0

@Stinger_ Też tak mam, ale za chwilę potężna Probierzówka, więc życie jest piękne.
https://www.bu.edu/files/2024/08/Hey-BU-Blog-Headers.jpg

0

No jest wszystko w porządku, jest dobrze. Dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą Barcelonę dobrych sędziów niech sie to trzyma dobry przekaz leci.

0

@FcPortoFan1999 kibolska ustawka ekstraklasowicza?

3

@tomek8756 Video Asisst Realmadryt.

11

Ciekawostka. Dziś mija 51 lat, od kiedy zbudowano pierwszą sieć w oparciu o Ethernet. Pojęcie, z którym zapewne część osób mogła się spotkać, to najprościej rzecz ujmując standard, który umożliwia przewodową komunikację urządzeń w sieci lokalnej przez kabel z końcówką RJ45.


Dziś już coraz częściej urządzenia co prawda podłączamy w domowych sieciach lokalnych przez WiFi, ale jeżeli ktoś streamuje albo wykonuje inne czynności wymagające wysokiej stabilności połączenia, na pewno nadal z niego korzysta.

1

@Ojciec5tkidzieci A gdzie tam masz jakieś wskazanie na kwantyfikator ogólny, żeby wyciągać z wypowiedzi wniosek o wszystkich? Kiedy na przykład trójka naukowców coś odkryje, to normalnym jest że w artykule piszą "naukowcy odkryli bla bla bla...". Nie oznacza to, że w odkryciu brali naukowcy z całego świata, ale jeśli jest ich więcej niż 1 to przecież trzeba tak napisać. To nie jest tak, że w Konfederacji tylko Braun używa tej retoryki. Wielu działączy na niskich szczeblach tak jak się odkleja ze szczepionkami-śmiercionkami robi tosamo z propagandą rosji.

0

Kamil trafnie o VARze. Kto go kontroluje, ten wygrywa minimalne spalone. Dziś to było nader widoczne, kto go kontrolował, a który klub odniósł z tego najwięcej korzyści niewprost w rywalizacji o La Ligę. A chwila... to było 3 listopada, dobra nie ważne...


2

@Gaz jest 1:30, a ja już wiem, że nie przeczytam nic głupszego tego dnia.

13

@MOLESTA Najbardziej to ja nie rozumiem retoryki ludzi, którzy próbują być świetsi od Papieża, bardziej uczynni od matki Teresy i bredzą coś o tym, że nie ma co na to patrzeć, byliśmy gorsi, nic nie pokazaliśmy w meczu i zasłużyliśmy na przegraną. Nie da się cały sezon grać tak, żeby wygrywać z marginesem, który uniemozliwia takie wałki. Czasem będą stykowe mecze i to był jeden z nich, gdzie od gola mógł się on potoczyć zupełnie inaczej.

1

@Kapitan hawk w meczu Madrytu bym się nie zdziwił.

0

@Fido66 Gadanie jakby się to potoczyło po golu.

0

No niestety, słaby to był mecz w wykonaniu piłkarzy Barcelony, ale takie też będą w trakcie sezonu.

4

Lokomotywa Lecha wjeżdża w tunel Legii według komentatorów. Ciekawe.

0

@Rewolucja123 ile to ma kilogramów? Po co to sobie robić?

4

Utwory pisane techniką, gdzie zmiana sposobu ich czytania nie tylko zachowuje sens, ale często potrafi go zmienić o 180 stopni, to jedne z ciekawszych konstruktów literackich. Taki najbardziej znany polski wiersz, to "Runą" autorstwa Zbigniewa Turka, który w zależności od sposobu czytania będzie pochwalał lub krytykował stalinizm.
Zastanawiam się, czy istnieje jakiś termin w j. polskim na taką konstrukcję. Ktoś, coś? @NeroTFP1


1

@norbi77 w Europie chyba zawsze jak pojawiają się wyładowania atmosferyczne przerywany jest mecz. Dramat, ale wynika z niezrozumiałej decyzji.

5

@jacobFCB No tak się nie irytujesz, że Boga na daremno wzywasz grzeszniku :)

10

@jacobFCB Bo nie można dodać jednego czy dwóch punktów od siebie, a reszty zerżnąć. W tym Pan Pałka akurat bryluje. Zresztą kogo tu piecze, jak to Ty się pierwszy irytujesz w tej dyskusji?

29

@jacobFCB Widzę, że tę propagandówkę, która widziałem na X po angielsku przy 48h w końcu przetłumaczono na język polski. Well done.

1

@MessiForeverTheBest pierwsza prędkość angielska.

2

Jak dla mnie to, że w Awanturze o Kasę skrzynki i podpowiedzi zabierają kasę z kont drużyn, które niewygrały licytacji jest bez sensu. Po tym odcinku widać jak na dłoni, zieloni jakieś 2800 i dwie podpowiedzi z rzędu drenują im stan konta o niemal połowę, gdzie w ogóle nie mają szans ich wygrać. Z tą skrzynką z finału tak samo - 20k vs 7k i co niby zrobić? Puścić ją za 600? Gdyby można było bez konsekwencji podciągnąć kwotę za skrzynkę, żeby wykrwawić lidera gra byłaby ciekawsza, bo by się wyrównały bardziej stany kont.

6

@Sulimo 1:1 to jakiś mit. 1:1 wymyśliliście Wy użytkownicy.

1

Czyli zieloni z lepszym wynikiem xD

0

@FCB24 w LM, to póki nie odpadną po "ostatnim gwizdku" niestety trzeba zawsze ich uwzględniać, ale w lidze nie powinniśmy im dać szans nawet pomyśleć o tak glupim pomyśle. Trzeba punktować.

4

@Popitek12 oczywiście, że to nie przypadek. Zespoły grały dobrze, ale jak tylko dowiedziały się, że jest możliwość dołączenia CR7, to zacząły grać źle, byle nie dołączył. Taktycznie.

0

@DonAndresFCB i wszystkie były równie przeciętne. Według obaw miał wejśc z buta razem z drzwiami od początku.

3

Dziś wszyscy piszą o Mbappe, że to ogór z ligi farmerów. Przeglądam wszystkie moje wpisy od początku, bo potrzebuje zindeksować to o czym już pisałem w ramach serii ciekawostek i trafiłem na taki wątek odnośnie Mbappe. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14575976#comment-14575992

Pamiętacie jeszcze jaka rzadka dwójeczka tutaj była robiona w letnim okienku, jak to miał przyjść, zjeść La Ligę i zdominować ją w pojedynkę? Achhh piękne to były czasy.

17

@michal26 Wielkim sukcesem prezydenta Polski będzie odwiedzić prezydenta innego kraju? Takich wielkich sukcesów potrzebujemy w tym kraju.

2

@MessiForeverTheBest Valencia by się mogła ogarnąć.

0

@zuang1995 ale przecież nie każdy kupon wygrywa. Tam są jakieś też losowania łaczone 5/35 i coś tam jeszcze. Statystycznie do tego totalizatora musi wpłynać pewnie średnio kuponów na kwotę paru milionów, aby statystycznie jeden wygrał, a 5000pln*12msc*20lat = 1,2 mln złoty. To są "grosze" w porównaniu do tego co oni na jednej edycji zarabiają, tylko potem rozciągają w czasie wypłatę. To nie jest tak, że totalizator by tej kasy nie miał i musi liczyć na ciągłość kolejnych wpłat jak piramida.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?