mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kontuzja Yamala to na pewno dlatego że w samolocie jadł McDonalda.
0
kiedy wraca rafinia?
1
@Remi70 wolal trudniej, po co mieć łatwiej
1
@Gronek do treningu boksu w grupach trzeba też mieć charakter, są sparingi itp. Trening niejednokrotnie bardzo wytrzymałościowy. Ja kiedyś wybrałem siłkę ale to ze względów estetycznych
1
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 skrótowo, bo szkoda mi dnia: Kwaśniewski ma na koncie coś, czego Batyr jeszcze nie ma. Pomoc w ułaskawieniu / ucieczkę przestępców. Tyle w temacie. SAFE nie ma nic do rzeczy to decyzja polityczna, których Kwaśniewski też miał bardzo wiele złych, łącznie z tym że nawalony opowiadał o malarii. Nie jest przedmiotem tego wątku analizowanie KAŻDEJ złej/dobrej decyzji Kwacha czy Batyra. Chodzi tu o pokazanie że Batyra nazywają gangusem a nic na niego nie mają a Kwaśniewskiego tak nie NAZYWACIE a jednak to on realnie sprzyjał gangusom. Tyle w temacie z mojej strony. O SAFE tu było wiele wątków, wiem że chciałbyś wejść na bardziej podatny grunt z Twojego pkt widzenia ale to nie ze mną. Dobrego dnia:)
1
@arasz1819 nie ufaj mojej tylko Dudka, ja tu niewiele merytoryki wniosłem, mam w sobie tą pokorę i to powiem. Za to że ufasz tylko swojej a nie mądrzejszym od siebie to już pycha.
No odniosłem się do Twojej wypowiedzi bo jest totalną zmianą tematu, a wypowiedzi nie na temat nie komentuje, do tego z gruntu przerysowanych. Nie jest tak że Polska z tego powodu traci możliwości obronne. Wiem ze chciałbyś to tak widzieć, ale niestety tak nie jest , albo inaczej to duże uproszczenie. Nie wejdę jednak w tą rozmowę bo w ogóle nie o tym tu.
5
@Safrani aha czyli idziemy w kierunku rozgrzeszania prezydentów za 'brzydkie' ułaskawienia, czyli Duda również nikogo kontrowersyjnego nie ułaskawił? bo już też tutaj wiele wątków widziałem gdzie Dude odsądzano od czci i wiary za ułaskawienia , ale widzę że dla Kwaśniewskiego jest sensowny akt łaski wydany, to nic takiego. no niestety to o czym mówi Dudek (polaryzacja) jest w 100% prawdą w tym kraju. Jesteśmy wszyscy spolaryzowani i widzimy tylko afery drugiej strony. O tym również mowa w materiale.
Kwasniewski ułaskawił osobę skazaną sądownie, które wpłynęła bezpośrednio na możliwość schwytania groźnych przestępców, mafiozów. No proszę Cie Michał nie broń tego. Rozumiem już prędzej proste sformułowanie "wolę Kwasniewskiego" ale nie można bronić tego, no nie.
0
@kamyk_23 @arasz1819 proponuję zapoznać się z materiałem i przestać wierzyć w swoją nieomylność. Rozumiem że macie głeboko zakorzeniony światopogląd ale warto sięgać do różnych źródeł. Mi się nie chce tutaj wojować , tym bardziej że Wy raczej argumentów nie przyjmujecie.
3
@Safrani jak nie był gangusem jak pomógł "uciec" spod topora policji gangusom. Był więc gangusem, nikim innym :)
1
@Safrani zyli analogicznie można sprzyjać mafii ale robić dobrą robotę, to ja wierzę w Batyra, jeszcze dla niego nic straconego :)
3
wszystkim naszym wojakom politycznym polecam porządny masteriał merytoryczny na kanale pana Giełzaka, w rozmowie z profesorem Dudkiem:
Jest o Kwasniewskim, ułaskawiającym w ostatnie dni urzedowania pana Sobotkę jest o nowych początkach Kaczyńskiego, na prawdę warto do tego zajrzeć i trochę wyluzować w praniu się za polskich złodzieji (polityków).
