0

Mam nadzieje że jak zobaczą wynik Realu, to ich jeszcze bardziej zmotywuje i jutro pokażą klasę i wygrają. Nie mogę już doczekać się na mecz.

Vamos Barca!

0

Chłopak umiejętności ma, ale w głowie coś nie tak

0

Jeśli przyjdzie Ribery, to moim zdaniem nie potrzeba sprzedawać Titiego

0

Zapomniałem miało być :D

0

Zapomniał dodać

Ale zdaję sobie sprawę, że to może być tylko plota.

0

Jeśli Lyon by się zgodził na wymianę +10mln dla nich to był bym za tą wymianą.

0

ale*

0

Cały czas nie będą w formie, zawsze jest spadek formy. A co do wypowiedzi Puela, to może spodziewać się awans bo w futbolu wszystko jest możliwe, ale wydaję mi się że Barca awansuje, jeśli stracą bramke na początku może być ciekawie.

0

I bardzo dobrze, niech się rozwija BT.

0

Yaya Toure pyknie ;) tego 5000 gola.

0

lepiej*

0

Czekałem na oceny, co do ocen ze wszystkim się zgadzam.

Etoo9

0

I co już nie płaczecie, ja wierzyłem cały czas

0

Wesołych Świąt

0

kalosz daj linka, bo wpisuje Channel - 68446 i lipa

0

może 1-3-4-3 ma być

0

No i Fabregas jest nie potrzebny

0

No przydało by się żeby, Botia zagrał

0

Liczę na to, że Pedro zagra od pierwszej minuty, i strzeli brameczke :)

0

słupek ;/

0

0

Busquets jest świetny, drugi Xavi :;)

0

Sopcast

Channel - 6001

Nic nie tnie :)

0

Caceres i Guddi najlepsi, po pierwszej połowie

0

SopCast

Channel - 29995

0

0

Adammo13 o co ci chodzi, nie można pożartować :D?

0

Dobrze mówi nie trzeba wpadać w mega optymizm

0

Lepiej żeby, grał dobrze niż był by laleczka tak, jak Krysia ;)

0

ale nie za 100mln*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?