misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nightraider Każdy wie, że część o suficie :)
0
@jacobFCB na bieżąco ciężko coś znaleźć, ale w 2018 całościowo do UEFA wpłynęło 2,8 mld, a wypłynęło do klubów i reprezentacji 2,1 mld. Raczej oczywiste, że żaden pojedynczy klub tyle nie zarabia z "nagród sportowych": https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/miliardy-ktore-robia-wrazenie-ile-zarabia,127,0,2414975.html
0
@MesQueUnClub96 W zasadzie to nie, oglądam go "od święta" (ostatni raz chyba na IO), ale dałem polecajkę, bo akurat kładłem się spać.
0
@Cule2013 Nie, bo piłka nożna nie jest sportem z podziałem na sekcję kobiet oraz open.
1
Guardiola się skończył.
2
Cieszcie się jakich mam bramkarzy, bo zawsze mogło być gorzej.
3
@Bolton @Comentateiro Strach bardzo często wynika z niewiedzy. Sytuacja z elektrowniami atomowymi na tle konkurencyjnych źródeł energii, to wypisz wymaluj przeświadczenie ludzi o środku transportu jakim jest samolot. Kiedy w wiadomościach podadzą, że zginęło 160 osób, bo samolot spadł, to wielkie poruszenie. To, że statystycznie co roku więcej ginie w ruchu drogowym już nie ma znaczenia. Podobnie ludzie patrzą/patrzyli na "zagrożenie" związane z atomem, bo kiedyś gdzieś była awaria. Niestety w świadomości ogółu takie myślenie bierze górę nad racjonalnym i dlatego tyle lat to blokowano.
0
@Pawlak1992 https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/037/230/vlcsnap-2021-05-13-11h26m25s192.png
1
@MesQueUnClub96 Na joemonsterze było.
3
Po wczorajszym meczu nawet dzisiejsze wymuszone 8 godzinne szambonurkowanie w korpokodzie z 2012 nie było w stanie popsuć mi humoru. Piękna to była remontada, którą zapamiętam na zawsze.
1
@Kapitan hawk kawa to podstawa.
2
Aleśmy to wyciągneli. Piekno futbolu. Tak rodzi się drużyna.
3
Nie wiem jak skończy się ten mecz. Ale przypomina mi to luty za Lucho. Czyżby punkt zwrotny?
1
@macio_944 Mimo, że team Penia, niechce się pastwić nad Szczeną, takie 1,5 gola na jego konto, ale z przodu znowu lipa :(
1
Niech wydarzenia z tyłu nie zwiodą Was, że z przodu też nic nie gramy.
0
Zrozumienie Szczęsnego z obroną takie sobie bym powiedział...
1
@RomanGroza wydaje się, że @fart pije do sytuacji podobnych, w których Pena był jechany.
0
@chavez Co śmiechłem.
2
@Witekk10 Hat-trick Szczęsnego, 5 parad Lewego. A co ma być?
1
@JoeBlack
0
@Lahey Na ten moment nie ma zdania co jest przyczyną początku. Raczej uważam, że nie ma stwórcy, ale to wynika bardziej z podejścia do rozumowania jakim jest brzytwa Ockhama, aniżeli jakiegoś naukowego argumentu.
Biorąc pod uwagę, że już teraz wiemy jak cząstki w skalach sub atomowych zachowują się dziwnie względem naszej rzeczywistości, sądzę, że opisanie co się w takich skalach działo, jak jeszcze gęstość materii przekraczała ponad wyobrażenia najmasywniejszą czarną dziurę może nigdy nie być możliwe - po prostu.
1
@Pawlak1992 Twoje rozumowanie jest pełne luk i niespójności. Z jednej strony piszesz, że "skąd doktorki wiedzą", z drugiej uważasz za słuszny naukowy model BBT, który jak nazwa wskazuje też jest tylko teorią, wymyśloną przez "doktorków".
Pomijając już wybiórczy dobór naukowych argumentów pod Twój subiektywny światopogląd to masz jeszcze braki w edukacji, które są już twardymi faktami. Piszesz, że nic nie powstaje samo z siebie i potrzebuje stwórcy - ale dokładnie tak to wygląda w przypadku fluktuacji kwantowych czasoprzestrzeni i to nie jest wymysł, gdyż są one podstawą promieniowania Hawkinga dla czarnych dziur. Dodatkowo istnieje wśród teorii model Hartle’a-Hawkinga, który matematycznie wyjaśnia jak wszechświat mógł rozpocząć się bez stwórcy. Czy tak jest? Wszystko to są teorie i możliwe, że na zawsze pozostaną.
Druga sprawa to bzdury o jakimś stworzeniu wszystkich stworzeń na Ziemii. Są badania, które wskazują kiedy beztlenowe bakterie zaczęły go produkować, bez tego obecne życie nie byłoby możliwe. Więc nie wiem jak to sobie wyobrażasz. Najpierw Bóg stworzył bakterie, poczekał kilkanaście milionów lat aż wyprodukują tlenu i stworzył życie bardziej złożone xD?
Edit. Dołączam artykuł, bo udało się ustalić całkiem dokładnie, kiedy w atmosferze pojawił się tlen: https://news.mit.edu/2016/oxygen-first-appearance-earth-atmosphere-0513
0
@clyde Nie wiem co to za dziwny erystyczny wytrych z tym gadaniem przy każdej okazji, bo przez całą dyskusję nie przewija się to ani razu. Tworzysz chochoła.
Czyli podsumowując: nie interesujesz się lub interesujesz w niewielkim stopniu, nie śledzisz wydarzeń na bieżąco, ale masz na ich temat opinię, bo jest to wyznacznik myślącego człowieka. W sumie nic dodać, nic ująć. Obraz społeczeństwa polskiego i poziomu dyskusji.
1
@Aragorn33 Już było tak, że polityk się pomylił na kwotach netto/brutto i nikt nie odważył się go poprawć. Trzeba było rozciągnąć budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@maroon Tak, ale nie wyobrażam sobie przepłynięcia w tym czasie 100km+.
0
@wajb Też wam mamy, kiedy zestresowane zimno dłonie i stopy.
0
@clyde Pierwszy link, opinia o dwóch kandydatach na urząd prezydenta. Oczywiście się nie interesujesz, ale opinię na ich temat masz. W drugim ministerstwo, a nie ktoś. Oczywiście też się nie interesujesz, ale to wiesz.
Fascynują mnie ludzie, którzy potrafią okłamać samego siebie.
1
@clyde Czyli mówisz, że już 5 dzień leci? Omedetō.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15200016#comment-15200025
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15205650#comment-15205650
0
@ViscaelBarca2007 Musimy wznosić błagania do bogów FFP, że nie ma miejsca w limicie i to tylko ploty.
26
Koci denuncjator.