misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RoberDzik Podziwiam Twój optymizm jeśli chodzi o pierwsze zdanie, bo ja bym nie był taki pewny, że po zwolnieniu pensji Lewego będzie Barcelonę stać...
16
@Faro z dwojga złego, lepiej tak niż na odwrót. MMMF Free na zawsze w serduszku.
1
@Lanosss Koleś od "Lowcost Cosplay" to jedna z lepszych rzeczy, która spotkała internet.
2
@Pawlak1992 Yamal zapewne będzie przed Raphinią, bo tak zdecyduje 100 głosujących dziennikarzy, którzy mogą oddawać głos w sposób subiektywny. Mam nadzieję, że pomogłem.
2
@Sau_Ron compression?
0
@mmaciass Ciekawe co się zmieniło od ostatniego roku, bo wtedy w 15 najbezpieczniejszych krajów na świecie były choćby Paryż, Londyn, czy Berlin.
https://www.wprost.pl/swiat/11688823/najbezpieczniejsze-miasta-swiata-nowy-ranking.html
Ja nie widzę za bardzo zmiany w bezpieczeństwie. No, chyba że one są bezpieczne na świecie, ale w Europie już nie są xD
3
Deadline to tylko konstrukt społeczny.
1
@BORO_12 No jak to jak? Wczoraj bolała mnie dłoń, więc ogólnie to dobrze, że mi dziś pociąg uciął rękę na wysokości ramienia. Tyle wygrać.
1
@NeroTFP1 Najzabawniejsze, że te 30 lat temu klimatolodzy ostrzegali, że jak nic nie będziemy robić, to właśnie tak to będzie wyglądać, że w jednych miejscach będzie śnieg latem, a w innych wyniszczenie suszą. Dokładnie to się dzieje, ale do głupich nawet po czasie nie dociera.
2
@Sau_Ron domination
1
@Konradowskyy Jak jest 2-0, to ludzie będą tutaj piłkarza za każdy najmniejszy błąd wyzywać. Just get used to it, albo tego nie czytaj i ciesz się meczem.
3
@partymaker @norbi77 W sumie jakby to poszło, odhaczymy 2 ciężkie wyjazdy. W sensie są jakby pozytywy tej sytuacji. Imho lepiej grać te mecze teraz, niż przy półfinale LM.
0
@partymaker A jeśli jeszcze mogę zapytać, skąd brałeś dane? Bo teraz patrze sobie w necie, wyskoczył mi "notatnik" i w sumie, ku mojemu zdziwieniu TOP 10 klubów, to PL:
https://www.realmadryt.pl/news/137366-kluby-z-premier-league-psg-czy-barca-zarabiaja-wiecej-niz-real-na-podziale-praw-telewizyjnych
Biorąc pod uwagę, jak to się sumuje i że Barca + Real dominują w LL, to nie wiem czy moje 8x było przestrzelone.
@Kleps0n ustosunkujesz się do powyższego linku?
0
@partymaker Możliwe, jednak taki podział, jaki dziś widzimy, stworzył się w wyniku pewnych działań. To jest w sumie ważniejsze, bo 20 lat temu zdecydowano się dzielić kasę między wszystkich, a nie pchać ją w 2-3 maks 4 kluby. Zrównoważony rozwój przyniósł zyski wszystkim, a nie stworzył podział na kilku bogaczy i resztę biedaków. Problem wspólnego pastwiska.
2
@blakkudium @macio_944 jak coś to @Hshdhrhdh chodzi o ekstraklasę.
0
@esem91 Zaznaczmy, że zapewne PL ma z 8x więcej przychodów z praw do TV, i dzielą je równo. W LL dostaje się je według generowanego zainteresowania. Znowu "wolna amerykanka" libertarian przegrywa ze "sprawiedliwym społecznie" podziałem. Oh anyway...
0
@El Plutoninho Kiedyś za wysoka trawa, dziś sadzawki. Ogólnie bym nad tym nie płakał, tylko dostosował taktykę, in Flick we trust.
0
@Fermin Mówiłem, wspieraj młody.
1
@Rastafarnianin Trzeba strugać korek. Głupa czasem też.
0
@SinMistico i jego mafia też
1
@Fermin Wspieraj kolege z drużyny.
0
@Sau_Ron Ridge.
Edit. 33 sekundy.
0
@cracker Nie bardzo rozumiem, to 11V. Na tej stronie masz modele typu E5065I8 o tym mówiłem, jeśli chodzi o konfigurację. W każdym razie jeśli to nówka, a wszystkie mają karbonowe ramy, to sądzę, że za 1500E, czyli jakieś 6,5k PLN-ów nie da się dostać roweru z ramą z karbonu, więc będzie to dobry deal, jeśli chcesz się w rower wkręcić.
PS Albo coś mocno pomyliłeś, albo nie wiem, ktoś prowadzi rowerowy caritas.
2
@MsBarca 21-23 jest optymalne.
0
@Herato Paradoks dnia urodzin w wersji piłkarskiej.
1
@cracker Ale w sensie, że nowy? Generalnie to tam masz kilka jego konfiguracji od 2,7-4,5k włącznie z przerzutkami Di2 (elektroniczne). Nawet bym się nie zastanawiał, jak by oferowali te high-endowe za 4,5k, ale zakładam, że pewnie to musi być ta najtańsza wersja + mocno zużyty, wtedy ciężko powiedzieć, bo zależy ile musisz w niego jeszcze włożyć.
5
- Kogo nie znasz?
- Sławnych osób.
2
@mekston Na zdjęciu przefotoszopowane, zapewne pod zasięgi. W rzeczywistości bardziej będzie wyglądał jak korodujący.
6
Taka informacja, jak ktoś jeszcze nie wie. 7 września, chwilę po 18 będzie całkowite zaćmienie Księżyca, także widoczne z Polski. Ciekawe jak będzie z zachmurzeniem.
3
@gumaz Zakładając, że na dole leżą 9, wydaje się, że to Historyczny Upadek Japonii. Chociaż pewnie więcej osób kojarzy tę grę pod nazwą PAN.