0

@Szpenser Jestem w stanie postawić odważną tezę, że Lewy w składzie reprezentacji i tak by nic nie zmienił. W tym okresie już był "pod formą", więc tylko byłoby więcej irytacji.

3

@norbi77 Oby wpuścił Viniego. Przydałby się walkover jak parę lat temu.

0

@Xxxbarca4ever Płacz o noty jest bez sensu, one zawsze będą w jakimś stopniu subiektywne. Dodatkowo przecież wiadomo, że jak wiatr buja w każdym kierunku, to nie utrzymasz sylewtki w locie, więc jest to czynnik w jakiejś mierze losowy.

1

@turhiay Fajny skład Realu Madryt na ten super puchar.

0

@cules100pro Ale tu nie za bardzo jest cokolwiek o Laporcie. Głownie materiał obciążający Bartomeu, a nie ma nic o tym co robi Laporta w drugiej kadencji. Wychodzi z materiału że Rosell nie był taki zły, w kwestiach finansowych, tylko każdy oczekiwał LM, której nie dowiózł oraz wałek przy transferze Neymara był gwoździem do trumny.

3

@sidi12843 Kurde bycie nastolatkiem w tych latach, to już dziś zaliczanie się do grona ludzi starszej daty? ehh....

1

@krefi10 Biorąc pod uwagę niektóre "deale", to ten nie był taki zły. Poszliśmy na rękę wychowankowi, który nie był niezbędny.

7

@Arden I to ma być to sławetne podnoszenie jakości dyskusji o piłce na stronie pikarskiej, o które postulowałeś w poprzednim wpisie?

0

@Blantozaur Ja nawet nie wiem skąd jest to zdanie, tylko tak mi się skojarzyło, że kiedy widzę konstrukcje językowe w stylu: "uznanie trudnej do zrozumienia prowizji za mediacje", to musi być tłumaczenie. Wtedy często można spotkać tłumaczenia, które nie zachowują sensu, bo są tłumaczone słowo w słowo. Stąd moje przemyślenie.

0

@Ls0811 Dla mnie wygląda to jak jakiś pol-grish tłumacza.

1

@Nightraider średnia czy nie, możliwe że po prostu trafili na idealną konfigurację, gdzie każdy wiedział co ma robić, za co odpowiada i uzupełnia braki innych swoimi atutami i swojej braki autami innych. Czasem tak jest w sportach zespołowych i tyle.

1

@arasz1819 Eufemizm zawsze w cenie.

6

@macio_944 No z tym najbardziej obrzydliwym w danym roku to bym się wstrzymał. Tam potrafią wysmarować takie rzeczy, że ten wpis się do TOP 5 nie złapie.

0

@Filipem Jako że przez wątek przewijają się H3, W2 czy D1/2 (które pewnie sam bym wskazał) to dam coś innego.

Planescape: Torment

5

@MesQueUnClub96 Nie wiem, ja nucę różową panterę.

7

@VegetaPolska Tu-dum tu-dum... tu-dum tu-dum tu-dum tu-ru-ru-dum.

1

@John_Doe Logiczne, ale niekonsekwentne.

1

@NeroTFP1 Kreatywne zarządzanie.

0

@Ojciec5tkidzieci Z drugiej strony jak porównać śliwki z jabłkami. Możesz tylko powiedzieć, że rok temu śliwki były słodsze.

1

@Miszak To nie chodzi o to by nie brać, bo każdy bierze. To trzeba nie dać się złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rastafarnianin jednemu zawieje, innemu nie, taka to fortuna... badum tsss

4

@FCBparasiempre Japończyk na czele rankingu, zupełnie jak w skokach narciarskich. Coś w tym jest...

2

Ciekawostka. Dziś mija 16 lat od kiedy "wykopany" został pierwszy blok w blockchainie Bitcoina. Blok oznaczony jako 0 to jedyny blok, który nie posiada poprzednika.


2

@Herato nawet IV.

1

@esem91 dziś więcej razy przeczytałem o ręczniku, niż kiedy grał. To fakt.

1

@BulaKG taktyka dostosowana do stanu murawy.

0

@Misugi14 nawet dwa.

3

@macio_944 0 strzałów, 0 asyst, 0 goli. Żałosne statystyki.

0

@wojopancer A jak masz być gotowy na sucker puncha?

0

@partymaker Grado? Nic nie napisze, zapomnij.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?