Odnośnie Kwaśniewskiego którego wielu tu stawia za WZÓR nawet jak był na bani (były tu takie posty zestawiającego go ponad batyrem to przypominam:
Aleksander Kwaśniewski ułaskawił Zbigniewa Sobotkę — to jedna z głośniejszych decyzji z końcówki jego prezydentury.
Chodzi o sprawę tzw. „afery starachowickiej”. W 2005 roku Sobotka, były wiceminister spraw wewnętrznych, został prawomocnie skazany za uprzedzenie polityków SLD o planowanej akcji policji przeciwko lokalnej mafii.
W marcu 2005 (tuż przed końcem kadencji) Kwaśniewski skorzystał z prawa łaski i:
darował Sobotce karę więzienia,
uzasadniał to m.in. względami humanitarnymi i oceną całokształtu sprawy.
Decyzja była bardzo kontrowersyjna i szeroko krytykowana — zarzucano prezydentowi motywacje polityczne, bo Sobotka był związany z tym samym obozem politycznym (SLD).
TU MACIE PRAWDZIWEGO MAFIOZE, a nie tam jakiegos smiesznego Batyra co na mecze chodzi i w klubie na bramce stał.
@Safrani
0
@gumaz a Trump skromne 79. Jeszcze ładnych pare lat z Donkiem nas czeka
9
„Biada człowiekowi, którego los zawisł od drugiego, ale dwakroć biada narodowi, co zawisł od interesu innego narodu. Narody sumienia nie mają”
Aleksander Fredro z utworu „Trzy po trzy”
0
@ViscaBARCA666 ale na rynku będzie rozpatrywany jako śo również, i również w trakcie ustalania składu na nowy sezon również będzie brany pod uwage jako śo i po.
0
@allien18 oglądaliśmy te filmy pełnometrazowe bo były w jakiejś promocji dostepne na kanale POKEMON TV na yt z polskim dubbingiem. To chyba dalej tam jest tylko chyyba płatne. Zobacz tam ;)
0
@daniel32778 niestety nie posiadam tej gry, ale jak masz to wyslij.
0
@ViscaBARCA666 po pierwsze wątek dotyczy Kounde a ten spora część kariery grywał na SO dlatego podałem w jego wątku Martina, bo w tym rozumieniu Martin gra na jego pozycji.
0
@allien18 no moja preferuje te nowsze serie mi nie znane, ja oglądałem wlasnie Indigo :) ale teraz oglądamy wszystko :P na PRIME było Pokemon black and white to też ogladałem, teraz zaś wrócilismy na netflixa bo jakies nowsze serie wpadły.. Jest tego ogólnie cała masa i cięzko ogarnąć wszystko xD:D
2
@draxidox jak dla mnie za mały. Czekam na auto które zamiast przedniej szyby będzie miało wyświetlacz i będziesz prowadził gapiąc się w ekran. To będzie dopiero skok technologiczny. niczym kierowca w NFS
3
@Fantastyczny Chłopiec w punkt., Kounde nie ma w ogóle zwrotności, szczególnie szybki tez nie jest choć tu jeszcze nie tak źle, ale mam wrażenie że jest jakis zagubiony, wystraszony i w ogóle nie zwrotny. Dla mnie do sprzedania spokopjnie mógłby być. Kontrowersyjnie ale nie wiem czy obecnie nie wole Araujo. Choć najlepiej pozbyć się obu, pozostawić MArtina i Erica i dokupić dwóch obrońców zamiast Urusa i Francuza
1
@Kgorecki2500 ja od pół roku oglądam z dzieciakami pokemony. Jako dziecko też oglądałem, jest fun ;)
2
Rzućcie okiem na te dwie sytuacje, jedna ze wczoraj : karny po wyjściu Musso który uderza piłkarza Sociedad w locie tuż po uderzeniu przez niego piłki :
Druga: Carvajal kosi Llorente tuż po oddaniu przez niego strzału i tu nie ma nową o karnym ?
