za kolejny mecz. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15058875#comment-15058875
1
Polska jedzie na ME.
0
Kekw. Tylko tyle mi pozostało...
0
@Litman nowy trener co miesiąc!
0
Manzano jest w swoim żywiole dziś.
13
@ACMaldini3 Tak.
3
@Kapitan hawk Po co czekać, jak można zacząć już?
1
@karolszymek Co do tego jednego słowa, to przeceniasz inteligencję AI.
https://zapodaj.net/images/76090b6080f58.png
3
Ciekawostka. Dziś wypada rocznica, kiedy Edmund Halley otrzymał tytuł magistra nauk humanistycznych. W sumie nic ciekawego, gdyby nie to, że uzyskał go, nie podchodząc do żadnego egzaminu. Król angielski Karol II Stuart napisał list, w którym zażądał bezwarunkowego przyznania mu tytułu naukowego.
https://x.com/StA_Maths_Stats/status/1863892073725804688
A Wy się jakimiś collegium humanum ostatnio przejmowaliście. Prezydent, zamiast łaski powinien wręczać magisterki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Tweet zawiera błąd, bo Halley urodził się w 1656 i otrzymał go w wieku 22 lat, więc wnioskuje, że autorowi się coś pomyliło i zaczął odejmować lata.
1
@nitey @Adran360 pracuje jako backend w webdevie, ale i tak szansa, że cokolwiek mogę pomóc jest mała (conajwyżej może coś doradzić). Pracuje w dwóch firmach, więc raz nie mam czasu, dwa mam podpisany stos papieru w postaci NCA, więc nawet jakbym miał czas musiałbym się orientować jaka to domena, itd. Zeby nie złamać żadnego zapisu o zakazie konkurencji wobec moich pracodawców.
0
@Reviven Wozić rower w bagażniku? Kto tak robi?
0
@KamQiX Tak powinny, ale rzeczywistość jest taka, że Stegen też po autach wybijał i to niejednokrotnie, a przed kontuzją to było z nim tu jechane od ręczników, bo się uchylił przed piłka lecącą w niego. La Rambla w pigułce.
0
@KamQiX Tak się wychodzi z bramki w topowym klubie, więc musiałeś się cofnąć z 5 lat wstecz, żeby znaleźć taką sytuację? Do tego bramakarz który tego "dokonuje", nadal gra w tym klubie. Ergo nie jest to "standardowe" wyjście, ale mnóstwo farta.
0
@4Fabregas4 De Jong na DM-ie xD. Ten sam który udaje, że broni i się wraca? To jest jakaś prowokacja?
1
@Kgorecki2500 Fajne fotki, dzięki za oznaczenie.
1
@VegetaPolska kolejny raz trafiam do grona fanów DB xD Ale pewnie nie długo sprawdzę to z ciekawości, bo ponoć animacja jest bardzo dobra. No i znerfili Goku, czyli coś dla mnie, bo według mnie DB > DBZ (wiem, niepopularna opinia).
1
@Pnog37 wiadomo każdy 100m+, ale akurat źle trafił, bywa.
0
Wąsek 75m, zdarza się.
4
@Kapitan hawk to jest "obiektywizm".
0
Wiadomo co z Balde?
0
Fajny obrazek na koniec na C+. Dzięki Rafa.
0
@Sulimo dzięki.
0
@adi7adi8 sprawdziłbym to na początku na czas doliczony.
2
Już nawet kibice Realu na komentatorce widzą krzywe akcje sędziego.
5
Cillesen, ale taki bramkarz by u nas siadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jackazz chyba do prowokacji.
0
@Robert_Kubica Nie wiem czy obciąża, ale mógł chociaż udawać i się rzucić.
1
Peña nawet nie udawał, że chce to obronić.