1

@don'T.R.I.P.e większość kibiców chciała i Griezmanna (mimo różnic zdań w zarządzie i prasie co do tego transferu, część ekspertów zwracała uwage że ten transfer na pozycje Messiego jest niepotrzebny) i Dembele i tym bardziej Coutinho, który wtedy (chyba sezon wcześniej) wymiatał w Liverpoolu

2

@Comentateiro ja własnie tak zrobiłem. Żebyś widział jego zdziwienie...

0

@Eto'o9 R10 w ataku mamy tylko i aż Lamina. Może jeszcze Fermina. Atletico ma Lookmana, Sorlotha, Griezmanna , Alvareza i szybkiego jak wiatr Giuliano Simeone.. To kto ma lepszy atak?

0

@654321 ja zawsze uważam że tak powinno być. Jednak wiesz co się liczy? Co ludzie zobaczą na zoomie , na zbliżeniu, na VARZE. Nikogo wtedy nie obchodzi kto gdzie biegł, liczy się fakt że został kopnięty Giuliano przez Cubarsiego.

Zobacz też na sytuację z Olmo który oddawał strzał. nie widział co sie dzieje za nim (podobnie jak Giuliano choć tu mozna polemizować) i wbiegł mu (olmo) piłkarz Atleti w nogę do strzału. Tam był faul dla nas co ciekawe.

0

@Kgorecki2500 W dalszej rywalizacji konkurencyjnej mierzyliśmy się z szeregiem działań, które naszym zdaniem naruszają zasady uczciwej konkurencji. Dominujący, a de facto monopolistyczny podmiot ponosi odpowiedzialność za sprawiedliwe funkcjonowanie rynku i nie może utrudniać wejścia nowych uczestników. Na zdrowym rynku powinno działać co najmniej trzech konkurentów o zbliżonym udziale rynkowym" - dodał RegioJet.



W oświadczeniu "z przykrością" poinformowano, iż spółka od 4 maja wycofuje się z obsługi relacji krajowych. Ostatnie kursy wykonane zostaną dzień wcześniej. "Jesteśmy gotowi powrócić, gdy rynek będzie rzeczywiście otwarty i zapewni uczciwe oraz transparentne warunki dla wszystkich przewoźników. Obecna sytuacja, w tym blokowanie infrastruktury, ograniczenia sprzedaży oraz drapieżna polityka cenowa, zagraża stabilności ekonomicznej grupy RegioJet w Czechach" - uznano.



Według prywatnego, kolejowego podmiotu "PKP Intercity jest w dużej mierze niezależne od konkurencji, ponieważ około 90 proc. jego połączeń jest dotowanych". "Umowa między PKP Intercity a ministerstwem nie jest publiczna, przy czym wiadomo, że poziom dotacji rośnie co roku. RegioJet natomiast nie otrzymał żadnych dotacji, a nawet po kilku miesiącach nie zawarto umowy o rekompensatach za ustawowe ulgi dla grup społecznych, które finansowaliśmy z własnych środków" - wskazano.

2

@MesQueUnClub_87 śmiem twierdzić że Simeone by tej sytuacji wczoraj nie strzelił.

0

@Gaz no lepiej bym tego nie ujął.

8

teorretycznie łatwiej wyciągnąć z 0:2 niż z 0:4. Panuje optymizm.

0

@Hellrider jeszcze Cancelo z Interem (karny) tu powinien być

1

@michal26 z raszfordem na szpicy czy nawet na skrzydle to możemy szukać ale gówna w polu. Też gość jest takim ultra średniakiem że szkoda gadać. To jest typ co nie strzela pewnych sytuacji , za to czasem wsadzi coś z kosmosu. Tyle.

0

@macio_944 Bayern czy psg by nas porobiły z 2-3 golami. Po prostu o tyle łatwiej by było że nie walimy góra tw mur, tylko dostajemy na dziurę

0

@kodeli ja paradoksalnie uważam że dla nas to dobrze. Wszyscy chyba pamiętamy jak wyglądał nasz pierwszy mecz w PK na METROPOLITANO. Atletico wtedy wszystko postawiło na tamten mecz i im się udało. Tutaj my wygramy 2:1 a na Metropolitano będzie remis :) podejdziemy już z dobrym mentalem do rewanżu.

1

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/program-safe-w-martwym-punkcie-minister-obrony-rumunii-nie-podpisz%C4%99-kontrakt%C3%B3w-dro%C5%BCszych-o-30-proc/ar-AA20j0gN?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=69d4ce74907949d29babad7799644a7d&ei=16

Czyli będzie dokładnie jak z wszystkimi innymi dopłatami ? Jak z elektrykami. Posłużę się przykładem TESLI 3. Niby 35tys dopłaty, ale cena wyjściowa prawie 200tys. Skończyły się dopłaty, cena wyjściowa 155tys ;)

1

@Antimadridista_WR mam to samo :P

2

@lithotripter czekaj, czekaj, czy to Ty siedzisz na przeciwko mnie?

3

@Fog_W_1899 próbkową kontrolą jakości towaru na wejściu do firmy + reklamacjami do dostawców na ewentualne niezgodności. Audyty ISO i te sprawy. Jakby to powiedzieć, trzeba wiedzieć jak pracę sobie ułatwiać/skracać - bez szczegołów :)

1

@Zoker od 0 do 6 , bardzo rzadko kiedy więcej xD . Realnie od 1 do 4. Nie zazdroście , nie ma czego.

