misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FioletoweOczy Kampania prezydencka nie jednego zmieniła na czas jej trwania.
0
@Tasde Tymczasem ja, który grał tylko w morrowind i obliviona
https://en.meming.world/images/en/thumb/1/17/Monkey_Puppet.jpg/300px-Monkey_Puppet.jpg
1
@Safrani Ale te postaci, czy ktoś uważa je za prawdziwe, czy tylko literackie miały różne drogi. Bez sensu.
1
@reloaded mdgyx prwqz zrdhm de
12
@esem91 Były czasy, gdzie kapitan na lata odchodził, całując miesiąc wcześniej herb. Potem były świńskie łby i inne perypetie, więc już nie takie rzeczy przerabialiśmy.
0
@Cochise Najlepszy unplugged to Koᴙn, zamykam.
2
@Transu96 "Celebracja" Laporty to byłby mem dekady w takim przypadku.
1
@FCBparasiempre O tej aferze nie syszałem, ale faktycznie odebrać mu tej gry nikt nie da rady. Obecna pomoc reprezentacji Polski wygląda jak las sosnowy przy nim, a to lata 70'...
0
@Faro u mnie już wcale.
4
@Chada Moim zdaniem ma prawo. Ja tam nie wnikam w to za bardzo tylko mówię o czym piszą powyżej. Też rozumiem, że proPis, który "wrzucał do puszki" ma niesmak, że w jakimś stopniu to z jego pieniędzy. Tak czy inaczej grożenie z tego powodu Owsiakowi, czy #niedajenaowsiaka to przesada.
1
@D10SLEO nic, bo jest prywatna. Ale zadałeś pytanie, to Ci odpowiadam jak zrobić, żeby służba zdrowia funkcjonowała dobrze z punktu służby zdrowia.
2
@Chada Nie ma. Są tylko poszlaki, a w zasadzie chyba jedna, czyli te bilbordy, które wleciały jakiś czas przed wyborami i chyba tylko na tej podstawie budowane są zarzuty.
16
@D10SLEO USA, np. sobie radzi wystwiając rachunek na 450.000 $ za tydzień pobytu w szpitalu.
1
@Moderacja Widzę, że zdjeliście z głównej plik o którym pisałem: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15179948#comment-15179948. Podobna sytuacja jest z niektórymi avatarmi użytkowników, tutaj kilka przykładów:
https://www.fcbarca.com/user/D10SLEO
https://www.fcbarca.com/user/ElKamil
https://www.fcbarca.com/user/fcbarcafan19
Nie wiem jak wygląda architektura waszych systemów, ale strzelając w ciemno sugeruję, żeby sprawdzić, czy serwer web (nginx) ma do nich dostęp. Możliwe, że coś na poszczególnych plikach namieszało w uprawnieniach systemowych i nie ma praw do odczytu lub plik jest na złym użytkowniku, np. na root, a nie nginx.
3
@DonCarletto 263 and still counting.
1
@Janas11224 Dobre piekarnie/ciastkarnie tydzień przed zbierają zamówienia, płacisz zaliczkę 50% i resztę przy odbiorze. Nie ma wtedy problemu, że Ci brakuje, a im sie marnuje.
2
@Eklerek Pytasz tylko o święto, czy o tę sklepową tekturę wymieszaną z gładzią szpachlową?
0
@Katalończyk 99 Emacsem przez sendmail. Klasyk:
0
@JordiAlbion Ja bym powiedział, że jest większa szansa, że prezydenta USA odklei, patrząc co wygaduje o Kanadzie, czy Grenlandii... Nie wykluczałbym i kosmitów..
1
@JordiAlbion To 10 brzmi jak promka.
12
Jak byłby problem z ustaleniem skąd to okienko. Na stronie jest osadzany taki plik: https://www.fcbarca.com/uploads/files/kreacje/Superbet/Superbet1v3.png
To on zwraca odpowiedź 401, co w konsekwencji uruchamia w przeglądarce mechanizm uwierzytelnienia Basic Auth i pojawia się to okienko.
3
@Bocheno1 Sprawiedliwość sprawiedliwością, ale racja musi być po Naszej stronie.
5
@Marian_Pazdzioch Nie wyobrażam sobie być za Realem.
1
Pozostały 2 dni, w sumie ciekawe co z tego wyjdzie. Po TT lata już opinia na podstawie trailerów, że jakość animacji będzie fatalna, ale może nie będzie tak źle.
6
3rd place meme.
0
@La Pulgaa Spoko ziomek, nie odbieraj tego jako atak. Jak napisałem, ja to uwielbiam nieironicznie, a nie się dziwię. Logiczne to nie jest za grosz, ale na pewno autentyczne. Często ktoś gada, że czegoś nie zrobi i po co mu dupe zawracasz... po czym to robi.
3
@Sulimo Ehh... byłem jego zwolennikiem, ale dziś podwoje...
3
Był to bardzo fajny mecz Szczeny. Pokazał, gdzie ma przewagi nad Pena, ale gdzie ma też minusy względem hiszpańskiego wychowanka. Plusy Peni + Plusy Szczeny, to byłby kozak bramkarz, że można byłoby grać na "pół obrońcy". Szkoda, że każda formacja może się uzupełniać swoimi brakami oraz plusami, ale bramkarz jest tylko jeden.
PS Daremny mecz Raphy, którego lubie. Oby tylko na ten mecz.
0
Przy Peni byłoby, że dobra obrona mu robi mecz tą sytuacją, przy Sczęsnym będzie woda w ustach. Taka sytuacja, nie tyle nawet co "obiektywnych", ale "konsekwentnych".
0
@marcin9185 Jeśli już na niego w rozgrywkach postawił, to musiałby zagrać padakę.