misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Kurde, jak to wszystko zapierdziela...
0
@lithotripter Oczywiście, że jest: https://whatweknow.inequality.cornell.edu/topics/lgbt-equality/what-does-the-scholarly-research-say-about-the-well-being-of-transgender-people/
Przegląd 51 badań, które to potwierdza w skali statystycznie istotnej.
2
Cracovia > Polska?
1
@FCBparasiempre Teraz już związany z reprezentacją Brazylii :-)
2
@blakkudium Fejk. Lewy jadłby chipsy z jarmużu, popijając szejkiem szpinakowym.
0
@esem91 Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać. To jedyne 4K, na jakie można zawsze liczyć.
2
@macio_944 Musimy wszyscy solidarnie cierpieć.
16
@Danny Gaucho Żadnego odebrania opaski nie było, odebranie opaski wymyśliliście Wy, dziennikarze.
24
Lewy chciał, żeby na zgrupowaniach kadra nocowała w hotelach z takimi bramkami obrotowymi. Chyba słusznie się go pozbyli?
6
@don'T.R.I.P.e Zamiast prosa bierz pszenicę.
0
@bartekvisca Uwielbiam kibiców, którzy w imię udowodnienia jakichś racji życzą reprezentacji własnego kraju porażki.
0
@directedbyfcb Nie no co ty, to byłby grający trener, gdyby miała decydować tutejsza społeczność: https://static.wirtualnemedia.pl/media/top/dzikitrener-655.jpg
Pamiętam zachwyty nad Herve Renardem, po jego wydzieraniu się, które "odmieniło" Arabię Saudyjską w 2022.
1
Ciekawy wątek, dla osób interesujących się tematami AGI. Trzeba otworzyć nitkę z oryginalnego postu.
Tutaj jeszcze cały dokument: https://ml-site.cdn-apple.com/papers/the-illusion-of-thinking.pdf
6
@Kgorecki2500 Trzeba znaleźć jeszcze 5 i robimy awans na MŚ.
0
@ProMILs Patofutbol byłby i tak, Lewemu trzeba dograć, to nie jest Messi, Yamal, czy nawet Ibra z młodości, że w dryblingu minie 3 zawodników. Tworzenie podprogowej narracji, że z Lewym zagralibyśmy fajną piłkę to bredzenie.
0
@VegetaPolska Naiwne. Dostał złote góry od Flamengo względem tego co zarabiał w Polsce i ofajdał zbroję przed barażem z Rosją, chichot losu chciał, że baraż się nie odbył.
0
@JordiAlbion Spróbuje zgadnąć, byłeś też zwolennikiem powrotu Neymara, po tym jak opluł Barcelonę?
2
@Faro Dokładnie tak było, zapłacił odszkodowanie, bo dostał dobrą ofertę od Flamengo i scykał przed barażami. Nie wiem, jak można go wielbić.
1
@mekston w LN grają te zespoły co na Euro, to jest zależność tranzytywna.
2
Podsumuję aferę kadrową, moim subiektywnym ujęciem. Probierz powiedział, żeby Lewy "oddawał fartucha", Lewy odegrał drama queen. Jak ktoś chce się bawić w przeróbki, ten template chyba się nada: https://imgflip.com/memegenerator/446907199/Two-retards-fighting
0
Just Morata things.
1
@PatrychoO Probierz przegrał "u siebie".
0
@Bobo25 Jak się Polska nie załapie na baraże, to będzie spin, że to przez konflikt z Lewym. To czy on zagra, czy nie w tej kadrze zmienia outcome o 360°.
0
@Lewangoooolsky Kierując się tymi kryteriami, to nie ma piłkarza w kadrze Polski, który by je spełniał.
3
Prawdziwe legendy swojej kadry strzelają Hiszpanii, tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@CurryTheGoat30 w 2066?
0
@FCBparasiempre Miałem na myśli Mourinho. W sensie czy byłby w stanie wtedy zrobić 3xLM z rzędu, gdyby wybrali jego a nie Guardiole. Inter by mu wtedy raczej nie przeszkodził, ale zakładam tę "konfliktową naturę" Portugalczyka. Też odpisuje dopiero teraz bo rowerowy weekend :-)
10
No to klasykiem:
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/c7/5f/61eed90be8c2b_o_large.jpg
1
@Andi18 śnij o wielkiej repce.
4
Rewanż za eliminacje ✅️