19

@szela1899 Jak odnosisz sukces, to zawsze łatwiej jest zachować pozory kurtuazji. Prawda o umiejętności przegrywania z klasą danego człowieka wychodzi dopiero wtedy, gdy on przegrywa.

1

@Lionel_Messi10 Me and the Boys meme.

1

@July_6_BcN To raczej z tego co mówisz, sondaże (przewidywania) są. Nie ma wyborów powszechnych, więc sumarycznie te przewidywania są o kant kuli potłuc.

1

@Adran360 W sumie zacząłem się zastanawiać nad takimi seriami 300+ i wychodzi, że chyba muszę się zgodzić, aczkolwiek jeszcze myślę nad Fairy Tail (w sensie nie konkretnie walk, tylko overall -–najlepszy tasiemiec). Chyba mimo wszystko Naruto, ale wybrałbym nie Naruto vs Sasuke, tylko Sasuke vs Itachi. Chyba mam jakiś taki sentyment, że zawsze dostawałem w gry komputerowe za dzieciaka wciry od starszego brata. Co prawda on nigdy nie dał mi wygrać, ale raz się udało, mimo to. Do dziś pamiętam, że to była Amiga i gra Moonstone.

3

@blakkudium Zastanawiam, jak to się pije. 3 typów na jedno piwo?

3

@Encore @escarabajo Dobra panowie, to ja Wam wytłumaczę, jak to jest. Generalnie za mało włożył w to siły lub dobrał niewłaściwy kąt, generalnie – rzut ukośny: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rzut_uko%C5%9Bny_(fizyka)

Ale tak poważnie to można by to porównać do darta, czemu każdy nie rozpoczyna 3 lotkami na 180?

3

@Bilon87 Widzę, że już rozgrzewka zrobiona przed liczeniem matematycznych szans na awans Polski z grupy eliminacyjnej MŚ.

1

@CZAJUN_119 Nie sądzę, że jeden błąd przekreśla ten mecz, a co dopiero mistrza. Sądzę, że jutro Real traci co najmniej 3 bramki – nie wiem co prawda ile my...

0

@maroon Ciekawe to jest to:

UWAGA: przy skręcaniu w drogę poprzeczną nadjeżdżający rowerzysta ma już pierwszeństwo.

Innymi słowy, jak zmieniasz kierunek jazdy, więc musisz zwolnić, żeby ci z zakrętu nie wyrzuciło, to już możesz ustąpić. Jak zasuwasz 90 na wprost, to taranuj wszystko na drodze. Logiczne. Oczywiście taka zmiana pierwszeństwa przy kierunku już istnieje w sytuacji samochód-tramwaj, ale stosowanie go do rowerów...

W praktyce ten przepis będzie pewnie stosowany jak w tym przypadku, bo w większości to jednak kierowca ustąpi rowerowi na przejeździe niezależnie. Natomiast nafurani i pijani będą mieli furtkę łagodzącą.

3

@D10SLEO W pracy programisty potworki-zapożyczenia z angielskiego to codzienność, bo zawsze się coś pushuje, albo deploy-uje, ale "forma weaponizacji", to za dużo nawet jak na mnie.

0

@Eklerek Imho oba cienkie. W sumie nigdy nie rozumiałem fenomenu LP, wszystko jak dla mnie było takie sobie. Z tych dwóch wybrałbym już od biedy HT.

5

Ciekawostka. Nokia N91 była sprzedawana z wewnętrznym dyskiem twardym o pojemności 4GB. Dziś wszystkie smartfony korzystają w zasadzie z jednego z trzech typów pamięci: eMMC, UFS lub NVMe, które można ogólnie nazwać pamięcią flash. W 2006 roku Nokia jednak zdecydowała się wypuścić swój telefon z najmniejszym, mający zaledwie 0,85 cala, dyskiem magnetycznym wpisanym do księgi rekordów Guinnessa. Ciekawa decyzja, biorąc pod uwagę, że dyski twarde mają mniejszą odporność na wstrząsy mechaniczne.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Ojciec5tkidzieci "Po latach okazało się jednak, że cała sprawa okazała się mistyfikacją."

Zwrot akcji jak w sławnej "wrocławskiej libacji na skwerku".

3

@JimMorrisonFCB "pozytyw negatyw dla tych czy dla tamtych".

3

Sraty debaty, a przypominam, że dziś jest (jeszcze) ten jeden dzień w roku.


1

@michal26 No, ale potwierdzasz, że z drugiej strony jest to samo, czyli, że się przerzucają erystyką. Jezu z szacunku do swoich szarych komórek bym tego nawet nie oglądał przez dłużej niż te 30 sekund...

4

@tomek8756 Nie oglądałem debaty, ale w tym wycinku jest 30 sekund czystej erystyki. To serio imponuje ludziom? I oni wszyscy się takim guanem na zmianę przerzucają?

1

@Irmscher10 No ja się nie dziwię, że chcą dopuścić znachorów do leczenia, bo po ich reformach, pewnie jakieś 10% Polaków będzie stać na leczenie u dyplomowanego lekarza.

7

@VegetaPolska Dylemat z gatunku, czy lekarz powinien ratować seryjnego mordercę i psychopatę. Mój ulubiony.

1

@Herato w UEFA wydaje się, że tylko on. Wydałoby sprawdzić inne konfederacje. Z linku widzę, że egipski Al Ahly obronił tryplet, więc jest szansa, że tam ktoś jest. Chyba że traktujesz to jako rozgrywki 3. kategorii.

https://en.wikipedia.org/wiki/Treble_(association_football)

1

Ciekawe czy kontrakt z diabłem podpisany, czy poprzedni sezon to była "jednorazówka". Pożyjemy, zobaczymy.

5

@Eklerek Przecież to oczywiste, w Barcy też. Po to tape-ują ręce.

2

@Fido66 To taki suchar: Skoro wyrwali Ci zęba, to masz teraz przerwe na papierosa.

Edit. A żeby nie zostawić cię z niczym, to strona Luxmedu podaje, że 3 dni: https://www.luxmed.pl/dla-pacjenta/artykuly-i-poradniki/palenie-po-wyrwaniu-zeba-dlaczego-jest-szkodliwe#heading_1

0

@4drian0 Niby zdjęcia nie mówią, ale chyba każdy tu słyszy: "ironic."

3

@Kapitan hawk Bez szans, "gimby nieznajo".

9

Ciekawostka. Nowy papież ukończył licencjat z matematyki.
https://x.com/MathMatize/status/1920541999603552501

14

@Roobo Pewnie z przyzwyczajenia. To nic złego, każdy ma jakieś nawyki.

4

Wleciał pierwszy trailer z nowego Conjuringa. Może kogoś zainteresuje, kto lubi to uniwersum.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?