Do tego wszystkiego dodam jeszcze sytuacje Gerarda Martina która zalicza stempel na piłkarzu Atletico ale unika czerwa choć Co ciekawe jest podyktowany faul i żółto co już w ogóle jest kuriozalne.
Dla mnie te sytuacje wszystkie trzy są zbliżone, faul jest ale po zagraniu piłki. Każda z tych sytuacji jest zinterpretowana inaczej. Jakie jest Wasze zdanie ?
@Safrani dzisiaj wyjątkowo o piłce :)
1
@KamQiX ale starość czyni nas sztywnymi patrząc na Roberta dzis.. tutaj zupelnie inny zawodnik. Z Messim też tak troche było, niegdyś dynamit, potem bardziej statyczny choć wciąż genialny
0
@ACMaldini3 no także chyba jakieś lobby "naftowo benzynowe" tworzy takie artykuły. Do 4zł za lpg dalej się będzie opłacał a jestem pewny że ta cena wróci do "normalnej". Swoją drogą trochę zaskakują mnie ceny benzyny obecniebo są stosunkowo niskie. Widziałem juz po mniej niż 6zł gdzie przed atakiem na Iran to było około 5,4.
3
zastanawia mnie co kieruje ludźmi tworzacymi tak z gruntu fałszywe artykuły:
https://www.msn.com/pl-pl/motoryzacja/wiadomosci/lpg-po-prawie-4-z%C5%82-za-litr-czy-to-si%C4%99-jeszcze-op%C5%82aca/ar-AA20DP98?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=69e32e0dd6ea4066bfdab8fede032509&ei=10
Mam auto z podtlenkiem LPG (fabrycznym) i absolutnie nie zauważam żeby spalał gazu więcej niż benzyny. Chyba że dlatego że na gazie nie oszczedzam i noga jest nieco "cięższa". Na lpg wychodzi mi spalanie 8l więc wątpię żeby moje auto (1.6 102km skoda) spaliło 6l BENZYNY przy moim stylu jazdy. Absolutnie nie zauważam też kosztów "serwisu i awarii instalacji lpg" o których piszą bo po prostu takowe w moim przypadku nie występują, no chyba że mówimy o koszcie przegladu z wymianą filtrów w kwocie około 200zł rocznie. Wiecej oszczedzam miesięcznie jeżdzac na LPG.
Podsumowując: tak, lpg jest drogi, nie wychodzi to już tak korzystnie jak gdy kosztuje 2,5 a benzyna 5,5 (jak w lutym) ale bez przesady z tym wyższym spalaniem na LPG, bez przesady z tymi kosztami serwisu bo one są na prawdę "żadne".
Fakt że do zakładania LPG obecnie bym się zastanowił przez koszty samej instalacji ale jazda jeśli już gaz się ma jest wciąż znacznie tańsza niż na benzynie.
PS: oczywiście wiadomo że gaz jest do zapalniczek.
0
@Encore mam jakieś deja vu że kilka dni temu już o tym słyszałem :o
0
@heniusss czy to oznacza że jest szybki po tacie ?
3
Péter Magyar premier - elekt Węgier po Orbanie ogłosił że:
będzie rozmawiał z Putinem
bedzie brał gaz od Rosjan
odrzuca pakt migracyjny, żadnych uchodźców Węgry nie przyjmą
1
@Bobo25 Ci wszyscy eksperci to są koniunkturaliści. RM ma najwięcej kibiców w Polsce, czyli najwięcej ludzi ogladających mecz (w takim canal plus) to kibice Realu, mówią więc co kibice chcą usłyszeć, bo jak powiedzą coś "nie tak" to oplują kanał w sieci. Dotyczy to wszystkich yt, kanałow tv i tak dalej, niestety z "klientem" trzeba się liczyć.