0

ja jestem skazany na Relacje tekstową niestety, ale 1 listopada bede mieć szybszy internet i więc sobie wtedy oglądać Barce w akcji

0

Za takiego coś do więzienia xD

0

przydało by się, ale jak Barca wygra LM i Ligę to mi wystarczy.

0

Szkoda, mógł jeszcze z dwa lata pograć :)

0

Mi osobiście, bardzo się podoba wreszcie jakaś zmiana, świetna praca ;)

0

wyleciał,mi z głowy

0

Niezłe Cacko;)

0

Swoją drogą nie spodziewałem się że Pique aż tak dobrze, będzie grać, ciekawe co zrobi Pep, jak wróci Milito, wtedy będzie Pique, Puyol, Marquez, Milito ciężki wybór, ale czym więcej tym lepiej.

0

właśnie na to czekałem, kolejny skrót do kolekcji dzięki Konradinho, świetna robota ;)

Visca el Konradinho;p

0

To on jest w końcu Pomocnik czy Obrońca?

0

0

ja bym wrzucił, na sendspace ale nie mogę ściagnąć z rs

0

Powinni wygrać ten mecz ja stawiam na 2-0, wydaje mi się że Bojan zagra zamiast Messiego.

0

U mnie w FM wymyka w FCB ;D

0

Ładna brameczka Iniesty.

0

Ja stawiam na Essiena, ewentualnie Adebayor

0

Jak ja go nie znoszę.

0

Będzie ciężko ten mecz wygrać.

0

Trzeba wygrać Z nimi ;)

0

Zobaczymy jak to się potoczy.

0

Toure i Busquet, zostają nie ma innej opcji.

0

To Busquet kolejny raz sobie zagra ;)

0

SFA2 czyli? :D

0

nikt wazny

0

no właśnie było i mineło ;)

0

Spokojnie wygrają, Bojan sobie zagra

0

Jak Henry, by odszedł to można spróbować go kupić.

0

co moze byc powodem ze mi tnie kumpla wszystko ładnie chodzi a maja takiego samego dostawce neta i 512 ;/ co jest

0

jak Henry by zagrał nie było by źle, ale Eto`o na pewno zagra.

0

Niech Pep zagra ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?