mlody999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
RAWA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje że jak zobaczą wynik Realu, to ich jeszcze bardziej zmotywuje i jutro pokażą klasę i wygrają. Nie mogę już doczekać się na mecz.
Vamos Barca!
0
Chłopak umiejętności ma, ale w głowie coś nie tak
0
Jeśli przyjdzie Ribery, to moim zdaniem nie potrzeba sprzedawać Titiego
0
Zapomniałem miało być :D
0
Zapomniał dodać
Ale zdaję sobie sprawę, że to może być tylko plota.
0
Jeśli Lyon by się zgodził na wymianę +10mln dla nich to był bym za tą wymianą.
0
ale*
0
Cały czas nie będą w formie, zawsze jest spadek formy. A co do wypowiedzi Puela, to może spodziewać się awans bo w futbolu wszystko jest możliwe, ale wydaję mi się że Barca awansuje, jeśli stracą bramke na początku może być ciekawie.
0
I bardzo dobrze, niech się rozwija BT.
0
Yaya Toure pyknie ;) tego 5000 gola.
0
lepiej*
0
Czekałem na oceny, co do ocen ze wszystkim się zgadzam.
Etoo9
0
I co już nie płaczecie, ja wierzyłem cały czas
0
Wesołych Świąt
0
kalosz daj linka, bo wpisuje Channel - 68446 i lipa
0
może 1-3-4-3 ma być
0
No i Fabregas jest nie potrzebny
0
No przydało by się żeby, Botia zagrał
0
Liczę na to, że Pedro zagra od pierwszej minuty, i strzeli brameczke :)
0
słupek ;/
0
matrix20 http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=25808&part=sports
Guangdong 1 link
0
Busquets jest świetny, drugi Xavi :;)
0
Sopcast
Channel - 6001
Nic nie tnie :)
0
Caceres i Guddi najlepsi, po pierwszej połowie
0
SopCast
Channel - 29995
0
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=24720&part=sports
pierwszy link Koora Tounsia
0
Adammo13 o co ci chodzi, nie można pożartować :D?
0
Dobrze mówi nie trzeba wpadać w mega optymizm
0
Lepiej żeby, grał dobrze niż był by laleczka tak, jak Krysia ;)
0
ale nie za 100mln*