misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Możesz też podejść do żabki i zapytać. Ja kiedyś tak miałem, że w jakimś sklepie kurier zostawił paczkę, bo mnie nie zastał i odbiór był na dane na przesyłce.
2
@mcsarna dzięki za apel, ale wszyscy wiemy co tu się będzie działo w razie porażki.
0
@MessiForeverTheBest ja mam wrażenie, że wszystkie są błędne, bo @Kengo wziął po prostu dystanse i czasy potrzebne na ich przebycie przez wiązke fotonów, tak jak to my widzimy z Ziemi. Natomiast całkowicie pominął efekty relatywistyczne jak na przykład kontrakcja długości (skrócenie Lorentza) które przy tej prędkość dla lecącego będą miały ogromne znaczenie.
https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/pytania/co-sie-skraca-przy-skroceniu-lorentza/
1
Podsumowanie różnic głosów w wyborach prezydenckich.
Jaki z tego morał? Twój głos ma znaczenie... jeśli mieszkasz w słing stejcie.
0
@Ojciec5tkidzieci Politycy zawsze będą szczuć na kogoś, bo jest to skuteczne w mobilizowaniu żelaznego elektoratu. PO na PiS, PiS na PO, Konfederacja na "bande czworga" itd. Ale w sumie nie o to pytałem, jaka rzecz jest potrzebniejsza, a która leży w gestii prezydenta?
0
@Sulimo Tak szczerze? Tu nic nie da... Brakuje wykonawców. Szczególnie w defensywie.
5
@Ojciec5tkidzieci Tak z ciekawości. Jaką realnie prezydent może zrobić potrzebniejszą rzecz? Rezerwy w bitcoin?
0
@barcelonaLM :[
0
Działa wam "bookmark" na Twitterze? Od jakichś 3 miesięcy dodaje tam posty i teraz widzę, że nic się nie dodało przez ten czas... tyle kontentu przepadło...
3
@Arcybiskup dla zdrowia psychicznego Xaviego, lepiej nie.
4
Fajna była to przewaga. Nie zapomnę jej nigdy.
1
@MesQueUnClub96 jak nie ma, jak ma?
3
@Roobo wszyscy są niezależni, bo wyprowadzili się od mamy - dajże spokój.
1
@Pedri16Future grzmoty babki pod pierzyną.
0
@Fourson Było narzekanko na murowanko.
0
@FCBparasiempre Jako dzieciaki z lat 90', było trzech bramkarzy, którymi chciało się być na boisku. Khan, Buffon i Schmaichel.
0
@FCBparasiempre warto wspominać o takich ludziach. Podziwiam wszystkich, którzy ratowali osoby narodowości żydowskiej, mimo że nie musieli.
0
@VegetaPolska podziwiam jeżeli myślisz, że problemem jest tylko szkoleniowiec.
6
Wygrała drużyna, której bardziej zależało.
1
@Wojcio futbol radosny, na wyrównanym poziomie, ale fajnie byłoby jednak dominować.
0
Na TVP Rozrywka jest powtórka postaw na milion - i typy tam: "plan minimum zrealizowany... jak nasza kadra, wyjść z grupy" źle to się zestarzało.
0
@Deathwing112 naszczęscie nie odpadniemy. Możemy tylko spaść, a w najniższej dywizji nawet to nas nie obchodzi.
0
Ile musi Szkocja wygrać względem przegranej Chorwacji, żeby zająć 2 miejsce?
0
@barcelonaLM jest to plan.
0
Espania na 1-0 pudłują karmiaczka, ale ze 3 dobitki były.
10
Kadra bez Lewego to będzie piękny pokaz indolencji w ataku. Mamy preview.
2
@BulaKG tęsknię za Glikiem. On by lepiej grał w obronie nawet teraz...
2
@Kapitan hawk @Comentateiro mamy swoją Hiszpanię...
1
Dopiero mecz włączyłem a tu już 0-1.
1
@eckov "W naszej obecnej sytuacji brać nie zastanawiać się."
Kultywowanie tej zasady doprowadziło do tego, że co okienko jest biegunka z zarejestrowaniem graczy.