mlody999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
RAWA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak by Gerardowi spadł ręcznik było by wesoło ;)
0
szkoda że nie zagra
0
Macie racje Henry na środek
0
no trochę przesadzili z kasą.
0
no wczoraj był najlepszy na boiskuu
0
robokochambarce:
Chyba Seadorfa ;)
0
kurcze znów rs ;/
0
wujo:
jaką maasz szybkość neta?
0
Veo05:
A jak Valdes nie będzie w stanie grać, to może Pique wtedy na bramkę :D.
0
Brawo ;) VeB
0
no chyba się nie mylisz ;/, mam nadzieje żze Marquez i Henry, zagrają w niedziele.
0
Gauardiola wie co robi.
0
Na pewno przyjdzie na niego czas ;) i pogra sobie.
0
Dobrze że tego swetra nie założył.
0
Messi naprawde przesadza już..
0
Super cacko, Bojan 18 lat i już taka fura
0
nom ta bramka była cudowna, Gerrard też ładną strzelił.
0
trzeba uważać na Szachtar, ale damy radę ;)
0
Your IP address 89.231.128.6 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.
Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.
co jest? ;/
0
Atk:
Keita przyszedł jako zastępca Deco tak było mówione a nie alternatywa Toure, ale na DM też może grać Keita.
Sciah:
masz racje nie pomyślałem że on jest mały :)
Pozdro..
0
Szkoda że jego zamiast Keity nie kupiliśmy, lepiej by pasował
0
Nie sobie to przeczytają, użytkownicy strony ci którzy nie wieżą a jest ich sporro.
0
Trzeba uważać, stawiam na 2-1
0
paskiewi:
Tak ty się znasz lepiej od Cruyffa, człowieku nie bądź śmieszny on się zna Piłce jak ty się znasz na pisaniu głupot.
0
gringo1989:
Jak można pisać zmiany przed mecze, może podaj od raazu kiedy golę padną.
0
może mi ktoś powiedzieć na jakich kanałach w tym sezonie będa mecze LM
(tylko tvp??)
0
dało by rade na sendspace?
0
ty jesteś ciota.
0
niech se trrenuje Dziadków.
0
Pique powinien 6 dostać.