2

@clyde @ronni37 Są kraje, gdzie węgiel wydobywa się całkowicie bezpiecznie i tanio - odkrywkowo. Więc teraz mamy dopłacać za czyjąś fanaberię i ryzykowanie życia, bo ktoś wpadł na pomysł nierentownego biznesu? Też będziecie klaskać uszami jak ktoś wpadnie na pomysł plantacji ananasów w Polsce, tylko za prąd na dogrzewanie i doświetlenie będzie brane z Waszych podatków? Są miejsca, gdzie pewne rzeczy są nieopłacalne i nie da się tego przeskoczyć, a reszta argumentów to ciągłe pierdololo.

17

Dobry to był mecz:
1) z jaskini wyszły płaczki i hejterzy
2) a potem musieli się pochować w jaskiniach xD
3) Peñi nie da się zarzucić straty gola

Ale musi piec...

0

1

Polska jedzie na ME.

0

Kekw. Tylko tyle mi pozostało...

0

@Litman nowy trener co miesiąc!

0

Manzano jest w swoim żywiole dziś.

13

3

@Kapitan hawk Po co czekać, jak można zacząć już?

1

@karolszymek Co do tego jednego słowa, to przeceniasz inteligencję AI.
https://zapodaj.net/images/76090b6080f58.png

3

Ciekawostka. Dziś wypada rocznica, kiedy Edmund Halley otrzymał tytuł magistra nauk humanistycznych. W sumie nic ciekawego, gdyby nie to, że uzyskał go, nie podchodząc do żadnego egzaminu. Król angielski Karol II Stuart napisał list, w którym zażądał bezwarunkowego przyznania mu tytułu naukowego.

https://x.com/StA_Maths_Stats/status/1863892073725804688

A Wy się jakimiś collegium humanum ostatnio przejmowaliście. Prezydent, zamiast łaski powinien wręczać magisterki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Tweet zawiera błąd, bo Halley urodził się w 1656 i otrzymał go w wieku 22 lat, więc wnioskuje, że autorowi się coś pomyliło i zaczął odejmować lata.

1

@nitey @Adran360 pracuje jako backend w webdevie, ale i tak szansa, że cokolwiek mogę pomóc jest mała (conajwyżej może coś doradzić). Pracuje w dwóch firmach, więc raz nie mam czasu, dwa mam podpisany stos papieru w postaci NCA, więc nawet jakbym miał czas musiałbym się orientować jaka to domena, itd. Zeby nie złamać żadnego zapisu o zakazie konkurencji wobec moich pracodawców.

0

@Reviven Wozić rower w bagażniku? Kto tak robi?

0

@KamQiX Tak powinny, ale rzeczywistość jest taka, że Stegen też po autach wybijał i to niejednokrotnie, a przed kontuzją to było z nim tu jechane od ręczników, bo się uchylił przed piłka lecącą w niego. La Rambla w pigułce.

0

@KamQiX Tak się wychodzi z bramki w topowym klubie, więc musiałeś się cofnąć z 5 lat wstecz, żeby znaleźć taką sytuację? Do tego bramakarz który tego "dokonuje", nadal gra w tym klubie. Ergo nie jest to "standardowe" wyjście, ale mnóstwo farta.

0

@4Fabregas4 De Jong na DM-ie xD. Ten sam który udaje, że broni i się wraca? To jest jakaś prowokacja?

1

@Kgorecki2500 Fajne fotki, dzięki za oznaczenie.

1

@VegetaPolska kolejny raz trafiam do grona fanów DB xD Ale pewnie nie długo sprawdzę to z ciekawości, bo ponoć animacja jest bardzo dobra. No i znerfili Goku, czyli coś dla mnie, bo według mnie DB > DBZ (wiem, niepopularna opinia).

1

@Pnog37 wiadomo każdy 100m+, ale akurat źle trafił, bywa.

0

Wąsek 75m, zdarza się.

4

@Kapitan hawk to jest "obiektywizm".

0

Wiadomo co z Balde?

0

Fajny obrazek na koniec na C+. Dzięki Rafa.

0

@Sulimo dzięki.

0

@adi7adi8 sprawdziłbym to na początku na czas doliczony.

2

Już nawet kibice Realu na komentatorce widzą krzywe akcje sędziego.

5

Cillesen, ale taki bramkarz by u nas siadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Jackazz chyba do prowokacji.

0

@Robert_Kubica Nie wiem czy obciąża, ale mógł chociaż udawać i się rzucić.

1

Peña nawet nie udawał, że chce to obronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?