misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCBparasiempre Ten oraz gol z Chelsea to jego najbardziej ikoniczne trafienia.
6
@Marusek Jakich wpadek? Wygrana to byłoby zaskoczenie i to dość duże.
Edit. Nie no wiara to jedno i zawsze się kibicuje do końca, ale też trzeba patrzeć realnie.
2
Flot w aut, tak należy żyć.
0
@D10SLEO Nie sądzę, żebyśmy urwali chociaż seta.
1
@FioletoweOczy Zawsze kiedy istnieją grupy interesów, można zapomnieć o obiektywności.
1
@gumaz Zapomniałem, że siatkówka. Podziękował.
0
@MesQueUnClub_87 Podziękował. Faktycznie z tego co widzę, od paru lat jest zmiana, która reguluje prędkość hulajnóg na DDR w ogóle (nie tylko przejazdy).
Swoją drogą widzę, że przepisy jak zwykle intuicyjne, hulajnogą można 20, ale rowerem zakładając, że to zabudowany już 50.
https://www.auto-swiat.pl/porady/prawo/wyjasniamy-jak-szybko-mozesz-jechac-hulajnoga-rowerem-motorowerem-i-innymi-pojazdami/vt5h2jn
Umówmy się jednak, że tłumaczenie tego, że mógł na skutek prędkości "niezauważyć" jest dziecinne, gdy:
- Nie miał zamiaru się zatrzymywać, co widać gdzie zatrzymał się pod koniec
- Jeśli nie jest w stanie zauważyć obiektów jadących 40 km/h, to może nie powinien jeździć, bo motocykle jeżdżą szybciej?
0
@MesQueUnClub_87 Podasz ten przepis o 20km/h? Zresztą nie wiem,co ma za znaczenie czy jedzie 30, czy 40, jeżeli popatrzysz, że samochód nie miał zamiaru się zatrzymywać, żeby rozejrzeć się przed przejazdem, patrząc na to jak daleko za pasami w 7 sekundzie filmu zatrzymuje się auto.
0
@Lanosss Ale przecież ciągle ci mówię, że tam jest przejazd, popatrz na jezdnie w 7 sekundzie, masz czerwony pas wymalowany na jezdni w poprzek.
0
@MesQueUnClub_87 Podasz punkt kodeksu drogowego czy czegoś, który o tym mówi?
2
@Lanosss A wiesz, że tam on jedzie po ścieżce i się tego nie robi?
1
@Lanosss Odpowiadając na pytanie z tweeta – ewidentnie kierowcy. Zmienia kierunek jazdy, więc musi ustąpić pierwszeństwa. Dużo jeżdżę rowerem, to widzę, że kierowcy z prawkiem z czipsów w dupie oczy mają.
12
@Criss18Barca Nie no, mnie nauczono, czym jest odwzorowanie walcowe równokątne nazywane też odwzorowaniem Merkatora.
0
@aspr1me Ja od meczu z Izraelem. Nie jesteśmy tacy sami.
2
@NeroTFP1 Potwierdzam, to wręcz są autentyczne fakty.
0
@Reviven Nie jestem specem od umiejętności miękkich, ale nie widzę w tym nic irracjonalnego. Wynegocjował, to ma. Mało to takich sytuacji, gdzie gorszy piłkarz zarabia więcej? Irracjonalne byłoby, gdyby podnosił wszystkim z automatu, bo ktoś wynegocjował podwyżkę.
1
@Popitek12 Brzmi jak Simon Bloch Jørgensen.
1
@Donnie_Darko Szanujmy się, tylko Krasnystaw. To jest nadkefir i pod względem składu i smaku.
0
@Azazel_Pazuzu Odpaliłeś się po jego ostatnim pudle strasznie. Będzie tak całą przerwę na kadrę?
1
@Comentateiro Za kulisami musiało pójść o coś więcej, bo nie ma raczej zarządu, który wyrzuci nowego trenera po dwóch meczach za wyniki, nawet jakby to było 0:5, 0:5.
1
@DIPENSE Jakie to ma znaczenie? Jeśli rozwiążą kontrakt, to zostanie wolnym agentem. Takich można podpisywać poza okienkiem.
1
@BorzyKrzys Coś w tym jest. Właśnie sobie przypomniałem jak wygląda Adam Van Bendler z czapką i bez.
1
@allien18 Na ten moment jeszcze nie muszę, ale zakładam drugi scenariusz.
3
Ciekawostka. Chociaż Oppenheimera wszyscy będą kojarzyć z konstrukcją bomby atomowej, to zajmował się on też innymi zagadnieniami w fizyce. Jako pierwszy wraz ze swoim studentem opisał między innymi matematyczny koncept grawitacyjnego zapadania się gwiazd w momencie wyczerpania się ich możliwości przeprowadzenia dalszej fuzji jądrowej, co zostało podwaliną mechanizmu formowania czarnych dziur w późniejszym czasie. Dziś mija 86 lat od opublikowania tej pracy.
0
@JanZagloba A ja jakoś wątpię i mam wrażenie, że to bardziej coś w stylu dobrej miny do złej gry. Po meczu z Holandią nikt niczego nie oczekuje, ale zobaczymy co w przypadku złego wyniku z Finlandią.
4
Jak obstawiacie atmosferę w szatni reprezentacji, można ją już kroić nożem czy jeszcze nie ten etap?
4
@Kozinho. Przecież nikt nie załatwi reparacji, patrząc na stan prawny tego tematu. To jest temat nie tyle polityczny, ile histeryczny.
1
@barcanawieki Polecam.
1
@MatBac1991 Nie
@Stinger_ Zdanie ekspertów podzielone.
1
@Tasde Wywal czerstwy i przerwij ten krąg, proste.