0

Ten mecz będzie ciężki wydaję mi się że wygrają z 1-0, 2-1

0

Messi jest lepszy ale Sergio tez jest znakomity:p

0

jak zwykle nie zawodny Konradinho Dzięki wielkie kolejne brameczki do kolekcji.

0

własnie mam 512 kb/s

0

Aby mieć możliwość oglądania spotkania należy posiadać łącze internetowe co najmniej 384 kb/s

a ja mam 512 i tnie, wie ktoś może czemu?

0

Hleb się rozkręcał już mam nadzieje że zacznie grać

0

Powinni go sprzedać

0

nie ważne jaki sędzia Barca i tak wygra

0

przecież to że wpuścili na stadion to nie winna zawodników, a cieszyć się po zdobyciu bramki nie jest zabronionne.

0

Gurbi

Ale Luis trenuje w wyższej klasie rozgrywek, wątpie czy awansują

0

Z Atletico będzie najtrudniej, jesteśmy w stanie wygrać te mecze

0

Nie wiedziałem co się tam wydarzyło,

To gdzie był;)

0

Ale ten czas leci ;)

0

jeśli taki dobry to niech go biorą VV bym wziął się za grę

0

trochę przesadza od razu wszystko mediom paplać

0

Wszystko ;)

0

jeśli co to Vargasa ale pod warunkiem że Silvinho by odszedł.

0

klubie*

0

Kameni to jest świetny bramkarz powinien grać w lepszym, Eto`o jutro wpakuje mu bramę mam taką nadzieje ;)

0

bardzo mądra wypowiedź Gauradioli, co do meczu wydaje mi się żeby wygramy z 2-1, 3-2

0

gdzie mogę ten mecz obejrzeć?

mam 512;/

0

Trzeba uważać, w tamtym roku z 2-0, przegraliśmy 2-3 ja stawiam 1-0

0

Niech wreście Yaya zagra od początku

0

Prawidłowy wybór.

0

Poradzą sobie z Szachtarem, jestem spokojny.

0

Lepszej 10 nie widzę

0

Nauczy się, ciekawe czemu Yaya nie gra.

0

podpisać*

sorrki pomyłka

0

Bardzo dobrze że chcą założyć, chociaż niektórym dzieciom pomogą

0

ciekawe zdjęcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?