1

@RoberDzik Podziwiam Twój optymizm jeśli chodzi o pierwsze zdanie, bo ja bym nie był taki pewny, że po zwolnieniu pensji Lewego będzie Barcelonę stać...

16

@Faro z dwojga złego, lepiej tak niż na odwrót. MMMF Free na zawsze w serduszku.

1

@Lanosss Koleś od "Lowcost Cosplay" to jedna z lepszych rzeczy, która spotkała internet.

2

@Pawlak1992 Yamal zapewne będzie przed Raphinią, bo tak zdecyduje 100 głosujących dziennikarzy, którzy mogą oddawać głos w sposób subiektywny. Mam nadzieję, że pomogłem.

2

@Sau_Ron compression?

0

@mmaciass Ciekawe co się zmieniło od ostatniego roku, bo wtedy w 15 najbezpieczniejszych krajów na świecie były choćby Paryż, Londyn, czy Berlin.
https://www.wprost.pl/swiat/11688823/najbezpieczniejsze-miasta-swiata-nowy-ranking.html
Ja nie widzę za bardzo zmiany w bezpieczeństwie. No, chyba że one są bezpieczne na świecie, ale w Europie już nie są xD

3

Deadline to tylko konstrukt społeczny.

1

@BORO_12 No jak to jak? Wczoraj bolała mnie dłoń, więc ogólnie to dobrze, że mi dziś pociąg uciął rękę na wysokości ramienia. Tyle wygrać.

1

@NeroTFP1 Najzabawniejsze, że te 30 lat temu klimatolodzy ostrzegali, że jak nic nie będziemy robić, to właśnie tak to będzie wyglądać, że w jednych miejscach będzie śnieg latem, a w innych wyniszczenie suszą. Dokładnie to się dzieje, ale do głupich nawet po czasie nie dociera.

2

@Sau_Ron domination

1

@Konradowskyy Jak jest 2-0, to ludzie będą tutaj piłkarza za każdy najmniejszy błąd wyzywać. Just get used to it, albo tego nie czytaj i ciesz się meczem.

3

@partymaker @norbi77 W sumie jakby to poszło, odhaczymy 2 ciężkie wyjazdy. W sensie są jakby pozytywy tej sytuacji. Imho lepiej grać te mecze teraz, niż przy półfinale LM.

0

@partymaker A jeśli jeszcze mogę zapytać, skąd brałeś dane? Bo teraz patrze sobie w necie, wyskoczył mi "notatnik" i w sumie, ku mojemu zdziwieniu TOP 10 klubów, to PL:
https://www.realmadryt.pl/news/137366-kluby-z-premier-league-psg-czy-barca-zarabiaja-wiecej-niz-real-na-podziale-praw-telewizyjnych

Biorąc pod uwagę, jak to się sumuje i że Barca + Real dominują w LL, to nie wiem czy moje 8x było przestrzelone.
@Kleps0n ustosunkujesz się do powyższego linku?

0

@partymaker Możliwe, jednak taki podział, jaki dziś widzimy, stworzył się w wyniku pewnych działań. To jest w sumie ważniejsze, bo 20 lat temu zdecydowano się dzielić kasę między wszystkich, a nie pchać ją w 2-3 maks 4 kluby. Zrównoważony rozwój przyniósł zyski wszystkim, a nie stworzył podział na kilku bogaczy i resztę biedaków. Problem wspólnego pastwiska.

2

@blakkudium @macio_944 jak coś to @Hshdhrhdh chodzi o ekstraklasę.

0

@esem91 Zaznaczmy, że zapewne PL ma z 8x więcej przychodów z praw do TV, i dzielą je równo. W LL dostaje się je według generowanego zainteresowania. Znowu "wolna amerykanka" libertarian przegrywa ze "sprawiedliwym społecznie" podziałem. Oh anyway...

0

@El Plutoninho Kiedyś za wysoka trawa, dziś sadzawki. Ogólnie bym nad tym nie płakał, tylko dostosował taktykę, in Flick we trust.

0

@Fermin Mówiłem, wspieraj młody.

1

@Rastafarnianin Trzeba strugać korek. Głupa czasem też.

0

@SinMistico i jego mafia też

1

@Fermin Wspieraj kolege z drużyny.

0

@Sau_Ron Ridge.
Edit. 33 sekundy.

0

@cracker Nie bardzo rozumiem, to 11V. Na tej stronie masz modele typu E5065I8 o tym mówiłem, jeśli chodzi o konfigurację. W każdym razie jeśli to nówka, a wszystkie mają karbonowe ramy, to sądzę, że za 1500E, czyli jakieś 6,5k PLN-ów nie da się dostać roweru z ramą z karbonu, więc będzie to dobry deal, jeśli chcesz się w rower wkręcić.

PS Albo coś mocno pomyliłeś, albo nie wiem, ktoś prowadzi rowerowy caritas.

2

@MsBarca 21-23 jest optymalne.

0

@Herato Paradoks dnia urodzin w wersji piłkarskiej.

1

@cracker Ale w sensie, że nowy? Generalnie to tam masz kilka jego konfiguracji od 2,7-4,5k włącznie z przerzutkami Di2 (elektroniczne). Nawet bym się nie zastanawiał, jak by oferowali te high-endowe za 4,5k, ale zakładam, że pewnie to musi być ta najtańsza wersja + mocno zużyty, wtedy ciężko powiedzieć, bo zależy ile musisz w niego jeszcze włożyć.

5

- Kogo nie znasz?
- Sławnych osób.


2

@mekston Na zdjęciu przefotoszopowane, zapewne pod zasięgi. W rzeczywistości bardziej będzie wyglądał jak korodujący.

6

Taka informacja, jak ktoś jeszcze nie wie. 7 września, chwilę po 18 będzie całkowite zaćmienie Księżyca, także widoczne z Polski. Ciekawe jak będzie z zachmurzeniem.


3

@gumaz Zakładając, że na dole leżą 9, wydaje się, że to Historyczny Upadek Japonii. Chociaż pewnie więcej osób kojarzy tę grę pod nazwą PAN.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?