2

@Ojciec5tkidzieci To do nieudolnej narracji dochodzi jeszcze "ziemkiewiczowski risercz".

2

@Ojciec5tkidzieci Trochę Ci się narracja posypałą po poście @macio_944, ale szanuje z tym "swoich nie ruszamy", bo trafnie podsumowuje Stanowskiego z Michniewiczem.

1

@Donnie_Darko Każda kompilacja bramek be like:

0

@Marian_Pazdzioch Na pewno jestem bardziej rozbity, gdy śpię krócej, albo dłużej. Wydaje się to optymalne pod względem energii na cały dzień.

0

@Marian_Pazdzioch na ogół między 4-6h

1

@FCBparasiempre Fajny wpis, bo wielu z tych rzeczy nie wiedziałem. Casillas, Buffon, Khan. Na boisku lat 90' dzieciak zawsze chciał być kimś z nich kiedy stał na bramce.

0

@NeroTFP1 rozwinąłem, bo się zajawka urywa w takim miejscu, że myślałem, iż dalsza część będzie taka, że potem sprawdzili instruktora i też był pijany. Taki zawód...

0

@bartulek98 Bo musiałby lecieć do hameryki samolotem?

0

@partymaker W zasadzie to zależy. Burger - tylko konserwowy, najlepiej korniszon. Do jakichś gulaszy, itp. kiszone. Ogórkowej w sumie też z konserwowych nie zrobisz, więc często to nawet nie kwestia gustu.

1

@Bykunn Jedne smakują kapustą kiszoną, a drugie octem - nie da się ich nie rozróżniać.

3

@Luciano99 @Comentateiro spoko już poszedł screen do ZUS, jak Luciano pisał na FB "piwo to moje paliwo". Renta jest jak alkohol uniemożliwia Ci pracę, a nie jest Twoim podstawowym składnikiem zbalansownej diety.

7

@AlexDark00 Ale te dwa dni z Danią to będzie w takiej relatywistyce czasowej jak podczas "specjalnej" operacji wojskowej w Ukrainie?

0

@Messiah10 Ja wiem, że Valencia to marka, ale fakty są takie 16 punktów, 19 miejsce. Bez przesadnego wyciągania wniosków na wyrost.

4

2

@Hosh Jakby grał 3 mecze dziennie, to miałby 21 lat doświadczenia. Prosta matematyka.

1

@VinDiesel Sądzę, że to różne osoby, więc co w tym dziwnego? Różni ludzie, różne opinie.

1

@Gibbon_FCB xDDDDDD iks de

0

@Popitek12 Tak.

0

@Katalończyk 99 Grado swoje zrobił, najpierw jak było blisko w lidze, to kręcił wynikiem. Jak Real ma bezpieczną przewagę buduje im argumentacje, że mylą się w dwie strony, to było na 4:1 ewentualne.

0

Współczuje #teamszczena. Nawet mimo waszych wyrzygów na Penie, tak po ludzku.

2

@MesQueUnClub96 Jest tyle ciekawych problemów z matematyki, fizyki, czy algorytmiki, że nie jestem pewny czy umiałbym wybrać jedną. W sensie wybór pozostawiałby zawsze niedosyt.

1

Muszę przyznać, że ciekawy i oryginalny pomysł. Birety i togi zawsze wydawały mi się monotonne.


2

@MessiForeverTheBest Zapewne było ich dwóch/dwoje, więc z tym Wielka, to też naciągane.

7

@FCB_dimiC warszawska spóldzielnia mieszkaniowa. Każdy ze stolycy to wie.

2

@BorzyKrzys Lepsze jest wrogiem dobrego. Motyw przerabiany swego czasu w Arsenalu.

1

@Safrani Dzięki za oznaczenie.

Ciekawa ta praca , jakby ktoś szukał: https://www.arxiv.org/pdf/2412.12140

0

@EldoradoHaze kojarzy mi się z takim jednym problemem o którym kiedyś czytałem: gapa?

1

@CLS63AMG zmieniam 3 na antybiotyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?