0

@Pawel13sz Lepiej na pierwszą damę.

0

@Mitch_Atleta z asystami jest ten problem, że musisz mieć skutecznych kolegów.

3

@Kengo Ja na przykład nie mam ale, bo to bez sensu, "ale" mi się kojarzy z negatywnymi wzorcami, typu: "nie jestem rasistą, ale...". Natomiast mam tylko uwagę, żę takie motywacyjne gadki uskuteczniają osoby, ktorym finalnie w życiu wyszło. Nikt nie posłucha tych, którym nie wyszło. Bo kto przeprowadzi wywiad z menelem, jak może z Jimem Carreyem...

0

@Eklerek Nie kojarzę, żeby to zrobił. Bez sens, chyba że ironia, której nie wyłapałem.

2

@KamQiX "prawie" zawsze daje pole do interpretacji. Jeśli już to wprowadzić, to po prostu dać zakaz.

2

@Sulimo Od razu się nie da. Musisz śledzić, dawać lajki i bookmarkować treść związana z danym tematem. Wtedy niechciane guano przestaje coraz mniej wyskakiwać.

6

Cieszmy się, że był karny przeciwko Peni, bo część osób mogła sobie dziś odreagować. Fajna interwencja na linii w trakcie gry, tuż mecz po fatalnym zachowaniu Szczęsnego. Ale można się dowalić o jedenastkę. Uff...

0

@Ogorinho1974 wychodził do piłki która będzie podniesiona.

0

1

@Hosh Ale mają plus za chęci i starania.

2

Tyle szukali, a i tak krew w piach... ciężkie jest bycie sędzia w La Liga.

1

@PatrychoO tyle wygrać?

1

@NeroTFP1 Jak widzisz, że dobrze to mów że źle - na tym polega odpowiedzialność narodowa.

1

Napastnik? A na co to komu.

1

@LOPEZ16 Nowy Xavi.

4

@HypeR A nóż się sprawdzi, ale tylko jak jest ostry. Dlatego też piszemy "a nuż" ;P

1

@michal26 Oezu... kto mieli mięso na tatr :|

1

@JoeBlack Albo Czech, Węgier, Austrii oraz Szwajcarii. Zależy jak chcesz na to spojrzeć.

17

@Hosh i temat fekalny, który jest zawsze aktualny.

11

@Comentateiro Filozofia "po co wygrywamy wysoko z Realem skoro potem zaliczamy wpadki" moim credo.

6

@macio_944 najlepszy rebus

5

@Stinger_ pogodzę się z 3 pucharami jakoś...

1

Kolejny mecz i manita z różnica 3 lub więcej. Tego nikt nam nie odbierze. Madryt o tym na razie może pomarzyć.

2

@MessiForeverTheBest mental top!

0

Ależ mental, że to dowieźliśmy.

0

Piękne, to jest piękne 1-4.

0

@FioletoweOczy Kampania prezydencka nie jednego zmieniła na czas jej trwania.

0

1

@Safrani Ale te postaci, czy ktoś uważa je za prawdziwe, czy tylko literackie miały różne drogi. Bez sensu.

1

@reloaded mdgyx prwqz zrdhm de

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?