0

@Rudaa hej. Dobrze wiesz o co mi chodzi. On tak samo NIEJEST , jak Kaczyński, Błaszczak, czy Czarnek NIE SĄ lobbystami USA ;)

2

@kanver_ czyli z krajów słowiańskich nie jedzie zupełnie nikt, a sory, jedynie Czechy. Po barażach. Slabi jesteśmy w tą grę, nie ma co. W futbolu dominują od kilkunastu lat ciemnoskórzy.

2

@draxidox moja siostra jest lekko zryta na tym punkcie. Oczywiście nie ma dzieci. Kupiła mi voucher do jakiejś kobiety za 300zł na tzn: https://pol.accessconsciousness.eu/access-consciousness/

ogólnie zasnąłem na tym materacu jak babka dotykała mnie po głowie i przekazywała energie xD ale nie powiem wyszedłem zrelaksowany i wypoczęty. Aha uprzedzając pytania: było bez finiszu.

1

@Safrani no otóż to i również dlatego że te kraje jak Szwecja mają zbliżone interesy bezpieczeństwa co my. Więc w ich interesie nasza obrona, podobnie działa to obecnie ws. Polska->Ukraina.
Amerykanie czysto teoretycznie mają jakiś interes "w obronie" Polski ale jest on znacząco słabszy niż takiej Szwecji. Chodzi bardziej o sprawy prestiżowe i strefy wpływów.

0

@Jakchcesz tu w ogóle nie chodzi o Ciebie, chodzi o to że akurat Wiech jest jawnym lobbystom brukselskim, a mając za sobą tak silny organizm jako rozumny człowiek brałbym pod uwagę również wsparcie botów. Bo tak to działa. Natomiast mechanizmu który przedstawiłeś bym nie przeceniał. Ja nie widziałem tej dyskusji nawet i w ogóle mnie ona nie interesuje, podobnie jak Ty w gruncie rzeczy. Raczej chciałem zwrócić uwagę na to kim jest Pan Wiech.

0

@Safrani no idą min. właśnie na amerykańskie uzbrojenie (np 96 helikopterów Apache za 10mld dolarów czyli 45mld zł- choć pewny nie jestem czy one są już opłacone). Z wypowiedzi Sławka płynie jedno przesłanie Michał (co jako właściciel niezle prosperującej firmy pewnie rozumiesz) - te pieniądze można wydawać LEPIEJ , ostrożniej, a liczą się ZDOLNOŚCI wojskowe a nie suche liczby i pierdyliardy dolarów jak to Bartosiak mówi. Ja jakby nie rozsądzam tutaj co robimy źle, a co dobrze, ale na pewno jestem za tym żeby zadłużać się z rozsądkiem. Uważam tak i w życiu prywatnym i również jeśli chodzi o większy organizm jak Państwo. Swoją drogą temat SAFE jakoś mocno przycichł ostatnio, a jeszcze to nie weszło. A miało wejść mimo wszystko.

1

@heniusss no mam podobnie. Równiez jakoś "wyrosłem" z rapu gdzie poprzednio to był dla mnie przez 10-15 lat temat muzyczny numer jeden. Wyjątkową słabość mam jednak do PEZETA , ale równiez do muzyki Noona (np na Grammatik) no i lubię właśnie jak mówisz takie nostalgiczne klimaty ;) Co jak co ale rap w Polsce mieliśmy na prawdę na najwyższym poziomie, Mes, Peja, Tetris, 247 (brzmienie GFunk) i wiele wiele innych.

0

@Jakchcesz ale kto oprócz Ciebie tego internetu nie ogarnia? Gdzie byłeś kiedy stało się jasne że Wiech jest lobbystą brukselskim i jest mocno prawdopodobne że z tych botów korzysta. O PIS to potraficie mówić, że kupują boty, ale z drugiej strony tego nie widzicie? Przeciez to działa w obie strony.

0

@Derean jeszcze Messi do tego ;)

1

@Safrani no te słowo kolegi wyżej to z grubsza uproszczenie. A może i manipulacja. Były inne powody Sławka i ekipy, a te tanie drony spokojnie moglibyśmy robić i bez tego kredytu gdyż już obecnie wydajemy 200mld rocznie na armię. To gdzie są te pieniądze?

Najnowsze dane (orientacyjnie)
2023: ok. 110–111 mld zł
2024: ok. 135 mld zł
2025 (plan): ok. 186 mld zł
2026 (plan): nawet ok. 200 mld zł (łącznie różne źródła finansowania)

1

@Safrani posłuchać Slawcia bo dobrze prawi:



Tanie polskie strony zamiast drogiego amerykańskiego sprzętu!

1

@heniusss słuchałem kilka dni temu jego "witaj w 2003" oraz wiadomo kochana Polsko :) w ogóle od wielu lat nie słuchałem rapu, na prawdę wielu. z 15 lat. A ostatnio wracam do niego trochę. Wczoraj nawet słuchałem wywiadu z PEZETem ponad godzinnego. To już chyba kryzys wieku średniego.

2

@Safrani otóż to, ale dziś żyjemy w świecie w którym wszystkim wszystko wolno, łącznie z tymi posłami/osłami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?