mlody999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
RAWA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak by odszedł Henry, wtedy można by pomyśleć o transferze Benzemy do Barcy
0
Ale ile Gerrard ma lat a Busquets. zastanów się jak coś napiszesz.
0
Żeby, piłkarze Barcy często umieszczali ją w siatce.
0
Świetny zawodnik.
0
Wcale, że Looky ma rację
0
Niech jeszcze, zostanie na ten sezon.
0
Zasłużył na te powołanie.
0
Może nawet, niech nie jadą na mecz;)
0
Co ja pisze sorki %%% ;D wiecie oo co biegga
0
Lepiej Silve jak by co
0
Mi pasuje ;)
0
Ciekawe że w Urugwaju zagra Caceres
0
Ile Eto`o będzie mieć bramek z tymi 4?
0
Ważne, że jest awans
0
Na pewno jutro będzie minuta ciszy.
0
A może Duda mu coś powiedział, jeśli Messi wogule go opluł
0
No i tak trzymać ;)
0
Powinni wygrać :)
0
Moim zdaniem oceny, są dobre.
0
Dzięki za upload i reupload :)
0
13 bramek w 24 meczach przeciez to nie tak powalający wynik ;)
0
Bardzo dobrze, że gra regularnie dzięki temu się ogra i może za kilka lat będzie grał w miejscu Carlesa.
0
Wcale, że nie jak ktoś nie ogląda to livescore ;)
0
Ja wreście dziś w necie bo mam lepsze łącze:)
0
Mamy Caceresa więc po co kolejny obrońca.
0
Świetne, podsumowanie
0
Ciekawie, się zapowiada ;), może wrescie Caceres zagra w pierwszej 11.
0
Najbardziej mnie zastanawia czemu nie ma Iniesty. na pewno od np. Arshavina bardziej zasłużył
0
Świetny Felieton ;)
0
będę*