misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 Tylko dziki trener, reszty nie słucham. Argumentum ad darcium mordum do mnie przemawia. Jak można się drzeć nie mając racji? No właśnie.
2
@Jakchcesz demagogia injekcji względem tabletek czy płynów, to jest coś czego nigdy nie zrozumiem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę statystykę, gdzie częściej dochodzi do skutków ubocznych.
0
@KamQiX Jakby co @Hosh pisał o próbie zabójstwa, a nie morderstwa. Są też nieintencjonalne próby i kodeks rozdziela te rzeczy. Czy za takie "manewry" nie należy się coś z widełek 5-15 lat? Moim zdaniem dolny nawias byłby adekwatny.
0
@tomek8756 To nawet nie jest kwestia "prawa jazdy z czipsów", bo tak można powiedzieć o kimś, kto przez 10 minut próbuje nieskutecznie zaparkować tyłem lub równolegle. Tutaj mamy do czynienia z idiotą.
0
@Katalończyk 99 w 88 mówiłbym pewnie to samo. Choć wtedy bym nie mówił nic.
4
@BorzyKrzys Do dziś każdy zastanawia się nad tłumaczeniem "Die hard". Potem nie było szkła.
7
W sumie niby oczywista rzecz, czemu nie widzimy gwiazd za dnia. Jest po prostu zbyt jasno. Jednak chyba najlepszy filmik pokazujący kontrast, co się dzieje przed tym, kiedy ISS opuści "nocną stronę Ziemi" i wejdzie w dzienną. A przy tym nie ma atmosfery, która rozprasza promieniowanie Słońca.
12
Wschód Słońca połączony z jego zaćmieniem.
1
@4drian0 Donarudo Trumupo.
0
@arasz1819 klub patrzący na zasługi popadła w długi. Ale w tym przypadku to same plusy.
0
@takisobiektos No jest, ale efektu nowej miotły zabrakło.
0
Czy Magiera do pośredniaka się już wybiera?
1
@Stinger_ Nie musi. "Kaun Banega Crorepati", czyli coś co można przetłumaczyć jako "Kto zostanie milionerem?", to wersja tego programu w Indiach. Kiedyś tam główna wygrana to było chyba 50 albo 70 milionów rupii (to się zmieniało). W zasadzie póki nie dojdą do jakichś 10 milionów to przecież spoko. Kogoś z dwoma milionami czy nawet pięcioma nie nazwiesz przecież multimilionerem...
1
@Hosh Nie wiedziałem zanim sprawdziłem, ale że w krajach hiszpańskojęzycznych używa się obu nazwisk, obstawiłem, że jedno to będzie Hernandez. 50% wyfarcone.
11
@AFA Uczciwe podejście do klienta to podstawa.
4
@Popitek12 iść spać, czy obejrzeć jeszcze jeden odcinek, jak na zegarze 4.00, a praca na 8.00.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DragonxNF Buckethead - Soothsayer
6
@macio_944 oficjalne konto MM Kolonko na X...
12
@NeroTFP1 W sensie zawsze możesz powiedzieć, że jechałeś na rozmowe pociągiem. Co ci zrobią?
2
@Safrani skąd ty niby z wyprzedzeniem znasz tor i peron? W PKP ta informacja jest turbo ściśle tajna i nie wiadomo do 5 minut przed wjazdem, gdzie to będzie.
0
@Ojciec5tkidzieci czy ja wiem? Wojny o drwala czy polityczne to ten sam poziom jak nie gorszy. Ponoć ktoś kiedyś kogoś przekonał.
2
@FCBparasiempre Ciekawe czy jeszcze kiedyś dojdzie do podobnego wyniku. Teraz mam wrażenia karne są o wiele bardziej analizowane, bramkarz ma wiedzę o zachowaniu strzelającego itd. Sądzę, że może być to już niemożliwe.
2
@BorzyKrzys w przypadku ruskich "pokój oparty na sile", to nie zabawny zwrot, a jedyne, co rozumieją.
9
@Danny Gaucho To dokąd idziesz?
0
@JordiAlbion znaleźliśmy ładną dziurę w systemie, to fakt.
13
Ciekawostka. Dziś mija 55 lat od drugiego lądowania ludzi na Księżycu w ramach misji Apollo 12.
1
@Bobo25 To wszystko wyjaśnia. Jakby zostawił to praktycznie na pewno poza systemem by się to odbyło. Przekierowanie zadziała tak jak mówisz.
1
@TankerHunter Oba fajne, ale dzięki "Incepcji" nie dość, że dostaliśmy nowe słowo, które nie istnieje w j. polskim, to jeszcze ludzie używają go w niepoprawnym kontekście.
1
@Bobo25 To dziwne, bo właśnie jak kurier zostawia paczkę, to jest to "poza systemem", bo to nie jest nadanie do punktu odbioru. Wątpie żeby w takich przypadkach był kod, bo gdyby kurier Ciebie zastał, to by nie było żadnego kodu potrzeba. Tak czy inaczej, powodzenia.