3

@Hosh paletkarze, oponiarze, przebijacze. I tak to leci.

1

@Pnog37 W lidze konferencji nawet nastąpi błąd.

1

@Pawlak1992 Nie wpisujmy sezonu w starty, bo nam FFP jeszcze bardziej siądzie, lepiej amortyzować nasze porażki w czasie.

5

@RoberDzik Już nie trzeba.

0

I niewykorzystane się mszczą golem do szatni.

1

Ostatnimi czasy ludzie w necie (tutaj chyba też, coś nick @BorzyKrzys kojarzę) dzielili się czymś w stylu: "20 minut w toalecie, a prywaciorz płaci.". Właśnie zorientowałem się, że osiągnąłem wyższy poziom tego stanu, bo siedzę na Teams na jakimś nudnym podsumowaniu kwartalnym, które było zaplanowane na dziś między 13:00-15:00 i jednym uchem słucham prezesa, a drugim okiem oglądam Barcę. W tym momencie w jakimś sensie dosłownie płacą mi za oglądanie meczów Barcy. Tak należy żyć.

6

@NeroTFP1 Wszystkie modele symulacyjne mówią, że prewencyjne wyrzucenie Flicka, to świetny pomysł...

6

@Popitek12 I jak tu się z Tobą nie zgodzić? "Gorszy pieniądz wypiera lepszy", co to za brednie? Lepszy Messi, wyparł gorszego Cristiano.

4

@Kessie Bardziej jak: Y tne mila (i tne mila), bo trafiło na...

1

@Popitek12 To jest nic Popitek, do mnie dziewczyna kiedyś zagadała na studiach, czy jej pomogę z jądrami. No i potem tłumaczyłem jej w bibliotece jak wyznaczać jądro oraz obraz odwzorowania liniowego.

3

@NeroTFP1 Jonathan Davis, Mieszko Sibilski.

9

Ciekawostka. Oś obrotu Ziemi przesunęła się w ostatnich 20 latach o 80 cm w kierunku wschodnim na skutek działań człowieka. Według najnowszych badań odpowiadają za to zmiany w rozkładzie masy, głównie spowodowane wydobyciem wód gruntowych. Czyżby pomysł, że można przemieścić planetę, jeśli wszyscy naraz podskoczą, nie był niemożliwy?


https://news.agu.org/press-release/weve-pumped-so-much-groundwater-that-weve-nudged-the-earths-spin/

0

@Walker Welcome to Bucketheadland zawiera mocno inspirowany riff.

0

@Kgorecki2500 Usunął 1 część. Ale jak tak przeglądam stronę, to wydaje się, że jest tak jak pisze @Arcybiskup. To wygląda na walkę z wiatrakami. Na liście jest, chociażby World of Warcraft xD. No tak jak Blizzard zbankrutuje, to wyłączą serwery. Są fan-made'owe, ale to nie będzie to samo. Sądzę, że przy kreatywnym zakładaniu firm zależnych można to nawet tak obejść, że development gry oraz support/utrzymanie jest na jakąś firmę-córkę i jak już się nie opłaca, to ogłosić upadłość – co im zrobisz?
Być może pomoże to tylko na gry w trybie SP, które np. muszą łączyć się do jakiegoś serwera w celu sprawdzenia DRM. Ale to będzie niewielki procent.

0

@Hadziuk Z upływem czasu uznaję, że to Prezydent na miarę tego kraju.

29

@A4ron O dziwo ostatnie zdanie pasuje do alkoholu (po zmianie raka płuc na marskość wątroby), ale o tym mówi się jakoś mniej.

3

0

@Destroyer_of_Worlds Zakładam, że nie można kogoś wyrejestrować "bo tak", bez konsekwencji prawnych – zapewne reguluje to jakieś prawo/stosunek pracy.

4

Mało kogo, bo #donghua "Lord of the Mysteries" (bez spojlerów)

Jest jeszcze ktoś, kto to ogląda, jak Wasze wrażenia dotychczas? Właśnie nadrobiłem odcinki piąty oraz szósty i dla mnie osobiście to perełka. Dawno nie oglądałem (i czytałem) tak dobrego fantasy. Dodatkowo animacja jest prześwietna, więc jak tak dalej pójdzie to możliwe, że wleci to do mojego personalnego top 3. Po pierwszych odcinkach byłem trochę skonfundowany (jak chyba każdy?) tym, co się dzieje, ale z biegiem czasu jest tak, jak zakładałem i co raz więcej wątków staje się jasna. Nie ukrywam – zacząłem też równolegle czytać nowelę (obecnie 120 chapter), to możliwe, że miało to jakiś wpływ na zrozumienie całości, choć moim zdaniem, opowiadanie zmusza do większego myślenia. Jak ktoś głową tylko je, to może się przy tej pozycji umęczyć.

Powiem też, że zupełnie nie rozumiem w tym momencie hejtu, który ciągle się przewija w społecznościach wokoło LOTM na wszelkiego rodzaju social mediach. Ogólnie jestem zdania, że nie powinno się ograniczać dyskusji w żadnym temacie do "albo dobrze, albo wcale". Z drugiej strony nie do końca rozumiem sens tego, że dosłownie te same osoby co tydzień oglądają kolejny odcinek, żeby wylać kolejną porcję swojej frustracji. Nie widzę logiki w marnowaniu czasu, wolałbym obejrzeć coś, co mi pasuje. Ja tam bawię się wybornie. Jeżeli ktoś jeszcze nie zaczął, a lubi gatunek fantasy, to powiem tak: "give it a try". Jeżeli ktoś porzucił to ze względu na zdezorientowanie, to moja rada jest taka, aby dać temu drugą szansę, oraz może przeczytać początek LN-ki (myślę, że tak do 70. rozdziału wystarczy – wydarzenia z 3. odcinka mniej więcej tam się zaczynają), co może rzuci komuś trochę początkowego światła. Przy takim rozwiązaniu warto być jednak świadomym, że adaptacja dość mocno skacze po rozdziałach i nie trzyma chronologii. Można sobie trochę zaspojlerować fabułę. Na przykład w 4 odcinku mamy ekranizację wydarzeń zarówno z 90., jak i 6. rozdziału. W ogóle też miałem taki plan skończyć gdzieś w tym momencie, ale LN-ka jest tak dobrze napisana, że ją też polecam. Momentami wręcz ciężko się oderwać i zapewne będzie czytane dalej, jak znajdę trochę czasu...


5

@FCBparasiempre Może trio MVP nie wykręciło takich liczb jak MSN, ale jakoś po ludzku lubiłem je bardziej.

3

@Safrani Szybko poszło, bo usunął.

Edit. A jednak tylko z edytował (czy tam usunął i dał ponownie) teraz robiąc elaborat. Nową wersję na główną LR wrzucił @Konradowskyy

1

@Safrani Woda robi brrrr.

2

Konkurs rzutów rożnych. Kurtyna.

2

@Sau_Ron Liver.

1

@blakkudium Flick znowu na farcie ucieka przed linczem.

0

@PatrykBarca z drugiej strony, że ktoś jeszcze się nie przyzwyczaił do "zwalniania" trenera jak nie ma 3-0 do przerwy.

1

@Hosh Dziwnie szyk zdania zestawiasz. Czasownik na końcu z Yodą lub japońskim kojarzy się.

0

@Filipem wychodzi na to, że PDW.

1

@Bolton w tej konfiguracji pizza na spodzie, ananas na górze. Ważniejsze pytanie brzmi, najpierw pizza czy ananas.

1

@Adran360 rzadko jem poza domem. Własnej roboty w tortilli, a tak to lawasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?