0

dobrze że gra a nie na ławie siedzi.

0

no normalnie Amerykę odkrył ;)

0

zobaczymy jak zagra

0

mam nadzieje że Messi tylko w piłke będzie lepszy.

0

no fryzke ma o wiele lepsza teraz.

0

(nie ośmieszajcie się z tymi gwiazdki)

Segarra niech spoczywa w spokoju.

0

Ale jeśli będzie grał na środku to wtedy Eto`o na lewo to jeszcze gorzej, najlepiej Henry ława Jeffren lewo lub Pedro.

0

jak złapie formę to na pewno nie będziemy żałować

0

tylko nie tego bachora

0

sporo..

0

kaska na pewno się przyda :)

0

całe szczęście że go nie kupili tej gwiazdeczki.

0

i dobrze trzeba dać im wykładzik.

0

Mateć

0

po dwóch kolejkach nie da się ocenić czy dobrze grają.

0

Na ławeczkę zapraszamy. :)

0

Głupote Barca robi, ale cóż nic nie zrobimy.

0

niech*

0

trudno nie gra w tym juve może za 5lat wróci;p

0

Piłkarze Deportivo wczoraj niezle zagrali

0

To bajeczna propozycja, ale należy zrozumieć, że jako gracz reprezentacji Kamerunu, muszę starać się być na szczycie i grać w wielkich klubach. Dlatego nie mogłem zaakceptować tej oferty".

Widać że troche mam w głowie a nie tylko kasa

0

szkoda że w ostatniej minucie był słupek ;/

0

Boże przecież to pierwszy mecz a wy tak przeżywacie jeszcze nic niie wiadomo, gdzieś w 10-20 kolejce będzie można ocenić jak Barca gra, a teraz trzeba się pogodzić z tą porażką miejmy nadzieje że z Racingiem wygramy do lidera 3pkt tracimy ;D

0

spokojnie to dopiero 1 kolejka

0

0

mi tnie kurcze na sopcast nie ma?

0

ja ma 1mb i mi tnie dlaczehgo?

0

Gudi powinien więcej grać to jest świetnny zawodnik

0

trzeba było zamiast Keity jego kupić i za taką samą cene by się kupiło go a na pewno jest lepszy.

0

Jeśli w trakcie sezonu nie będzie mieć kontuzji to na pewno powalczy o "Pichichi"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?