misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@gumaz w XXI wieku, w XX nie byłem legalny.
2
Ciekawe, chociaż ciągle to częściowe (bazujące na wcześniejszych badaniach matematyków) rozwiązanie problemu formalizacji, a nie otwartej hipotezy.
0
@michal26 Według raportu słupek z mediami raczej należy interpretować, że taki odsetek kont powielał narrację: "media manipulują". Biorąc pod uwagę, że w USA do roku było całkiem sporo osób, które nie były w NYC, ale twierdziły, że 9/11 się nie wydarzyło i to media, to nic mnie nie zaskoczy.
2
Niedzielo nadciągaj... ja nawet nie będę zły na estadi Johan Cruyff.
1
@mmaciass To następnym razem pisz z sensem, żeby nie trzeba było się domyślać, bo dosłownie w pierwszym zdaniu napisałeś:
"@misterio dzięki, zatem kolego edytuj to i nie obrażaj Polaków. "
No jeśli to jest do @esem91 kierowane, to ja nie ogarniam w którym miejscu, skoro oznaczasz go na końcu.
Informacje, o które pytasz są w tweetcie, nie będę Ci wszystkiego wskazywał palcem, jeśli masz problem z wyszukiwaniem danych i czytaniem ze zrozumieniem. Po IP nie mogli tego sprawdzić, bo taka informacja nie jest ogólnodostępna zresztą w dobie farm botnetów, jakie ma znaczenie IP?
Wracając do meritum, jeśli ty zakładasz, że 30% z 38% to boty, to raczej do Ciebie nie dotrę, tak jak, z tym że boty rosyjskie zwalały też winę na Rosję, bo możesz tego mechanizmu nie ogarnąć. Jakie ta dezinformacja miała skutki, wystarczyło czytać w nocy i nad ranem ramble, nawet tutaj były ananasy, co mówiły, żeby się wstrzymać, bo to mogła nie być Rosja – powołując się na casus rakiety.
1
@mmaciass Rozumiem, że statystyka i matematyka to nie są Twoje mocne strony, ale nie musisz się tym afiszować.
PS Nie wiem co mam edytować i gdzie obrażam Polaków. Jakieś urojenia też wjeżdżają.
4
@mmaciass Tutaj masz informacje, odnośnie tego co powyżej.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/raport-res-futura-jak-rosja-wykorzystuje-dezinformacje-w-polsce/1elny5l
Edit. Reasumując, czy to 40% Polaków? Nie sądzę, w necie jest dużo botów. To z kolei pokazuje, jak machina propagandowa Rosji jest skuteczna. Widać też, do jakich podziałów to doprowadza.
0
@MOLESTA A najgorzej, to jak wódka zaczyna smakować.
1
@MesQueUnClub_87 W nowym rowerze nie powinno być potrzeby odpowietrzania hamulców. W sklepie albo źle je wyregulowali, albo trzeba dotrzeć nowe klocki.
0
@MesQueUnClub_87 Kiedy je ostatnio odpowietrzałeś?
3
@ViscaelBarca2007 Zakładam, że pytanie jest w stylu: Rok 1899 nigdy się nie wydarzył. Komu dziś kibicujesz?
@RoberDzik W sumie ciężkie pytanie, kibicuję Barcelonie od kiedy przyszedł Rivaldo, potem był inne ikony, pewnie wiele osób zaczynało przez konkretnych graczy, więc pewnie tam, gdzie by grali? Niestety takie coś wywołałoby efekt domina, który trudno przewidzieć.
1
@Stinger_ Nie jest to wymysł na siłę, bo statystyki jasno pokazują, że liczba incydentów z udziałem alkoholu spada po zakazach.
Niestety dla dużej grupy ludzi wypicie jednej flaszki, to zaraz drugiej, potem zaczynają chodzić do sklepu po trzecią, czwartą, czy dziesiątą robiąc przy tym awantury, aż do odcięcia. Po prostu z punktu widzenia osoby, która wypije sobie jedno piwko, albo szklankę whisky i pójdzie spać, faktycznie może być to nie zrozumiałe, ale są osoby jak powyżej i to wcale nie tak mało.
