1

@Pedri16Future Ja już nie wiem, czy ludzie robią sobie jaja, czy to tak na serio. Wjechało właśnie prawo Poego.

5

@axegrinder Cytując jeden z najtęższych umysłów naszych czasów: "Problem polega na tym, że w demokracji rację ma większość, a głupich jest więcej niż mądrych, więc każda demokracja kończy w katastrofach, w korupcji, w głupocie". Choć ja się z tym nie zgadzam, ale pomyślałem, że zacytuję.

3

@Jakchcesz Do piachu przyzwyczajałem się zbyt długo, teraz jest Herr Flick i nie ma piachu.

1

@AlwaysBlaugrana Nepotyzm w sumie był od zawsze.

1

@norbi77 Bardziej to tak wyglądało: https://img10.demotywatoryfb.pl//uploads/201308/1377452710_qt68pe_600.jpg

No, chyba że ty faktycznie w tamtym czasie w USA mieszkałeś.

2

W branży IT istnieje doktryna mówiąca, że każdy nieważne jak skomplikowany system informatyczny, da się zastąpić skończoną liczbą Hindusów. Zabawne, bo sam miałem kiedyś kilka pomysłów na podobny "biznes", ale to bardziej w formie żartu. Ciekawe jak fatalne musiały być czas odpowiedzi...


1

@Andi18 U mnie od jakiegoś czasu się zaczęły, nie wiem, czy nie zbadać poziomu cukru, czy coś. Ale w sumie zaraz okresowe.

7

@Jakchcesz Ciekawe, czy to będzie wyciąganie wniosków Barcelony Xaviego, czy Barcelony Flicka.

0

@marcin62 Wystarczy wejść na forum dev-ów UE, żeby zobaczyć ile tam narzekań na spadki wydajności po każdym apgrejdzie wersji.

7

Dosłownie ja, kiedy się przebudzę z popołudniowej drzemki:


0

@Rifek Niby tak, ale byłoby naginane do granic możliwości i kolejne kłótnie z moderacją, trochę jak problem "ze spalonym z duchem gry".

Game changer to byłyby listy zablokowanych, które można sobie warunkowo uruchomić na eurowizję, post-wybory, tenis, itd.

1

@Jakchcesz Kurde trzeba będzie tyle materiałów pousuwać z Facebooka:
https://www.facebook.com/slawomirmentzen/videos/nie-idziemy-do-tych-wybor%C3%B3w-%C5%BCeby-si%C4%99-z-pis-em-uk%C5%82ada%C4%87-my-chcemy-ich-rozliczy%C4%87nie/984687919465681/
Twittera i Tiktoka pewnie też, szkoda – kiedyś to było.

1

@Jakchcesz Najpóźniej w 2027 przyjdzie akceptacja dla koalicji PiS – Konfederacja? Po TT i niektórych postach tutaj można powiedzieć, że część pominęła fazę buntu i złości wchodząc w fazę radości.

0

Co mi timeline wrzucił. Pamięta ktoś jeszcze Napstera?


1

@Criss18Barca Bramkarze z reguły nie są w Topce płac w drużynie.

6

@zodiak_10 Hand of God, biorą przykład z najlepszego w swoich czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Luciano99 Słabe to. W sensie nie mówię o tym, że wrzucasz, ale o tym kto nagrywa.

0

@Goralkov Przecież to są dwa różne komentarze o różnym wydźwięku.

0

@BorzyKrzys Spoko, ale gdzie ja piszę coś o Transformersach? Upadek to podkładanie tego do memu.

0

@maroon W sumie ciekawe co by pomyślał twórca "Entry of the Gladiators" o tym że wykorzystują to w cyrku.

0

@BorzyKrzys Muzyka Linkin Park została częścią schematu mema. Czy to upadek?

0

@Hindus Twoje "szacowanie" nie ma nawet nic wspólnego z niedoszacowaniem, ale brnij w to dalej.

0

@Aragorn33 To już nie jest kwestia gospodarcza, tylko światopogląd wchodzi na tapet – rzygom.

0

@Hindus Oszacowali naukowcy liczbę atomów we Wszechświecie, czy Archimedes liczbę ziaren piasku, Ty wyciągnąłeś te dane subiektywnie z tyłka. Oznaczę cię, jak już skończę pisać kolejną ciekawostkę.

0

@Hindus Oczywiście, że słyszałem o szacowaniu, ale to, co robisz, nie ma z tym nic wspólnego.

0

@Hindus Nadal nie rozumiem. 3/4 Twittera pogardza ludźmi bez wyższego wykształcenia, jak ma je 23% osób w Polsce? To się nie spina, skąd wziąłeś te procenty, ze wzoru Hajty?

0

@Hindus Ale o czym teraz mówisz?

1

@th@les Nie no, był Maciak.

0

@lucas/catalan On tę ustawkę ponoć przegrał, więc tak średnio bym powiedział.

2

Jeżeli ktoś lubi długometrażowe filmy animowane o tematyce dramatów psychologicznych, a nie miał jeszcze okazji oglądać "Silent Voice", to polecam, bo jest po prostu świetny. Trzeba tylko uważać na cholernych ninja krojących cebulę.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?