0

Jak by Gerardowi spadł ręcznik było by wesoło ;)

0

szkoda że nie zagra

0

Macie racje Henry na środek

0

no trochę przesadzili z kasą.

0

no wczoraj był najlepszy na boiskuu

0

robokochambarce:

Chyba Seadorfa ;)

0

kurcze znów rs ;/

0

wujo:

jaką maasz szybkość neta?

0

Veo05:

A jak Valdes nie będzie w stanie grać, to może Pique wtedy na bramkę :D.

0

Brawo ;) VeB

0

no chyba się nie mylisz ;/, mam nadzieje żze Marquez i Henry, zagrają w niedziele.

0

Gauardiola wie co robi.

0

Na pewno przyjdzie na niego czas ;) i pogra sobie.

0

Dobrze że tego swetra nie założył.

0

Messi naprawde przesadza już..

0

Super cacko, Bojan 18 lat i już taka fura

0

nom ta bramka była cudowna, Gerrard też ładną strzelił.

0

trzeba uważać na Szachtar, ale damy radę ;)

0

Your IP address 89.231.128.6 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

co jest? ;/

0

Atk:

Keita przyszedł jako zastępca Deco tak było mówione a nie alternatywa Toure, ale na DM też może grać Keita.

Sciah:

masz racje nie pomyślałem że on jest mały :)

Pozdro..

0

Szkoda że jego zamiast Keity nie kupiliśmy, lepiej by pasował

0

Nie sobie to przeczytają, użytkownicy strony ci którzy nie wieżą a jest ich sporro.

0

Trzeba uważać, stawiam na 2-1

0

paskiewi:

Tak ty się znasz lepiej od Cruyffa, człowieku nie bądź śmieszny on się zna Piłce jak ty się znasz na pisaniu głupot.

0

gringo1989:

Jak można pisać zmiany przed mecze, może podaj od raazu kiedy golę padną.

0

może mi ktoś powiedzieć na jakich kanałach w tym sezonie będa mecze LM

(tylko tvp??)

0

dało by rade na sendspace?

0

ty jesteś ciota.

0

niech se trrenuje Dziadków.

0

Pique powinien 6 dostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?