3

@Destroyer_of_Worlds Jeżeli zawodnik jest zarejestrowany w drużynie A, to przepisy uniemożliwiają mu grę w drużynie B. Nie wyrejestrujesz go ot tak, a raportu podpisać nie chce. Zresztą zapewne istnieje też jakiś przepis, że jak ktoś zagra X spotkań w drużynie A, to nie może grać w B. Cytując klasyka:
- Mam plan.
- Jaki?
- K*** sprytny.

2

@Szklaner A ja mam wrażenie, że jak w wielu przypadkach tragiczna śmierć zbudowała legendę wokół osoby, której nigdy nie było. Ja go kojarzę, tylko jako politycznego chama i cwaniaczka, ale rozumiem, że o zmarłych albo dobrze, albo wcale.

2

@TR3YWAY Nic ciekawego, tylko ściana lodu, której pilnują żołnierze. Brb, bo ktoś do drzwi puka.

2

@LambiPL Widać nie chce się zgodzić na termin, który pozwoli go w świetle prawa czasowo wyrejestrować. Jeśli to jego "widzi mi się", to faktycznie słabo. Jeśli wynika to z tego, że zasięgał porady u innych lekarzy, a "klubowi" robią go w ciul na zlecenie Laporty, to słabo – wtedy bym mu się nie dziwił, że może tak robić.

3

Aż mi się przypomniały czasy, gdy silniki fizyki w grach miały tak crapowate algorytmy kolizji, że clipping był na porządku dziennym.


1

@vangoor Kurde nie tak dawno byliśmy już w 1:1, a teraz Stegen blokuje rejestracje. Masakra.

0

@Eklerek Kolejny siwy bajerant?

0

@NeroTFP1 Trzeba pamiętać, że język "żyje". To raczej nie jest kwestia czy iść, czy nie iść tą drogą, ale kiedy to nastąpi i która z form wyprze pozostałe jako oficjalna.
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Neutratywy;23008.html

Edit. A parser linków dalej wymięka na średnikach :(

13

@Popitek12 pierwszoosobowy fps, to jak spadanie w dół.

1

@Sau_Ron Z ciekawostek pasującym słowem będzie też airsac: https://en.wiktionary.org/wiki/airsac

0

@Who_you_mam Jak Macierewicz zacząłbym robić rzeczowe eksperymenty, to skończyłoby się jak tutaj:


2

@NeroTFP1 Jeden z jego lepszych meczów, jakie pamiętam. Końcówkę też miał dobrą, jak już zadeklarował, że odchodzi.

0

@FCBparasiempre Oczywiście Holendra. Słowa Ronaldo nie odmieniałbym tak jak studio czy radio.

0

@Aragorn33 Swego czasu były publikowane listy Konfederacji, gdzie wyciągano takie rzeczy jak wiara w tymianek leczący raka, lewoskrętną witaminę, jedzenie robaków czy "śmiercionki", więc jakoś mnie nie dziwi, że "odporność na phishing osób związanych z partią jest beznadzieja".

1

@esem91 Żeby pooglądać najlepszego Ronalda, to trzeba odpalić Barcę z 92'.

0

@Vegeta88 Jej szklanka ma 250 mililitrów.

0

@PIWOSZ89 W zeszłym sezonie to funkcjonowało bardzo dobrze, więc to nie przypadek.

3

Kierownik wie, że oglądacie mecz, czy na przypale?

3

@Jakchcesz kreska z rana jak śmietana.

0

@Kengo Nie. Miałem tylko mioklonie, czyli poczucie spadania w śnie, mimo że nie spadałem. Zakładam, że to jednak miał każdy, więc nic nadzwyczajnego.

4

@Safrani To będzie ich wspólna decyzja.

1

@MsBarca Mało podpowiedzi dałeś, takie po jednej nutce.

1

@Kapitan hawk Ostatnio kończył wszystko, dziś nie kończy nic. Równowaga musi być.

1

@Sau_Ron bumblebee

2

@D10SLEO W sumie dzięki temu, że w języku polskim istnieje gramatyka i po podmiocie występuje orzeczenie to zinterpretować tego w "heheszkowy" sposób, niesposób.

1

@escarabajo trzeba przyznać, że ktoś tego pasztetu mocno poskąpił. W pierwszej chwili myślałem, że z masłem.

1

@LambiPL to prawda, mechaniki tej gry były prześwietne na czas w jakim wyszła.

3

@Hosh paletkarze, oponiarze, przebijacze. I tak to leci.

1

@Pnog37 W lidze konferencji nawet nastąpi błąd.

1

@Pawlak1992 Nie wpisujmy sezonu w starty, bo nam FFP jeszcze bardziej siądzie, lepiej amortyzować nasze porażki w czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?