0

- Gnostyk

Piłkarze Barcelony grali o wiele więcej meczy (licząc MŚ i poprzedni sezon). Daję sobie obciąć rękę. Czym tu się podniecać że Real wygrał tak wysoko, ludzie przecież to 7 kolejka, a ma jeden punkt przewagi.

0

Co z tego że Ronaldo ma 9 bramek, a Messi ma 5 bramek, to nie ma teraz znaczenia. Ja mogę napisać że Messi w LM 3 bramki więcej. Więc Messi w tym sezonie ma 9 a Ronaldo 10. Zobaczymy kto na koniec będzie miał więcej, bo kogo obchodzi początek. Liczy się jak kończysz, a nie jak zaczynasz!!!

0

Sorry że nie na temat.

Jeśli ktoś posiada bramki z tournee w USA z roku 2009.

Niech ktoś napisze na gg 3702549.

0

Świetna wiadomość.

A Real Madryt Castilla, w której jest lidzę?

0

Niech odejdzie, Bojan będzie więcej grać. Szkoda tylko że tyle, kasy za niego wydali. Za 40 może ktoś go kupi.

0

Ja jeśli wygram, wybiorę koszulkę Hiszpanii.

Sorki za ten komentarz, niżej.

0

F

0

piotrek19850

A gdzie Raul, Ronaldo

0

Całe szczęście, że tylko 2 tygodnie, a Puyol kiedy wraca?.

0

Przecież mają Bosingwe, to nie wiem po co im Alves ale wątpię czy by Alves chciał odejść. Chyba jakiś wariat by sprzedał, jednego z najlepszych zawodników w drużynie.

0

pomyłka miało być *ale jeśli Barcelona już nie będzie się o niego starać

0

Widać że mądrze gada, ale jeśli Barcelona już nim nie będzie się o niego starać, to będzie żałować tak jak sciah napisał "pociag do Barcelony odjezdza tylko raz w zyciu"

0

Ronaldo co tak słabiutko :D

0

Nie ma innej opcji, musimy awansować.

0

Muszą go kupić, świetny zawodnik.

0

Boumsong na pewno jakiegoś, kiksa popełni :)

0

Lepiej niech zostanie, w Arsenalu.

0

Pinto jakie wygibasy robi ;)

0

Pique go godnie zastąpi, ale szkoda mi go w 89min kontuzja ;/

0

Niech idzie do Milanu, bo Jest za słaby na Barcelone a poza tym jest Eto`o, Bojan ewentualnie Henry

0

I ma racje :) bo jest najlepszym napastnikiem.

0

Bardzo dobry zmienik, powinien zostać z 2lata jeszcze.

0

I tak trzymać :)

0

Całe szczęście że odszedł :)

0

Dobrze że Wreszcie zaczął grać tak jak na początku sezonu, bo ostatnio grał mizernie. Pep bardzo dobra decyzje podjął, że go przeniósł do 1 składu.

0

A wczoraj tak świetnie grał, a już się mecz kończył co za nie fart ;/.

0

Bo kryzysu nie było, tylko mały spadek formy.

0

Ciekawe kto na prawej zagrać oby nie Víctor Sánchez.

0

Ile drużyn awansuje do baraży ??

0

Jeśli Athletic zagra, tak jak wczoraj to będzie ciężko w niedziele. A co do finału to będzie bardzo ciekawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?