mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszJrk fajna stronka, u mnie działa poprawnie :)
0
@domin1515 śmiem twierdzić że gdybyśmy na CN zremisowali to niewyszlibyśmy z odpowiednim nastawieniem na Metropolitano i tu byśmy przegrali. Ta drużyna nie stawia kropki nad i w krytycznych momentach. Liga jest inna pod tym względem bo możesz ją wygrać w meczach z pozoru nieistotnych (dla tego w niej prowadzimy). Natomiast w meczach które ważą u nas bez zmian, dajemy z reguły ciała. Nawet w PK.
0
@LukaszFan no mam takie samo zdanie. Flick dla mnie top, wiem że brakuje mu kadry i raczej nagle 200mln na realne wzmocnienie zespołu nie znajdziemy.. Ale nie wiem może przy tym suchym potencjale w ataku (Yamal, Pedri, Rapha, Olmo + nowy napastnik) ktoś bardziej nastawiony defensywnie osiągał by więcej. Moze inaczej, może nie trzeba grać tak wysoką obroną żeby strzelać te srednio 2-3 bramki na mecz? Tylko po prostu mniej tracić.. PRzeciez te nasze bramki które tracimy z topowymi zespołami, w najważniejszych meczzach wyglądają niemalże tak samo wszystkie. Tutaj już zachodzi podejrzenie nie wyciągania wniosków a to niestety niedobrze świadczy o Flicku,i zawodnikach też. Wiem że na rynku trenerskim tez nie ma takiego potencjału żeby wymienić na kogoś "lepszego" także no smutne tenasze położenie. Niedość że bieda, to jeszcze FFP, to jeszcze dosyć ubogi rynek...
0
@LukaszFan napisałem to tez chwilę temu gdzieś niżej. A ten wniosek łączy się z tym że Flick musi odejść bo on nie będzie grał inaczej jak sam mawiał. Swoje zrobił, zrobił bardzo wiele ale lata piłkarzom umykają i mi się tez wydaje że z nim LM nie wygramy.
0
@Konradowskyy wybrałeś sobie ramkę pocieszenia. Rozumiem Cie też jestem wkuwiony ale taka manipulacja statystyk jest trochę zabawna. :) Wybrałeś wycinek czasu pod tezę, pod tą statystykę.
Najwięcej lig mistrzów od czasów jej wprowadzenia niestety ale tak jest ma REAL. Sumarycznie również i to się liczy, a nie.. To równie dobrze weź jeden rok w ktym wygraliśmy i powiedz "mamy najwięcej LM w 2006" :)
Jestesmy na drugim miejscu od czasu wprowadzenia LM zaraz za Realem.
Mamy 5 LM , przy 9 Realu, oraz mamy 13 półfinałów przy 17 Realu. Sprawdziłem również mistrzostwa w tym czasie i również mamy 11 przy 13 Realu. Jak doliczymy ten rok to mamy 12 do 13 wciąż dla Realu od roku 92 :)
Nie jest źle możemy śmiało powiedzieć że jesteśmy drugim klubem w Europie no. Takie są factos.
2
@Konradowskyy słabszy okres no.. klub istnieje 120 lat, a my od 10 lat z tych 120 nie istniejemy w europejskiej piłce ;) albo inaczej.. w zasadzie to istnielismy przez ok. 10 lat :) (2006-2015)
w erze LM Barcelona zrobiła 13 półfinałow.
Real 17
Bayern 13
Liverpool 10
Milan 8
Inter, City 6
PSG 4
United 4
W sumie to i tak jesteśmy w topce ale głownie to zasługa tej świetnej drużyny Messiego
6
@Cyzix uj że odpaliśmy ale może somsiad też odpadnie
1
@Konradowskyy my w ostatnich 10 sezonach zrobiliśmy dwa półfinały ;)
0
@MesQueUnClub_87 też tak uważam. Jeżeli Flick nie potrafi tego poprawić to niestety powinien odejść. Linczujcie sobie ;)
0
@szela1899 na zmienniku nie ma co go trzymać bo jak sam napisałeś musi byc w formie żeby cokolwiek dawał, a będąc na ławie w formie nie będzie ;) sprzedać. Lewego też odpuścic, nie przypominam sobie meczu w tym sezonie żeby był decydujący, przypominam sobie za to 90% meczów w których był transparentny , czyli był, ale jednak go nie było. Oprócz tego transfer do defensywy na środek + lewa a najlepiej jeszcze prawa. Wiem FM mi sie włączył ale na prawdę musielibyśmy sprowadzić z 3-4 zawodników topowych.. Jedynie pomoc wygląda w miarę ok no i bramka z Garcią.
