0

@FcPortoFan1999 Patrząc na dystanse, tego się nie da pokonać nie będąc na wspomagaczach.

1

@Kapitan hawk kiedyś to był skład
...

0

@D10SLEO To nie abstrakcja tylko exploit w systemie.

0

@4drian0 To był najlepszy "pasek ładowania": https://i.imgur.com/ycwkJRF.gif

1

@Trojanek23 Oczywiście, że brzmi to niepoważnie, bo Ekstraklasa ostatnio idzie do góry nie dzięki rodzimym piłkarzom, ale tym sprowadzanym z zagranicy. Jakbyś postawił na polskich ekstraklasowiczów, to dopiero byś zobaczył, jaki badziew można grać. Choć wtedy przynajmniej graliby na poziomie oczekiwań – nie byłoby żadnych.

5

@Frimpong Piękny przykład erystyki: antycypacja kontrargumentu. Na mnie nie działa, Gaucho ≫ Neymar.

5

Repka z golem. Jakby Repka dostał się do reprezentacji, to Repka grałby w reprezentacji, czy Reprezentacja w repce?

0

@pt9 Na logikę wydaje się, że zamknięte małe przestrzenie będą łatwiejsze w mapowaniu kamerą.

5

@Hosh Kasuj póki możesz.

0

@takisobiektos Też prawda, ale mimo wszystko Sommerowi na mecz z nami musiał wylosować się Kameni.

7

Co by było, gdyby.


4

1

@4drian0 **odczytano**

1

@shinthps Na ich miejscu już przy pierwszym podejściu wziąłbym urlop, przesiadka pewnie i tak w Tokio, pytanie, czy lot potem bezpośrednio do Kobe, czy może do Osaki, Kioto też blisko, byłoby co zwiedzać. 5-head move, bo bym teraz tylko urlop anulował.

2

@TaughtMule Aż się przypomniał ten klasyk:


2

@Pressinho Jeszcze jest ten format mema z Kaczyńskim, co siedzi przy kompie i coś robi z innym "szpecem". Informatyka jak się patrzy.

0

@D10SLEO Ogólnie to nie trzeba już zmieniać x na twitter, poprawili parser, linki są dobrze interpretowane as-is.

0

@Lisek Włożyli widelec do gniazdka z "powrotem na Camp Nou", to teraz po 5 razy sprawdzają, czy bezpieczniki są wyłączone.

5

@NeroTFP1 Flippery, całkiem spoko rozrywka.

2

@bart_azz
- Grecki heros lub klub piłkarski, na literę A?
- AC Milan

1

@Matt_i1992 No faktycznie, ciekawa sprawa, ale w pierwszej rundzie przeciwnik Lecha grał z drużyną z Albanii. Na wielu sportowych serwisach też piszą, że Lech zaczął od drugiej rundy. Widać flashscore nie ogarnia.

0

@Azazel_Pazuzu Gotowane (dwukrotnie) ziemniaki z mąką. Nie wiem, co za sadysta wymyślił takie połączenie...

1

@Matt_i1992 To jest druga runda.

0

@Filipem Może mieszkają niedaleko siebie i szkoda na wachę, więc jednym jadą.

1

@pt9 Zamykaj tickety, a nie marudzisz.

1

@kuz Ważne, że się słupki zgadzają w sondażach.

2

@Jakchcesz W przypadku czerwonych nadolbrzymów ciężko stwierdzić. Betelgeza ma w tym momencie szacowaną masę ~20 mas Słońca, ale zakończy żywot supernową. Jeżeli w wyniku tego wybuchu odrzuci tyle materii, że w jądrze zostanie 3 lub mniej mas Słońca (nie jest to niemożliwe), skończy jako gwiazda neutronowa, a w przeciwnym przypadku zapadnie się dalej.

1

@Jakchcesz Niestety z tego co przewidują, to w tym wypadku Yamal się zasiedzi przez Messiego na ławce. Za około 10.000 lat zderzenie, które raczej wygra czerwony nadolbrzym.
Nawet tutaj nie dadzą gwieździe rozbłysnąć, tylko ją zmarnują.

8

Ciekawostka. Astronomom udało się po raz pierwszy uchwycić gwiazdę towarzyszącą Betelgezie, a więc tak jak przewidywano, jest to układ podwójny. Wyjaśnia to okresowe spadanie jasności czerwonego nadolbrzyma. Nie należy jednak tego łączyć z rokiem 2019-2020, kiedy jasność gwiazdy spadła nagle i nieoczekiwanie. Wtedy faktycznie wyglądała, jakby przygasała na niedługo przed skończeniem swojego istnienia. Co ciekawe wygląda, że nowo odkryta gwiazda, dla której zaproponowano nazwę Siwarha, znajduje się na początku swojego kosmicznego życia i jeszcze nie zaczęła syntezy wodoru w swoim rdzeniu.

Więcej: https://www.space.com/astronomy/astronomers-crack-1-000-year-old-betelgeuse-mystery-with-1st-ever-sighting-of-secret-companion-photo-video


0

@4drian0 Wygląda, jakby miało ruszyć na amidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?