3

@gumaz Jako że nie jest zarejestrowanym piłkarzem żadnej ekstraklasowej drużyny, to władze ligi mogłyby patrzeć na taki proceder nieprzychylnie, a on miałby problem ;P

5

@lithotripter A co powiedział?

1

@Herato Oblicz prawdopodobieństwo, że w losowej kolejce będzie rozgrywany mecz derbowy.

1

@Jakchcesz Ciekawi mnie jak będzie wyglądał rozwój AI w zakresie badania matematyki, ale póki co wygląda to tak sobie. Warto przesłuchać jeszcze to. Zakłada się, że 4 set to jest "research level", który ekspert w danej dziedzinie rozwiąże do tygodnia, nad prawdziwymi problemami reserchowymi ludzie potrafią kilkanaście lat spędzić. Dziwi, że w sektorze 1-3 najlepsze AI rozwiązały tylko 25% (nie wiem ile unikalnie).


0

@CurryTheGoat30 Dla ciebie Pan Borek. Borek to nie jest ESL.

1

@Vegeta88 A kiwi, kiwi, kiwi.

2

@musli1989 Sądzę, że taka jawna ostentacja mogłaby się spotkać z karą w postaci ujemnych punktów dla obu drużyn.

2

Fajnie, że Lucho dorzuca kolejne trofeum do swojego CV.

1

@Bulbazaur17 Czytało się.

0

@Walker Różne momenty sezonu.

0

@FcPortoFan1999 Z Genk? To może być "taktyczne odpadnięcie", ale nie z wyboru odpadającego :P

1

Przemyślenia po (prawie) meczu:
1. Mielcarz oglądał jakieś inne spotkanie, niż ja
2. Wolałem 11:11, bo mam flashbacki z sezonu 2011/2012
3. Minuty doliczone

0

Protokół "Drogba" odpalony.

1

@Sau_Ron Są grzyby, bo sezon się zbliża.

1

@BORO_12 Bardzo możliwy ranking, Rapha nie ma marketingu, więc w subiektywnym głosowaniu musiałby stanąć na uszach, aby mieć jakiekolwiek szanse. Rzeczywistość.

6

Patrząc na to, że od kilku okienek w Barcelonie wałkowany jest temat rejestracji last-minute, to mam wątpliwości co do tego "from Mistakes" w niektórych przypadkach.


0

@FcPortoFan1999 Odwróć tabele: Valencia, Getafe i Oviedo na czele.

3

@michalgajdek Pomożemy Redaktorze Gie... Gajdek.

- Po której kolejce (ew. w którym miesiącu) pierwszy raz pojawią się na stronie/mediach głosy o "przegranej przed czasem" lidze. Ponieważ jest to dość uznaniowe, to musi być mniej więcej shitstorm jak zeszłoroczny "gówniany listopad".

Edit. Z pozytywnych, bo teraz doczytałem ile czystych kont Garci.

4

@MesQueUnClub_87 Może do nie do końca mem, ale prawdziwe i bawi zarazem.


0

@Filipem Przewiduję, że dokładnie tak będzie wyglądać miejsce Raphy.

0

@Eto'o9 R10 Efektywność rośnie wraz ze zbliżającym się deadlinem. Zapamiętaj.

1

@Jakchcesz scharfes S, czyli dosłownie ostre S. Widać sosiwo było tak ostre, że piecze dwa razy.

3

@lithotripter Ale to nie do mnie tak, do mnie nie.

0

@VeB 1899 Pizza będzie z ananasem.

2

@Herato To samo pytanie można zadać w temacie Oscarów. Jedni będą się tym jarać inni nie. Nie bardzo wiem, co tu jest do rozumienia.

0

@Bernard777 Mam wrażenie, że już od kilku lat ten pomysł był podnoszony w przestrzeni publicznej. Nie jestem w temacie, ale to już 100% oficjalne?

Edit. Dobra niżej przewinąłem.

0

@urbipl To się pokryje z OC.

0

@Lanosss Haaland imho jest nieosiągalny finansowo jeszcze bardziej. Na najbliższe lata zostaniemy z duetem ef-ef, czy komuś się to podoba, czy nie. Może wyczarują jakiś talent ze szkółki. Po prostu nie widzę tego, jak jest problem teraz z 3 czy 4 rejestracjami (o ile żadnego info nie przespałem) po tym, jak Stegen podpisał papier, a Martinez odszedł.

1

@Kgorecki2500 Nie jestem w stanie przewidzieć, jak automatyzacja wpłynie na wojskowość czy obronność. Dziś widać, że broń zdalna, czy półautomatyczna jest coraz bardziej powszechna. Czy żołnierzy zastąpią roboty jak w sci-fi? Może.

Nie mniej to jest jak dla mnie wizja odległa. Napisałeś gdzieś tam wcześniej: "Naprawdę powinienem się urodzić z jakieś 60 lat temu i już umierać". Moim zdaniem wizja, którą roztaczają o 100% zastąpieniu, nie wydarzy się tak szybko (a mam opinie, że w pewnych obszarach nigdy). Jak już pisałem, Pan Maciej jest niemal motorniczym tego "hype train-u", czasem się zastanawiam czy nie pod kliki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?