0

Jak by odszedł Henry, wtedy można by pomyśleć o transferze Benzemy do Barcy

0

Ale ile Gerrard ma lat a Busquets. zastanów się jak coś napiszesz.

0

Żeby, piłkarze Barcy często umieszczali ją w siatce.

0

Świetny zawodnik.

0

Wcale, że Looky ma rację

0

Niech jeszcze, zostanie na ten sezon.

0

Zasłużył na te powołanie.

0

Może nawet, niech nie jadą na mecz;)

0

Co ja pisze sorki %%% ;D wiecie oo co biegga

0

Lepiej Silve jak by co

0

Mi pasuje ;)

0

Ciekawe że w Urugwaju zagra Caceres

0

Ile Eto`o będzie mieć bramek z tymi 4?

0

Ważne, że jest awans

0

Na pewno jutro będzie minuta ciszy.

0

A może Duda mu coś powiedział, jeśli Messi wogule go opluł

0

No i tak trzymać ;)

0

Powinni wygrać :)

0

Moim zdaniem oceny, są dobre.

0

Dzięki za upload i reupload :)

0

13 bramek w 24 meczach przeciez to nie tak powalający wynik ;)

0

Bardzo dobrze, że gra regularnie dzięki temu się ogra i może za kilka lat będzie grał w miejscu Carlesa.

0

Wcale, że nie jak ktoś nie ogląda to livescore ;)

0

Ja wreście dziś w necie bo mam lepsze łącze:)

0

Mamy Caceresa więc po co kolejny obrońca.

0

Świetne, podsumowanie

0

Ciekawie, się zapowiada ;), może wrescie Caceres zagra w pierwszej 11.

0

Najbardziej mnie zastanawia czemu nie ma Iniesty. na pewno od np. Arshavina bardziej zasłużył

0

Świetny Felieton ;)

0

będę*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?