0
@DamianBarcaCule niech ma, co nie zmienia faktu że znowu czerwo było.
0
wychodzi na to że Evras miał jednak sporo racji :)
https://www.fcbarca.com/134732-patrice-evra-kibice-barcy-spokojnie-i-cicho-bo-europa-to-inna-historia-i-nie-jestescie-juz-krolami.html
Chodzi o czerwoną kartkę (dla leniwych)
1
@AdrianFCB10 a był do wzięcia Lookman, to dobry zawodnik.
1
@Marcelinho99 no i? oglądałeś mecz? My też nie dostaliśmy jednego rożnego więc 1:1 w "braku rożnych"
0
@KaammiilM1206 Carvajal tak samo skosił LLorente w ich meczu po oddaniu strzału i też karnego dla Atleti wtedy nie było. Bo LLorente oddał strzał więc nie przeszkodził w grze.
0
@Criss18Barca no ale ja nie o tym mówię. w innych meczach potrafili nie gwizdać takich sytuacji uznając własnie rykoszet za celowe zagranie. Nie wiem już w którym meczu tak było. ale pamiętam że było.
0
@buglikos oni z nami grają po prostu jakby jutra miało nie być, tutaj nie ma przypadku. Mają parcie żeby nas ograć za wszelką cenę.
3
@LeoMessiiBarcaPepa tak czyli problem jest w mentalu tej drużyny (również) bo mam takie same spostrzezenie jak Wy. Potrafimy odrobić ale nie potrrafimy postawić kropki nad i. Strasznie mnie irytowały też straty typu "wbieganie w przeciwnika mając piłkę przy nodze" oraz nie oddawanie piłki do pola karnego przez Yamala. Za dużo było tego kiwania na 3-4 zawodników Atletico. Było widac że jest tam za ciasno a ten się pchał. Powiecie że trzeba próbować ale kurde tu trzeba uzywać też mózgu, a nie na przypał wciskać się w największy gąszcz. Było przynajmniej z 4-5 dfobrych akcji Yamala gdzie już powinien oddać piłkę.
0
@Criss18Barca tylko tu też sędziowie różnie interpretują "celowe zagranie" i :ryszkoszet:....
6
Zgodzę się w pewnych fragmentach, na pewno ekipa Simeone to wojownicy i będzieciezko.bo oni grają z nami jakby to był ostatni mecz w życiu. Z tą czerwona kartka też sporo prawdy choć również sporo bezczelności :) oby dziadkowi zrobić psikusa
0
@Szicek10 ja myślę że tak, do kompletu Gavi żeby trochę ich w pressingu męczyć i nie dać grać.
2
@Karol145 ze niby jak bedzie miły to nic mu nie zrobia? Myślę że jeśli coś na niego będą mieć to nic to nie da :)
0
@Laminedependencia gavi,pedri,de jong jeśli nie ma Bernala. Araujo na PO
0
@daniel32778 on jest gorszy od Raszforda
8
@Arden no bardzo przykre widać że to swój chłop rozumny nie żaden przerost ego. Niech spoczywa w pokoju.
A tak odnośnie takich spraw to miesiąc temu mój nowy sąsiad który buduje się obok mnie spadł ze schodów (najpewniej też jakiś Zator to spowodował) spadł ze schodów i walnął głową.. nie żyje. Również dwójka dzieci 8 i 9. Również swój chłop. A kolegujemy się już z nimi od zeszłego roku.
hcie nie wybiera dnia ani godziny :(
1
@MessiForeverTheBest jestem spokojny o wynik
16
@Aragorn33 zle się ta piłkę ogląda widząc takie abstrakcyjne sytuacje. Obie. Szkoda że ostatnimi czasy Barcelona jest często pokrzywdzona. Zbyt często. I zbyt rzadko pokrzywdzony jest Real, a zbyt często im się upiecze jakiś karny z d...
1
@MessiForeverTheBest pierw?
0
@Safinetka ciekawe, nie wiedziałem. Pewnie wynika to również z tego że tam praktycznie nie ma jako takich przedmieść jak to w Polsce bywa, że jedziesz już przez tereny niemalże wiejskie a to jeszcze administracyjnie miasto :)
6
@Roobo przy tak słabej prawicy (PIS) a jednocześnie niewystarczającej sile Konfederacji (ludzie starsi ode mnie szczególnie nie są przekonani) nie sądzę żeby Donald zatonął razem z Giertychem o ile tenże zatonie.
W Polsce nie ma kultury rozliczania ludzi władzy z czegokolwiek, jest popularna raczej figura "mniejszego zła". Mimo że też życzyłbym sobie zmian, to niestety nie wiem czy jest to realne.