0
@ranger3120 Tak
0
@Kengo Biorąc pod uwagę format głosowania, to nie rozumiem, co to zmienia. Francja zapewne nawet nie będzie decydująca.
4
@Kinginiesta Sprawa nie ucichła, po prostu nie zostali ukarani.
12
@Starrk Nie, ale za to zaczyna mi wywalać takie filmiki na głównej – nie nadążam tego syfu blokować.
1
@clyde Obojętne, nie zaglądam nikomu w paszport i nie generalizuję stereotypami po narodowościach.
0
@directedbyfcb I gave you my Haart but the very next day Erathia got slayed.
0
@maroon w korpomowie task to zadanie – w sumie tak jak po angielsku, bo większość tych zwrotów jest po prostu żywcem wyjęta.
2
@fart Janusz dziś jakiś niezdecydowany, dwa posty usunięte.
8
Wszystkie obowiązki są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych.
https://x.com/sernique_/status/1965714664849072432
0
@Sulimo Lubię, ale skład to cukrzyca typu 2.
19
Intrygująca trajektoria lotu piłki.
0
@Popitek12 Ja wole E330.
2
@clyde Postaram się ogólnikowo – bez spojlerów.
Zaczynałem od animacji i fakt pierwsze 3 odcinki to jest lekka konsternacja, o co chodzi. Potem zaczyna być już dużo lepiej, bo strasznie pośpieszyli do tego co dzieje się w 3 odcinku. Jakby odnieść to do książki co wrzuciłem powyżej, to właśnie dzieje się na jej końcu (500+ stron). Nie mniej to nie tak, że jakiś ważnych wydarzeń brakuje, np. odcinek 4 dosłownie potrafi połączyć wydarzenia z rozdziału 6 i 90 (które będą w drugiej książce) to dlatego, że one są logicznie powiązane jeśli chodzi o wątek przyczynowo-skutkowy i nie zdecydowano się serializować tego w kolejności z książki, tylko zebrać powiązane wydarzenia z różnych rozdziałów w jeden odcinek, żeby tego wątku nie rozwlekać. Dlatego jak ktoś najpierw czytał, a potem oglądał, to może mieć wrażenie po 5-6 odcinkach, że coś ważnego pominięto – pojawia się to później.
PS Zapowiada się, że takie podejście do serializacji może się zmienić w drugim sezonie, bo go zapowiedzieli na 30 odcinków, więc może być tak, że teraz akcja zwolni na tyle, że będą narzekania w drugą stronę...
2
@clyde A to też tak miałem, ale po dwóch odcinkach przechodzi. W moim przypadku możliwe, że efekt był nawet gorszy, bo uczyłem się japońskiego 4 lata w szkole językowej.
Tak czy inaczej, zwracając podziękowanie za polecenie Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin (jestem na 8 odcinku, naprawdę spoko), polecam wskoczyć w świat LOTM, bo po w zasadzie dobiegającym już pierwszym sezonie i tych 10% nowelki stwierdzam, że to już w tym momencie zaczyna wypychać FMA: Brotherhood z mojego TOP 1. LOTM-a będą serializować do 2035, a potem jest jeszcze ponoć lepsza druga część Circle of Inevitability, więc patrząc na sukces w liczbach, jaki to odnosi już teraz, będzie pewnie kontentu do 2050.
PS Wychodzi dubbing angielski, może to nie być głupi pomysł, bo świat jest mocno inspirowany na wiktoriańską Anglią.
0
@ProMILs @cchesterr43 Klasykiem z "lekcji" informatyki to było: Achtung, die Kurve!
0
@clyde Jeżeli oglądasz z napisami, to nie do końca ogarniam sens czekania na japoński dubbing.
2
@DragonxNF To znaczy ja co 3 miesiące zmieniam profilowe w rozkładzie sezonowym na to co uważam, że będzie najlepsze/najbardziej wyczekiwane jeżeli chodzi o animację wschodnią.
5
@Popitek12 Za każdym razem: https://img16.dmty.pl//uploads/201609/1473257358_obp58h_600.jpg