mlody999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
RAWA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem jak można puścić zawodnika który może za kilka lat być swiietnyym zawodnikiem. A potem będzie Barca chciala kupić za 30mln.
0
Trzeba wygrać, nie ma innej opcji ;).
0
Najważniejsze żeby wygrać ten mecz, Numancia za pewne będzie się bronić.
0
najważniejsze wygrać, nawet 1-0
0
mam taka nadzieje.
0
a z Madrytu 2 ;)
0
i dobrze
0
Lucho chyba oszalał ;/ jak można takiego zawodnika dać sprzedać
0
widziałem no i powiem że jest wyczepista ;)
0
Super kompilacja :)
0
poradzimy sobie jest Sylwek,Bojan,Gudi,Eto`o
0
Trzeba w tym sezonie wygrać ten Puchar
0
szkoda że go sprzedaliśmy, byśmy mieli zabójcze skrzydła Quaresma-Messi.
0
ja na stronie UEFA obejrzę
0
Xavi to według mnie najlepszy piłkarz Barcy
0
najlepiej Capel!
0
przede wszystkim dużo goli no i zdrowia oczywiscie.
0
Eto`o dobrze gada polać mu :D
0
niech idzie
0
może ta porażka nas wzmocni
0
pepe:
sfaulował bo do piłki nie doszedł proste
0
4-1 *
0
sucza:
jak bysmy pierwszy mecz przegrali to jestem pewny ze by wygrali w Krakowie po prostu grali na luzie..
Liczy się dwu mecz (4-2)
ale wy się napinacie bo przegralismy nie znaczący mecz.
0
ważne że awans jest
0
Kto to jest na zdjęciu obok Kluiverta?
0
Szkoda że w Krakowie nie mieszkam ;)
0
o remisie można pomarzyć.
0
też wiedziałem o wszystkim.
0
lepiej że grał w Hiszpanii
0
Ten sezon musi być innny