misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Z drugiej strony wtedy byśmy nie zobaczyli jak Inter Mediolan zbiera na dziurę od Fluminense.
1
@PatrychoO Piękne byłoby to otwarcie i możliwe, że jedyny gol na tym Euro :|
11
Jedno pozostaje bez zmian, trzeba się hartować dalej.
5
@PIWOSZ89 Za każdym razem: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/08/normal/ySF17xRR7vOK3E8JiwOg0RgIFeRI79iL.png
1
@NeroTFP1 Z tymi Dziadami to nieźle popłynąłeś. Normalnie dramat.
4
@Kgorecki2500 Za rok czterdziestka.
0
@FcPortoFan1999 Czyli można powiedzieć, że spadł ze stołka?
3
@DanzaKuduroRemix Przedłużył z Atletic Club umowę na 10 lat, ale ogólnie to szansa jest. Z matematycznego punktu widzenia, nawet zdarzenia o zerowym prawdopodobieństwie mogą się wydarzyć. Tylko zdarzenia niemożliwe nie mogą (jak np. wyrzucenie 7 na kostce z 1-6 oczkami).
0
@lithotripter Też mi się skojarzyło z The Shining.
3
@Safrani To stary filmik z 2023 bodajże. Raniła te dzieci nożem, było to w USA. Chyba za stukniętą ją uznano.
0
@Ryoumen Ktoś tam jednak go używa, według danych 21 milionów dolarów za rok 2024.
1
@pioz123 Byli za, a nawet przeciw.
3
@JordiAlbion To może jednak Johnnie Walker? Może gdzieś chociaż zajdziemy? Badum tsss.
0
Polska miałaby szanse coś ugrać w grupie Norwegii?
3
@Comentateiro Sportowy kac nie ma serca.
0
@D10SLEO Ktoś chyba zrozumiał to na opak. Niepełnosprawny miał być użytkownik miejsca, a nie projektant.
1
Nie wiem, o co chodzi z bazyliszkiem, ale potężny Duńczyk w koszulce z "Tonari no Totoro". A man of culture, warto było oddać głos w pierwszej.
1
@Gaucho W sumie zabawne, bo concrete też jest używane w znaczeniu 'beton'. Jakoś tak pasuje w kontekście ostatnich dziennikarskich doniesień.
3
@MatBac1991 @Dari0G Bez kitu, porównywać kapitana drużyny, który przeszedł do ligowego nemezis, kontra typ, który tu nigdy nie był i w sumie wywalone w niego.
1
@FcPortoFan1999 Niestety dziś chyba łapiemy wciry, ale oby nie, bo wtedy zaczyna się standardowy mecz o wszystko.
9
Kiedy dyskutujesz z kimś nad jakimś tematem/problemem, ale on już ma opinie/rozwiązanie, którego nie da się zmienić, żadnymi argumentami czy propozycjami.
8
@Comentateiro Ludzki mózg kiedy działa w świadomości zbiorowej jest w istocie fascynującym narządem.
1
@GeneralXavi Czyli potwierdzone, Nico porzuca piłkę i teraz zajmie się wyprzedażą Polski do Niemiec, ewentualnie Algebrą Homologiczną oraz K-teorią.
0
@sokot Możesz mu nie życzyć też niczego, ale trzeba sączyć jad...
0
@Aragorn33 Transferu za 100+ mln to nie zmieścimy zapewne w FFP, więc spokojna rozczochrana.
6
@sokot Trzeba przyznać, że coraz głupsze te komentarze smarujecie. Zupełnie takich jakich bym się po śmietankowych spodziewał.
2
@NeroTFP1 No, ale przecie skądś trzeba brać wiedzę o świecie.
0
@Katalonik97 Podpisał umowę na 10 lat, żeby za rok gdzieś odejść?
0
@Vurt Bez przesady, @DonAndrzejos i jego wrodzony pesymizm nie dały się zaskoczyć i nabarć. Nawet 13 godzin temu polajkowałem, więc chyba też.
https://www.fcbarca.com/127554-media-rosnie-pesymizm-w-barcelonie-ws-transferu-nico-williamsa-gerard-romero-potwierdza-istnienie-rozbieznosci-aktualizacja-23-14,dyskusja-15829895.html#comment-15829895
0
@Deathwing112 Różni ludzie mają różne wyznaczniki szczęścia i spełnienia, tu nie ma za bardzo co rozumieć.