0

@Bobo25 Możesz też podejść do żabki i zapytać. Ja kiedyś tak miałem, że w jakimś sklepie kurier zostawił paczkę, bo mnie nie zastał i odbiór był na dane na przesyłce.

2

@mcsarna dzięki za apel, ale wszyscy wiemy co tu się będzie działo w razie porażki.

0

@MessiForeverTheBest ja mam wrażenie, że wszystkie są błędne, bo @Kengo wziął po prostu dystanse i czasy potrzebne na ich przebycie przez wiązke fotonów, tak jak to my widzimy z Ziemi. Natomiast całkowicie pominął efekty relatywistyczne jak na przykład kontrakcja długości (skrócenie Lorentza) które przy tej prędkość dla lecącego będą miały ogromne znaczenie.
https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/pytania/co-sie-skraca-przy-skroceniu-lorentza/

1

Podsumowanie różnic głosów w wyborach prezydenckich.


Jaki z tego morał? Twój głos ma znaczenie... jeśli mieszkasz w słing stejcie.

0

@Ojciec5tkidzieci Politycy zawsze będą szczuć na kogoś, bo jest to skuteczne w mobilizowaniu żelaznego elektoratu. PO na PiS, PiS na PO, Konfederacja na "bande czworga" itd. Ale w sumie nie o to pytałem, jaka rzecz jest potrzebniejsza, a która leży w gestii prezydenta?

0

@Sulimo Tak szczerze? Tu nic nie da... Brakuje wykonawców. Szczególnie w defensywie.

5

@Ojciec5tkidzieci Tak z ciekawości. Jaką realnie prezydent może zrobić potrzebniejszą rzecz? Rezerwy w bitcoin?

0

0

Działa wam "bookmark" na Twitterze? Od jakichś 3 miesięcy dodaje tam posty i teraz widzę, że nic się nie dodało przez ten czas... tyle kontentu przepadło...

3

@Arcybiskup dla zdrowia psychicznego Xaviego, lepiej nie.

4

Fajna była to przewaga. Nie zapomnę jej nigdy.

1

@MesQueUnClub96 jak nie ma, jak ma?

3

@Roobo wszyscy są niezależni, bo wyprowadzili się od mamy - dajże spokój.

1

@Pedri16Future grzmoty babki pod pierzyną.

0

@Fourson Było narzekanko na murowanko.

0

@FCBparasiempre Jako dzieciaki z lat 90', było trzech bramkarzy, którymi chciało się być na boisku. Khan, Buffon i Schmaichel.

0

@FCBparasiempre warto wspominać o takich ludziach. Podziwiam wszystkich, którzy ratowali osoby narodowości żydowskiej, mimo że nie musieli.

0

@VegetaPolska podziwiam jeżeli myślisz, że problemem jest tylko szkoleniowiec.

6

Wygrała drużyna, której bardziej zależało.

1

@Wojcio futbol radosny, na wyrównanym poziomie, ale fajnie byłoby jednak dominować.

0

Na TVP Rozrywka jest powtórka postaw na milion - i typy tam: "plan minimum zrealizowany... jak nasza kadra, wyjść z grupy" źle to się zestarzało.

0

@Deathwing112 naszczęscie nie odpadniemy. Możemy tylko spaść, a w najniższej dywizji nawet to nas nie obchodzi.

0

Ile musi Szkocja wygrać względem przegranej Chorwacji, żeby zająć 2 miejsce?

0

@barcelonaLM jest to plan.

0

Espania na 1-0 pudłują karmiaczka, ale ze 3 dobitki były.

10

Kadra bez Lewego to będzie piękny pokaz indolencji w ataku. Mamy preview.

2

@BulaKG tęsknię za Glikiem. On by lepiej grał w obronie nawet teraz...

2

@Kapitan hawk @Comentateiro mamy swoją Hiszpanię...

1

Dopiero mecz włączyłem a tu już 0-1.

1

@eckov "W naszej obecnej sytuacji brać nie zastanawiać się."
Kultywowanie tej zasady doprowadziło do tego, że co okienko jest biegunka z zarejestrowaniem graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?