misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szpenser Jestem w stanie postawić odważną tezę, że Lewy w składzie reprezentacji i tak by nic nie zmienił. W tym okresie już był "pod formą", więc tylko byłoby więcej irytacji.
3
@norbi77 Oby wpuścił Viniego. Przydałby się walkover jak parę lat temu.
0
@Xxxbarca4ever Płacz o noty jest bez sensu, one zawsze będą w jakimś stopniu subiektywne. Dodatkowo przecież wiadomo, że jak wiatr buja w każdym kierunku, to nie utrzymasz sylewtki w locie, więc jest to czynnik w jakiejś mierze losowy.
1
@turhiay Fajny skład Realu Madryt na ten super puchar.
0
@cules100pro Ale tu nie za bardzo jest cokolwiek o Laporcie. Głownie materiał obciążający Bartomeu, a nie ma nic o tym co robi Laporta w drugiej kadencji. Wychodzi z materiału że Rosell nie był taki zły, w kwestiach finansowych, tylko każdy oczekiwał LM, której nie dowiózł oraz wałek przy transferze Neymara był gwoździem do trumny.
3
@sidi12843 Kurde bycie nastolatkiem w tych latach, to już dziś zaliczanie się do grona ludzi starszej daty? ehh....
1
@krefi10 Biorąc pod uwagę niektóre "deale", to ten nie był taki zły. Poszliśmy na rękę wychowankowi, który nie był niezbędny.
7
@Arden I to ma być to sławetne podnoszenie jakości dyskusji o piłce na stronie pikarskiej, o które postulowałeś w poprzednim wpisie?
0
@Blantozaur Ja nawet nie wiem skąd jest to zdanie, tylko tak mi się skojarzyło, że kiedy widzę konstrukcje językowe w stylu: "uznanie trudnej do zrozumienia prowizji za mediacje", to musi być tłumaczenie. Wtedy często można spotkać tłumaczenia, które nie zachowują sensu, bo są tłumaczone słowo w słowo. Stąd moje przemyślenie.
0
@Ls0811 Dla mnie wygląda to jak jakiś pol-grish tłumacza.
1
@Nightraider średnia czy nie, możliwe że po prostu trafili na idealną konfigurację, gdzie każdy wiedział co ma robić, za co odpowiada i uzupełnia braki innych swoimi atutami i swojej braki autami innych. Czasem tak jest w sportach zespołowych i tyle.
1
@arasz1819 Eufemizm zawsze w cenie.
6
@macio_944 No z tym najbardziej obrzydliwym w danym roku to bym się wstrzymał. Tam potrafią wysmarować takie rzeczy, że ten wpis się do TOP 5 nie złapie.
0
@Filipem Jako że przez wątek przewijają się H3, W2 czy D1/2 (które pewnie sam bym wskazał) to dam coś innego.
Planescape: Torment
5
@MesQueUnClub96 Nie wiem, ja nucę różową panterę.
7
@VegetaPolska Tu-dum tu-dum... tu-dum tu-dum tu-dum tu-ru-ru-dum.
1
@John_Doe Logiczne, ale niekonsekwentne.
1
@NeroTFP1 Kreatywne zarządzanie.
0
@Ojciec5tkidzieci Z drugiej strony jak porównać śliwki z jabłkami. Możesz tylko powiedzieć, że rok temu śliwki były słodsze.
1
@Miszak To nie chodzi o to by nie brać, bo każdy bierze. To trzeba nie dać się złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rastafarnianin jednemu zawieje, innemu nie, taka to fortuna... badum tsss
4
@FCBparasiempre Japończyk na czele rankingu, zupełnie jak w skokach narciarskich. Coś w tym jest...
2
Ciekawostka. Dziś mija 16 lat od kiedy "wykopany" został pierwszy blok w blockchainie Bitcoina. Blok oznaczony jako 0 to jedyny blok, który nie posiada poprzednika.
2
@Herato nawet IV.
1
@esem91 dziś więcej razy przeczytałem o ręczniku, niż kiedy grał. To fakt.
1
@BulaKG taktyka dostosowana do stanu murawy.
0
@Misugi14 nawet dwa.
3
@macio_944 0 strzałów, 0 asyst, 0 goli. Żałosne statystyki.
0
@wojopancer A jak masz być gotowy na sucker puncha?
0
@partymaker Grado? Nic nie napisze, zapomnij.