misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Lepiej na pierwszą damę.
0
@Mitch_Atleta z asystami jest ten problem, że musisz mieć skutecznych kolegów.
3
@Kengo Ja na przykład nie mam ale, bo to bez sensu, "ale" mi się kojarzy z negatywnymi wzorcami, typu: "nie jestem rasistą, ale...". Natomiast mam tylko uwagę, żę takie motywacyjne gadki uskuteczniają osoby, ktorym finalnie w życiu wyszło. Nikt nie posłucha tych, którym nie wyszło. Bo kto przeprowadzi wywiad z menelem, jak może z Jimem Carreyem...
0
@Eklerek Nie kojarzę, żeby to zrobił. Bez sens, chyba że ironia, której nie wyłapałem.
2
@KamQiX "prawie" zawsze daje pole do interpretacji. Jeśli już to wprowadzić, to po prostu dać zakaz.
2
@Sulimo Od razu się nie da. Musisz śledzić, dawać lajki i bookmarkować treść związana z danym tematem. Wtedy niechciane guano przestaje coraz mniej wyskakiwać.
6
Cieszmy się, że był karny przeciwko Peni, bo część osób mogła sobie dziś odreagować. Fajna interwencja na linii w trakcie gry, tuż mecz po fatalnym zachowaniu Szczęsnego. Ale można się dowalić o jedenastkę. Uff...
0
@Ogorinho1974 wychodził do piłki która będzie podniesiona.
0
@July_6_BcN ????
1
@Hosh Ale mają plus za chęci i starania.
2
Tyle szukali, a i tak krew w piach... ciężkie jest bycie sędzia w La Liga.
1
@PatrychoO tyle wygrać?
1
@NeroTFP1 Jak widzisz, że dobrze to mów że źle - na tym polega odpowiedzialność narodowa.
1
Napastnik? A na co to komu.
1
@LOPEZ16 Nowy Xavi.
4
@HypeR A nóż się sprawdzi, ale tylko jak jest ostry. Dlatego też piszemy "a nuż" ;P
1
@michal26 Oezu... kto mieli mięso na tatr :|
1
@JoeBlack Albo Czech, Węgier, Austrii oraz Szwajcarii. Zależy jak chcesz na to spojrzeć.
17
@Hosh i temat fekalny, który jest zawsze aktualny.
11
@Comentateiro Filozofia "po co wygrywamy wysoko z Realem skoro potem zaliczamy wpadki" moim credo.
6
@macio_944 najlepszy rebus
5
@Stinger_ pogodzę się z 3 pucharami jakoś...
1
Kolejny mecz i manita z różnica 3 lub więcej. Tego nikt nam nie odbierze. Madryt o tym na razie może pomarzyć.
2
@MessiForeverTheBest mental top!
0
Ależ mental, że to dowieźliśmy.
0
Piękne, to jest piękne 1-4.
0
@FioletoweOczy Kampania prezydencka nie jednego zmieniła na czas jej trwania.
0
@Tasde Tymczasem ja, który grał tylko w morrowind i obliviona
https://en.meming.world/images/en/thumb/1/17/Monkey_Puppet.jpg/300px-Monkey_Puppet.jpg
1
@Safrani Ale te postaci, czy ktoś uważa je za prawdziwe, czy tylko literackie miały różne drogi. Bez sensu.
1
@reloaded mdgyx prwqz zrdhm de