mlody999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
RAWA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
- Gnostyk
Piłkarze Barcelony grali o wiele więcej meczy (licząc MŚ i poprzedni sezon). Daję sobie obciąć rękę. Czym tu się podniecać że Real wygrał tak wysoko, ludzie przecież to 7 kolejka, a ma jeden punkt przewagi.
0
Co z tego że Ronaldo ma 9 bramek, a Messi ma 5 bramek, to nie ma teraz znaczenia. Ja mogę napisać że Messi w LM 3 bramki więcej. Więc Messi w tym sezonie ma 9 a Ronaldo 10. Zobaczymy kto na koniec będzie miał więcej, bo kogo obchodzi początek. Liczy się jak kończysz, a nie jak zaczynasz!!!
0
Sorry że nie na temat.
Jeśli ktoś posiada bramki z tournee w USA z roku 2009.
Niech ktoś napisze na gg 3702549.
0
Świetna wiadomość.
A Real Madryt Castilla, w której jest lidzę?
0
Niech odejdzie, Bojan będzie więcej grać. Szkoda tylko że tyle, kasy za niego wydali. Za 40 może ktoś go kupi.
0
Ja jeśli wygram, wybiorę koszulkę Hiszpanii.
Sorki za ten komentarz, niżej.
0
F
0
piotrek19850
A gdzie Raul, Ronaldo
0
Całe szczęście, że tylko 2 tygodnie, a Puyol kiedy wraca?.
0
Przecież mają Bosingwe, to nie wiem po co im Alves ale wątpię czy by Alves chciał odejść. Chyba jakiś wariat by sprzedał, jednego z najlepszych zawodników w drużynie.
0
pomyłka miało być *ale jeśli Barcelona już nie będzie się o niego starać
0
Widać że mądrze gada, ale jeśli Barcelona już nim nie będzie się o niego starać, to będzie żałować tak jak sciah napisał "pociag do Barcelony odjezdza tylko raz w zyciu"
0
Ronaldo co tak słabiutko :D
0
Nie ma innej opcji, musimy awansować.
0
Muszą go kupić, świetny zawodnik.
0
Boumsong na pewno jakiegoś, kiksa popełni :)
0
Lepiej niech zostanie, w Arsenalu.
0
Pinto jakie wygibasy robi ;)
0
Pique go godnie zastąpi, ale szkoda mi go w 89min kontuzja ;/
0
Niech idzie do Milanu, bo Jest za słaby na Barcelone a poza tym jest Eto`o, Bojan ewentualnie Henry
0
I ma racje :) bo jest najlepszym napastnikiem.
0
Bardzo dobry zmienik, powinien zostać z 2lata jeszcze.
0
I tak trzymać :)
0
Całe szczęście że odszedł :)
0
Dobrze że Wreszcie zaczął grać tak jak na początku sezonu, bo ostatnio grał mizernie. Pep bardzo dobra decyzje podjął, że go przeniósł do 1 składu.
0
A wczoraj tak świetnie grał, a już się mecz kończył co za nie fart ;/.
0
Bo kryzysu nie było, tylko mały spadek formy.
0
Ciekawe kto na prawej zagrać oby nie Víctor Sánchez.
0
Ile drużyn awansuje do baraży ??
0
Jeśli Athletic zagra, tak jak wczoraj to będzie ciężko w niedziele. A co do finału to będzie bardzo ciekawy.