0

@daniel32778 To nie była tylko gadka, były nawet modele symulacyjne.

0

GKS na 2 - 1 z Górnikiem.

0

@regatta52 Dlatego, że rozegrał cały mecz. Mam nadzieję, że pomogłem.

0

@Xaviball A mieli być wieczni.

3

@Azazel_Pazuzu W sumie każdy napastnik, który żyje wyłącznie z podań i rozliczany jest goli tak wygląda :P

7

Fajny mecz De Jonga, kilka zagrań, aktywne odbiory, aktywny w ogóle, gra do przodu - może rywal nie z górnej półki, ale wciąż patrząc co potrafił grać na wyjebongo.

0

Żarłacz błękitny, piłkarz wybitny.

4

Randomowe odbicie, ale Yamal je skleił na nogę

0

@kuz To samo.

Jakby ktoś pop-corn smażył.

2

Jest jakaś taka wewnętrzna, niewytłumaczalna satysfakcja, gdy drużyna, która gra antyfutbol autobusowy strzela samobója w nielegalny sposób.

0

@D10SLEO Trzymajcie się w tym Espanyolu.

0

Decyzji w drugą nie ogarniam xD

1

Ciekawe czy już było źdźbło trawy z wapnem, czy nie.

1

@Szczygiel06 Podróże w czasie tylko na kwasie.

0

@Michael24 Strefowym jest czas zimowy, więc dziwne pytanie.

2

Po komentarzach widzę, że dziś dobrze zainwestowałem czas w nieoglądanie meczu i łudzenie się. Tyle wygrać.

1

@KamQiX 1:0, daje tyle punktów co 5:0, a mieliśmy też słabe punktowo 2 miesiące w listopadzie-grudniu, gdzie już niektórzy na tej stronie poddawali ligę. Stąd tak to wygląda.

0

@TR3YWAY E tam. Najgorzej jak jesteś na call'u teamsowym i jest ten jeden typ, który mówi: "rozumie" odpowiadając w kontekście 1 os. liczby pojedynczej.

1

@jacobFCB Niestety, Olmo jest Thomasem Vermaelenem pomocy. Co z tego, że dobrze gra, nawet z marszu po kontuzji, jak i tak dużą część czasu jest niedysponowany...

0

@Xaviball ciepłe wieczory w marcu?

2

@tomek8756 Nie wiem, ale mam taką anegdotę, że w latach 1958-62 w Chinach prowadzono kampanię walki z 4 typami szkodników, w tym tępiono wróble. Poskutkowało to tym, że w następnych latach gwałtownie wzrosła liczba szarańczy i Chiny zostały objęte klęską głodu. Jaki z tego wniosek? Możliwe, że żyjesz w najlepszym możliwej wersji wszechświata, a jakiekolwiek wymuszone zmiany doprowadzą do jego gorszej wersji.

3

Umarł wam Twitter, przy okazji rzucając suchar z lodami?

Edit. https://zapodaj.net/images/7a1cec53ba9a4.png

0

@PIWOSZ89 nie opłaca się.

0

@tomek8756 Wyprzedzanie rowerów, nie zachowując wymaganego metra (a zalecanego 1,5m) odległości.
https://pewnienarower.pl/wp-content/uploads/sites/21/2018/10/20170309162809respeitometro__guilherme_formiga-1.jpg

Jest to niebezpieczne i świadczy o małej wyobraźni kierowcy. Na jezdni bywają dziury, poprzeczne studzienki, rower też po prostu nosi na boki. Powiew powietrza z przelatującego lusterka, który czuć na ręce nie jest przyjemny.

2

9

@paweldunajecfcb Potrzebowałbym dwóch lewych, wiem dziwne, ale już tak mam. Da się coś zrobić?

5

Pau Victor nie wystawia Lewemu, Lewy Raphini. Jak żyć?

5

@NeroTFP1 Znam kogoś jeszcze ;]

0

Ehh Lewy znuff dołożył nogę...

1

@Mario96w jest już w drodze do biur klubowych wygrać rywalizację jak z Bravo ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?