0

nie wiem jak można puścić zawodnika który może za kilka lat być swiietnyym zawodnikiem. A potem będzie Barca chciala kupić za 30mln.

0

Trzeba wygrać, nie ma innej opcji ;).

0

Najważniejsze żeby wygrać ten mecz, Numancia za pewne będzie się bronić.

0

najważniejsze wygrać, nawet 1-0

0

mam taka nadzieje.

0

a z Madrytu 2 ;)

0

i dobrze

0

Lucho chyba oszalał ;/ jak można takiego zawodnika dać sprzedać

0

widziałem no i powiem że jest wyczepista ;)

0

Super kompilacja :)

0

poradzimy sobie jest Sylwek,Bojan,Gudi,Eto`o

0

Trzeba w tym sezonie wygrać ten Puchar

0

szkoda że go sprzedaliśmy, byśmy mieli zabójcze skrzydła Quaresma-Messi.

0

ja na stronie UEFA obejrzę

0

Xavi to według mnie najlepszy piłkarz Barcy

0

najlepiej Capel!

0

przede wszystkim dużo goli no i zdrowia oczywiscie.

0

Eto`o dobrze gada polać mu :D

0

niech idzie

0

może ta porażka nas wzmocni

0

pepe:

sfaulował bo do piłki nie doszedł proste

0

4-1 *

0

sucza:

jak bysmy pierwszy mecz przegrali to jestem pewny ze by wygrali w Krakowie po prostu grali na luzie..

Liczy się dwu mecz (4-2)

ale wy się napinacie bo przegralismy nie znaczący mecz.

0

ważne że awans jest

0

Kto to jest na zdjęciu obok Kluiverta?

0

Szkoda że w Krakowie nie mieszkam ;)

0

o remisie można pomarzyć.

0

też wiedziałem o wszystkim.

0

lepiej że grał w Hiszpanii

0

Ten sezon musi być innny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?