mlody999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
RAWA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze że gra a nie na ławie siedzi.
0
no normalnie Amerykę odkrył ;)
0
zobaczymy jak zagra
0
mam nadzieje że Messi tylko w piłke będzie lepszy.
0
no fryzke ma o wiele lepsza teraz.
0
(nie ośmieszajcie się z tymi gwiazdki)
Segarra niech spoczywa w spokoju.
0
Ale jeśli będzie grał na środku to wtedy Eto`o na lewo to jeszcze gorzej, najlepiej Henry ława Jeffren lewo lub Pedro.
0
jak złapie formę to na pewno nie będziemy żałować
0
tylko nie tego bachora
0
sporo..
0
kaska na pewno się przyda :)
0
całe szczęście że go nie kupili tej gwiazdeczki.
0
i dobrze trzeba dać im wykładzik.
0
Mateć
0
po dwóch kolejkach nie da się ocenić czy dobrze grają.
0
Na ławeczkę zapraszamy. :)
0
Głupote Barca robi, ale cóż nic nie zrobimy.
0
niech*
0
trudno nie gra w tym juve może za 5lat wróci;p
0
Piłkarze Deportivo wczoraj niezle zagrali
0
To bajeczna propozycja, ale należy zrozumieć, że jako gracz reprezentacji Kamerunu, muszę starać się być na szczycie i grać w wielkich klubach. Dlatego nie mogłem zaakceptować tej oferty".
Widać że troche mam w głowie a nie tylko kasa
0
szkoda że w ostatniej minucie był słupek ;/
0
Boże przecież to pierwszy mecz a wy tak przeżywacie jeszcze nic niie wiadomo, gdzieś w 10-20 kolejce będzie można ocenić jak Barca gra, a teraz trzeba się pogodzić z tą porażką miejmy nadzieje że z Racingiem wygramy do lidera 3pkt tracimy ;D
0
spokojnie to dopiero 1 kolejka
0
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=17404&part=sports 1 link cable Soccer sopcast
0
mi tnie kurcze na sopcast nie ma?
0
ja ma 1mb i mi tnie dlaczehgo?
0
Gudi powinien więcej grać to jest świetnny zawodnik
0
trzeba było zamiast Keity jego kupić i za taką samą cene by się kupiło go a na pewno jest lepszy.
0
Jeśli w trakcie sezonu nie będzie mieć kontuzji to na pewno powalczy o "Pichichi"